X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Celestyal Journey

Celestyal Journey je novou loďou vo flotile spoločnosti Celestyal Cruises. V súčasnej dobe prechádza rekonštrukciou za 20 mil. USD a na svoju prvú plavbu podnikne v septembri 2023.

Loď ponúkne vysoký komfort a kvalitu služieb. K dispozícii bude cestujúcim 7 štýlových reštaurácií vrátane Chef's Table, ktorá ponúkne skvelé autentické jedlo. O rozmanitý výber z alkoholických aj nealkoholických nápojov nebude núdza v 8 baroch ako napríklad v Martini Bare, kde si bude možné vychutnať exkluzívny koktail Signature. O každodennú zábavu sa postará ΘEATRO so svojimi oslnivými show alebo hostia môžu nasať elektrizujúcu atmosféru v Ble Bare a Lounge.

Relaxovať alebo cvičiť? Nové okázalé kúpele ponúknu hosťom príležitosť stráviť deň tým, čo majú najradšej. Upokojiť svoje telo i myseľ pomocou radu procedúr alebo vyskúšať modernizovanú posilňovňu.

Na palube je tiež možné nakúpiť si štýlový outfit alebo spomienkové predmety v niektorom z obchodov alebo využiť služby fotografa.

1 693 max. počet pasažierov
630 celkový počet kabin
Malá Veľkosť lode
01.2023 Posledná rekonštrukcia

Kajuty

Každý si nájde to svoje. Pre hostí je k dispozícii 630 kajút, z toho 149 apartmánov s balkónom, 120 apartmánov Junior, 28 klasických apartmánov, ďalej kajuty s výhľadom na oceán aj vnútorné kajuty.

Čerstvé uteráky a toaletné potreby sú dodávané dvakrát denne a osobný stevard je k dispozícii 24/7. Všetky kajuty majú nastaviteľnú klimatizáciu, fén, trezor a TV. Apartmány majú tiež chladený minibar a ďalšie posedenie.

Vnútorné kajuty

(IA)
V týchto kajutách je možné ubytovať až 4 osoby. Súčasťou sú 2 samostatné lôžka, ktoré je možné na vyžiadanie spojiť v manželskú posteľ, a ďalej poschodové lôžko alebo rozkladacia dvojpohovka. Ďalej sa tu nachádza kúpeľňa so sprchou, fén, telefón, televízia a bezpečnostná schránka. Plocha kajút je približne 17 m2. Paluba 4


(IB)
Tieto kajuty sú tiež určené na ubytovanie až 4 osôb. Disponujú 2 samostatnými lôžkami, ktoré je možné na vyžiadanie spojiť v manželskú posteľ, a ďalej majú vyklápacie lôžko a rozkladaciu pohovku. Ďalej je súčasťou kúpeľňa so sprchou, fén, telefón, TV a bezpečnostná schránka. Plocha kajút je približne 17 m2. Paluby 5 a 9.


(IC)
Tieto kajuty majú 4 lôžka formou 2 samostatných, ktoré je možné na vyžiadanie spojiť v manželskú posteľ, a ďalej môže byť vyklápacie a samostatné lôžko alebo poschodová rozkladacia pohovka. Súčasťou je aj kúpeľňa so sprchou, fén, telefón, TV a bezpečnostná schránka. Plocha kajút je približne 17 m2. Paluby 5, 6, 9 a 10.

Kajuty s oknom

(XA)
Tieto kajuty sú určené až pre 4 hostí. Disponujú 2 samostatnými lôžkami, ktoré je možné na vyžiadanie spojiť v manželskú posteľ, 3. a 4. lôžko je formou rozkladacej dvojpohovky. Ďalej je súčasťou kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fén, telefón, TV a bezpečnostná schránka. Plocha kajút je približne 19 m2. Paluby 4 a 5.

(XB)
V daných kajutách je možné ubytovať až 4 osoby. Majú 2 samostatné lôžka, ktoré je možné na vyžiadanie spojiť v manželskú posteľ, 3. a 4. lôžko je formou rozkladacej dvojpohovky alebo jedného vyklápacieho lôžka a rozkladacej pohovky. Ďalej je súčasťou kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fén, telefón, TV a bezpečnostná schránka. Plocha kajút je približne 19 m2. Paluby 4 a 6.

