Firemné akcie na lodi

Firemné akcie na lodi

Premýšľate nad odmenou pre najlepších zamestnancov alebo nad tým, kde usporiadať konferenciu či teambuilding? Krátke, 3-5denné plavby luxusnými výletnými loďami sú pre firemné akcie ako stvorené. Zarezervujeme vám niekoľko kajút alebo pokojne celú loď. Zaistíme vašu dopravu až do prístavu aj služby českého sprievodcu. Zorganizujeme pre vás súkromný koncert v lodnom divadle alebo exkurziu v prístave. Radi pripravíme ponuku priamo na mieru vašim potrebám: neváhajte nás kontaktovať.

Firemné akcie na lodi

Perfektné lode pre firemné dovolenky

Loď = perfektné miesto pre biznis,
zábavu, šport a relax

SKVELÉ ZÁZEMIE PRE STRETNUTIA Aj KONFERENCIE

Úchvatné priestory lodného divadla s nádherným dizajnom a modernou technikou pre veľké prezentácie, výborne vybavené konferenčné miestnosti pre menšie stretnutia.

MNOŽSTVO AKTIVÍT PRE KAŽDÉHO

Posilňovňa a ihrisko na loptové športy pre priaznivcov aktívneho trávenia voľného času, wellness centrum, kúpele a bazény pre milovníkov relaxácie.

GURMÁNSKE A KULTÚRNE ZÁŽITKY

Plná penzia v cene plavby, široký výber reštaurácií, barov a kaviarní, kvalitné stravovanie a profesionálny servis po celý deň, animačné programy, divadelné predstavenia, živá hudba, lekcie tanca a mnoho ďalšieho.

NEZABUDNUTEĽNÝ ZÁŽITOK

Skvelá skúsenosť, ktorá s vašimi partnermi alebo zamestnancami zostane ešte dlho, a to za cenu porovnateľnú s akciou v 4 * hoteli.: "Nebola som LEN spokojná. Zažila som najkrajšiu dovolenku, akú som si mohla priať. Bolo to veľkolepé, úžasné a už teraz dovolenku s vami vrelo odporúčam všetkým mojim známym. Ďakujem všetkým, ktorí toto zariaďujú, všetkým ktorí poskytujú služby na lodi, všetkým, ktorí sa o nás starali. Moc ďakujem." Milena Cselárová

ZAISTÍME

TRANSFERY

DOPRAVU

VÝLETY

DELEGÁTOV

PRÍKLAD CENOVEJ KALKULÁCIE

Firemné akcie na lodi

RECENZIA SKUPINY M&M REALITY – SKUPINA TAKMER 700 ĽUDÍ

Firemné akcie na lodi

Milí majitelia PT Tours, manažéri, zamestnanci a delegáti,

 

dovoľte mi, aby som vám za celý M & M Holding čo najsrdečnejšie poďakoval za organizáciu úžasnej okružnej plavby po perlách Jadranu na lodi Sinfonia. Našu najväčšiu firemnú dovolenku, ktorú sme doteraz usporiadali, sme si náramne aj vďaka vašej príkladnej starostlivosti užili. Budeme vás odporúčať všade, kam pôjdeme a s kým sa stretneme :-)

A teraz ešte pár slov, prečo sme si PT Tours vlastne vybrali:

Ako najväčšia realitná finančná skupina v Českej republike to máme s organizáciou firemných dovoleniek z roka na rok ťažšie. Rozrastáme sa a veľa exotických destinácií už pre nás začína byť logisticky nezvládnuteľných. Tento rok som sľúbil dovolenku štvrtine našej veľkej zelenej rodiny. Keď k tomu pripočítate obchodných partnerov a vzácnych hostí ako je kapela Kryštof, dostanete sa k číslu, kedy zabezpečiť, aby sa aspoň raz v mieste všetci stretli, je takmer neriešiteľné. Našťastie existuje cestovná kancelária PT Tours, ktorá ponúka exkluzívne okružné plavby na lodiach rôznych veľkostí. Oslovili sme ich a dnes môžem povedať, že rozhodne neľutujeme. Takže, ak riešite, ako usporiadať naozaj veľkú firemné dovolenku, netrápte sa a využite ich služby. Sú na úrovni!

 

Váš Petr Morcinek

CEO M & M Holding, a.s.


Usporiadajte svoju ďalšiu konferenciu alebo pracovnú schôdzku na nezabudnuteľnom mieste. Zorganizujte teambuilding, o ktorom budú vaši zamestnanci ešte dlho hovoriť. Odmeňte svojich najlepších pracovníkov dokonalou firemnou dovolenkou. To všetko na palube výletnej lode. Pomôžeme vám s tým. Napíšte nám na plavby@pttours.sk .