Variety Cruises

Variety Cruises je najväčšia svetová lodná spoločnosť vlastniaca malé výletné lode. Spoločnosť bola založená v roku 2006 po zlúčení Zeus Tours & Yacht Cruises (3. generácia výletnej a cestovnej spoločnosti, ktorá pôsobí od roku 1949) a Hellas Yachts (ktorá sa v roku 1993 začala plaviť s malými loďami).  Spolu s 11 loďami a vyškoleným personálom poskytujú uvoľnené prostredie so zaručeným pohodlím. Plavby od Variety Cruises oslovia každého tým, že umožňujú cestujúcim dostatok voľného priestoru v každom prístave, kde môžete objaviť nočný život, kulinárske tradície a miestnu kultúru.

Vždy kombinuje najznámejšie svetové destinácie so zákutím veľkým lodiam neprístupných lokalít. Stále rastúci počet trás, ktoré sú miešané s dobre známymi prístavmi s výletnými cestami, zapríčiňujú rastúci počet cestujúcich, ktorí vyhľadávajú odlišnosti medzi malými výletnými loďami. Spoločnosť ponúka výlety i s motorovými jachtami.

S Variety Cruises sa môžete pozrieť na grécke ostrovy a pevninské Grécko, do Turecka, na Seychelly, západnú Afriku, Madagaskar, Konstariku a Panamu, vrátane Panamského prieplavu, na Kubu, súostrovie Kapverdy, Kanárske ostrovy, južné Taliansko, Maltu v neposlednom rade na Jadranské a Červené more.

Naše webové stránky bohužiaľ nie sú napojené na rezervačný systém lodnej spoločnosti Variety Cruises a okrem plavieb s našim sprievodcom tu iné plavby nenájdete. S Variety Cruises ale máme zmlvu o spolupráci a prístup do ich rezervačného systému. Ak teda máte záujem o plavbu s touto lodnou spoločnosťou, vyberte si ju priamo na ich webovej stránke, pošlite nám na ňu odkaz a my Vám pripravíme ponuku

Lode spoločnosti Variety Cruises

M/S Galileo

49 pasažierov

M/S Panorama

49 pasažierov

M/S Panorama II

49 pasažierov

M/Y Absolute King

10 pasažierov

M/Y Callisto

34 pasažierov

M/Y Harmony G

44 pasažierov

M/Y Harmony V

49 pasažierov

M/Y Monte Carlo

10 pasažierov

Predchádzajúci
1 2