(XBO)
Jedná sa o kajuty s obmedzeným výhľadom pre 2 osoby. Majú 2 samostatné lôžka, kúpeľňu s vaňou, fén, telefón, TV a bezpečnostnú schránku. Plocha kajút je približne 19 m2. Paluba 6.

(XC)
Kajuty až pre 4 osoby, ktoré majú 2 samostatné lôžka, ktoré je možné na vyžiadanie spojiť v manželskú posteľ, 3. a 4. lôžko je formou rozkladacej dvojpohovky alebo jedného vyklápacieho lôžka a rozkladacej pohovky. Ďalej je súčasťou kúpeľňa s vaňou, fén, telefón, TV a bezpečnostná schránka. Plocha kajút je približne 19 m2. Paluby 4 a 5.

(XD)
Kajuty tiež pre 4 osoby, ktoré majú 2 samostatné lôžka, ktoré je možné na vyžiadanie spojiť v manželskú posteľ, 3. a 4. lôžko je formou rozkladacej pohovky alebo dvojpohovky. Ďalej je k dispozícii kúpeľňa s vaňou, fén, telefón, TV a bezpečnostná schránka. Plocha kajút je približne 19 m2. Paluby 5 a 9.

Apartmá Penthouse Suite (SP)
V tomto apartmáne s veľkým balkónom sa môžu ubytovať až 4 hostia. Súčasťou je 1 manželská posteľ a 1 rozkladacia dvojpohovka, ďalej kúpeľňa s jacuzzi vaňou a sprchou, jedálenský kút, fén, telefón, TV, bezpečnostnou schránkou a mini bar. Plocha je približne 88 m2. Paluba 10.

Apartmá Grand Suite (SG)
Tento priestranný apartmán s balkónom ponúka ubytovanie až pre 4 osoby. Disponuje 2 samostanými lôžkami a rozkladacou dvojpohovkou, ďalej je k dispozícii kúpeľňa so sprchou, fén, telefón, TV, bezpečnostná schránka, minibar a panoramatické okno. Plocha je približne 35 m2. Paluba 10.

Apartmá Junior Suite (SJA)
Daný apartmán s balkónom je určený až pre 3 osoby. Má 2 samostatné lôžka a rozkladaciu pohovku. Ďalej je súčasťou kúpeľňa s masážnou vaňou alebo so sprchou, fén, telefón, TV, bezpečnostná schránka, minibar a panoramatické okno. Plocha je približne 21 m2. Paluba 9.

Apartmá Junior Suite (SJB)
Tento apartmán je tiež určený až pre 3 osoby. Má 2 samostatné lôžka a rozkladaciu pohovku. Ďalej je súčasťou kúpeľňa s masážnou vaňou, fén, telefón, TV, bezpečnostná schránka, minibar, panoramatické okno a balkón. Plocha je približne 21 m2. Paluba 9.

Apartmá Junior Suite (SJC)
Apartmán až pre 3 osoby, ktoré má 2 samostatné lôžka a rozkladaciu pohovku, ďalej kúpeľňu s masážnou vaňou, fén, telefón, TV, bezpečnostnú schránku, minibar, panoramatické okno a balkón. Plocha je približne 21 m2. Paluba 10.


Zábava

Na lodi je k dispozícii:

  • Reštaurácie - Chef´s Table, Thalassa Restaurant, Leda Casual Dining, Greek Deli, Marco Polo Restaurant, Mediterraneo Restaurant, The Grill Specialty Restaurant
  • Bary - Martini Piano Bar, Ble Bar & Lounge, Horizons Lounge, Helios Bar, Ocean Bar, Argo Bar & Lounge, Wine Cellar, Poseidon Lounge
  • Θeatro Show Lounge, kasíno, diskotéka
  • Nákupné centrum, fotogaléria, konferenčné miestnosti
  • Kúpele s masážami, saunami, parným kúpeľom, vírivkami, kozmetickým centrom a posilňovňa
  • 2 bazény, vírivky
  • Športové ihrisko aj pre basketbal, tenisový kurt
  • Detský kútik, videoherňa
  • Ordinácia lodného lekára

Plavby na Celestyal Journey

First Minute
plavba so slovenským sprievodcom

Letné prázdniny v Grécku na lodi Celestyal Journey

Loď: Celestyal Journey
Trasa:

Grécko, Turecko

Vylodenie: Pireus, Grécko
Trvanie: 8 nocí

Letecká doprava - český sprievodca

Viaclôžkové kajuty na vyžiadanie

Akcia! First Minute