Celebrity Cruises

Spoločnosť Celebrity Cruises zahájila svoju činnosť v roku 1988 a je jednou z najmladších lodných spoločností. Flotila Celebrity Cruises sa skladá z 10 lodí, ktoré sa delia na tri triedy - Celebrity, Millennium a Solstice. Tie už mnohokrát získali prestížne ocenenia. V roku 1997 sa Celebrity Cruises zlúčila s Royal Carribean International, obe spoločnosti si však naďalej zachovávajú oddelené názvy i firemné logá.

Spoločnosť Celebrity Cruises si vybudovala meno na špičkovom servise, ktorý je na palube pripravený pre cestujúcich. Starostlivosť a záujem o hostí je hlavnou prioritou vyškolenej posádky.

Všetky lode ponúkajú ubytovanie, ktoré zaisťuje neprekonateľné pohodlie. Široká škála priestranných kajút a apartmánov má vysokú úroveň, je vkusne zariadená a ponúka 24-hodinovú izbovú službu, prémiové obliečky z egyptskej bavlny, interaktívnu televíziu, ktorá umožňuje rezerváciu výletov, objednávku obľúbeného vína alebo len odpočinok a sledovanie filmu. Kajuty s balkónom poskytujú panoramatický výhľad.

Lode Celebrity Cruises priplávajú do viac ako 200 prístavov po celom svete. Plávajú v Európe, na Aljaške, v Karibiku, v Južnej a Severnej Amerike, na Galapágach a v ďalších destináciách. Spoločnosť organizuje i transatlantické plavby.

Lode spoločnosti Celebrity Cruises

Celebrity Apex

2.918 pasažierov

Celebrity Constellation

2.170 pasažierov

Celebrity Eclipse

2.850 pasažierov

Celebrity Edge

2.918 pasažierov

Celebrity Equinox

2.850 pasažierov

Celebrity Flora

100 pasažierov

Celebrity Infinity

2.170 pasažierov

Celebrity Millennium

2.138 pasažierov

Predchádzajúci
1 2