Azamara

Azamara je luxusná plavebná spoločnosť poskytujúca neopakovateľné zážitky. Ponúka prepracovaný a zároveň uvoľnený spôsob cestovania do jedinečných destinácií. Je najnovším členom skupiny plavebných spoločností Royal Caribbean Cruises Ltd.

Niektoré lode majú kúpele. V tomto prípade predstavuje svojím spôsobom kúpele celá loď. Rozmaznávanie sa tu neobmedzuje len na jednu oblasť. Môžete si, samozrejme, dohodnúť kompletnú masáž celého tela v pokoji palubných kúpeľov, osviežiť svoje zmysly aromaterapiou či bylinnými zábalmi, alebo si vybrať z ďalších možností. Prvoradým cieľom však je spokojnosť klientov počas celého ich pobytu na palube. Patria sem také drobnosti ako krásne, čerstvé rezané kvety, sladkosť na dobrú noc od šéfkuchára doručená každý deň do kajuty. Ústretovosť a priateľské správanie personálu je samozrejmé. Ponúka sa tiež celý rad vybavenia s pridanou hodnotou, a preto na hostí čakajú príjemné prekvapenia.

Lode Azamara Journey a Azamara Quest sú pre 694 hostí. Sú to luxusné lode, ktoré majú prístup do menších a pozoruhodnejších prístavov. Osobné a očarujúce, s klubovou atmosférou. Každý detail života na palube je šitý na mieru.

Apartmány a kajuty ponúkajú mnoho pohodlia. Vďaka nonstop izbovej službe, čerstvo rezaným kvetom, európskej posteľnej bielizni či bezplatnému používaniu županov zo 100% egyptskej bavlny, sú kajuty útočiskom, ktoré hostia len neradi opúšťajú - snáď jedine, aby spoznali, čo na nich čaká na palube a v prístavoch. Každý apartmán ponúka služby pravého anglického komorníka, ktorý splní každé želanie hosťa. Ochotný personál venuje každej kajute osobnú pozornosť.

Destinácie sú špecialitou. Palubní odborníci ponúkajú svoje znalosti tých najlepších pamiatok, múzeí, obchodov a reštaurácií. Prístavné programy zamerané na neopakovateľnosť jednotlivých destinácií, miestnu kultúru a históriu, pripravujú hostí na každý prístav a umožňujú im získať vlastné nevšedné zážitky.

Táto lodná spoločnosť bola zvolená magazínom Conde Nast Traveler za jednu z desiatich najlepších lodných spoločností za rok 2011.

Lode spoločnosti Azamara

Azamara Journey

690 pasažierov | Veľkosť: Malá
Rok výroby: 01.2000
Posledná rekonštrukcia: 01.2016

Azamara Pursuit

690 pasažierov | Veľkosť: Malá
Rok výroby: 01.2001
Posledná rekonštrukcia: 07.2018

Azamara Quest

690 pasažierov | Veľkosť: Malá
Rok výroby: 01.2000
Posledná rekonštrukcia: 01.2016