Royal Caribbean International

Royal Caribbean International je jedna z najväčších nových morských spoločností na svete. Bola založená v roku 1968 tromi nórskymi spoločnosťami. V roku 1997 sa RCI spojila s ďalšou veľkou spoločnosťou Celebrity Cruises. Spoločnosť je vlastníkom najväčších a najnovších lodí.

Ponúka okružné plavby v celkovo 25 lodiach, navštevuje viac ako 260 prístavov v 72 krajinách na šiestich kontinentoch. štyri najväčšie lode sveta (Symphony, Harmony, Oasis a Allure of the Seas) sú právom veľkou pýchou flotily. Spoločnosť počas svojej štyridsaťročnej histórie vždy posúvala hranice toho, čo je na mori možné, a snažila sa vyhovieť všetkým.

Lode RCI ponúkajú cestujúcim veľa rôznych spestrení - klzisko, aquaparky, horolezecké steny, minigolf, ihrisko, fitness centrá, divadlá a kabarety, kasína aj obchody.

Po dvoch desaťročiach, počas ktorých spoločnosť prevádzkovala plavby predovšetkým v Karibiku, rozšírila svoju ponuku aj o atraktívne plavby do všetkých kútov sveta. Napríklad do Ázie, na Aljašku, do Austrálie, na Nový Zéland, Bermudy, do Dubaja, na Havaj, do Európy, Mexika alebo Južnej Ameriky.

 

Prečo Royal Caribbean:

  • 25 výnimočných lodí - Najmodernejšia a najinovatívnejšia flotila na mori.
  • Viac ako 260 destinácií po celom svete - Vrátane Karibiku, Európy, Aljašky, Ázie a Oceánie.
  • Adrenalínom nabité aktivity na palube - Surfovanie, skok padákom, horolezectvo, korčuľovanie na ľade, narážacie autíčka alebo zip-line, bungee trampolína alebo obria šmykľavka - to všetko bez ďalších poplatkov.
  • Dokonalá rodinná dovolenka - Zábavné aktivity pre každú vekovú skupinu, vďaka ktorým si rodičia užijú spoločné chvíľky, zatiaľ čo deti sa skvele bavia.
  • Jedlo, z ktorého sa zbiehajú slinky - Rôznorodé kaviarne a reštaurácie, ktoré uspokoja všetky vaše chute - mnohé z nich v cene plavby. *
  • Non-stop zábava - Svetové šou na ľade, Vodné divadlo so skokmi do vody, predstavenie v štýle Broadwaya, najnovšie 3D filmy, živá hudba, komédia, nočné kluby s barmi udávajúce trendy - to všetko v cene plavby.
  • Ubytovanie v Royal Suite triede - Luxusné ubytovanie posunuté na tú najvyššiu úroveň, kde vaše želanie je naším rozkazom s bezkonkurenčnou službou Royal Genie (Kráľovského džina **), výhradnými vstupy a tým najkvalitnejším vybavením v cene.
  • VOOM - Najrýchlejší internet na mori pre počúvanie vašej obľúbenej muziky alebo sledovanie videí a kontakt s tými, ktorí zostali doma.

 * V restauracích zahrnutých v ceně plavby

** Ve třídách Oasis a Quantum

 

Lode spoločnosti Royal Caribbean International

Adventure of the Seas

3.114 pasažierov

Allure of the Seas

5.402 pasažierov

Anthem of the Seas

4.905 pasažierov

Brilliance of the Seas

2.501 pasažierov

Empress of the Seas

1.853 pasažierov

Enchantment of the Seas

2.446 pasažierov

Explorer of the Seas

4.029 pasažierov

Freedom of the Seas

4.515 pasažierov

Predchádzajúci
1 2 3 4