Royal Caribbean International

Royal Caribbean International je jedna z najväčších nových morských spoločností na svete. Bola založená v roku 1968 tromi nórskymi spoločnosťami. V roku 1997 sa RCI spojila s ďalšou veľkou spoločnosťou Celebrity Cruises. Spoločnosť je vlastníkom najväčších a najnovších lodí.

Ponúka okružné plavby v celkovo 26 lodiach, navštevuje viac ako 260 prístavov v 72 krajinách na šiestich kontinentoch. štyri najväčšie lode sveta (Symphony, Harmony, Oasis a Allure of the Seas) sú právom veľkou pýchou flotily. Spoločnosť počas svojej štyridsaťročnej histórie vždy posúvala hranice toho, čo je na mori možné, a snažila sa vyhovieť všetkým.

Lode RCI ponúkajú cestujúcim veľa rôznych spestrení - klzisko, aquaparky, horolezecké steny, minigolf, ihrisko, fitness centrá, divadlá a kabarety, kasína aj obchody.

Po dvoch desaťročiach, počas ktorých spoločnosť prevádzkovala plavby predovšetkým v Karibiku, rozšírila svoju ponuku aj o atraktívne plavby do všetkých kútov sveta. Napríklad do Ázie, na Aljašku, do Austrálie, na Nový Zéland, Bermudy, do Dubaja, na Havaj, do Európy, Mexika alebo Južnej Ameriky.

Lode spoločnosti Royal Caribbean International

Adventure of the Seas

3.114 pasažierov

Allure of the Seas

5.402 pasažierov

Anthem of the Seas

4.905 pasažierov

Brilliance of the Seas

2.501 pasažierov

Empress of the Seas

1.853 pasažierov

Enchantment of the Seas

2.446 pasažierov

Explorer of the Seas

4.029 pasažierov

Freedom of the Seas

4.515 pasažierov

Predchádzajúci
1 2 3 4