O PT Tours

O PT Tours

Kto sme a ako sme začínali

CK PT Tours International s.r.o. vznikla v roku 2010. Úmyslom za vznikom, bolo podporiť na Českom trhu poznávanie unikátnych prírodných krás, ľudských kultúr a pamiatok z novej perspektívy - z paluby lode. 

Za jej založením stáli dvaja dlhoroční profesionáli cestovného ruchu. Pán Jannis Anthis, majiteľ cestovnej kancelárie, ktorá sprostredkúva incomingový cestovný ruch prevažne pre Čechov na Korfu a pán Marek Piksa majiteľ jednej z najväčších cestovných kancelárií špecializovaných na plavby v Poľsku. A vďaka väzbám s Poľskou cestovkou sme od samého začiatku mali najviac zmlúv o predaji s lodnými spoločnosťami, a tým pádom aj najširšiu ponuku plavieb pre našich klientov.

V roku 2011 sa majitelia CK PT Tours International spojili s ďalším významným partnerom, majiteľom CK Turancar a založili na Slovensku sesterskú spoločnosť PT Tours Slovakia.

Na základe početných prianí od našich klientov sme začali od roku 2012 pripravovať aj plavby so sprievodcom, ktoré nám umožnili odbúrať jazykové bariéry klientov a znížiť ich obavy z toho, že nový zážitok v podobe dovolenky na lodi nebude podľa ich predstáv.

V roku 2016 Michal Anthis, syn jedného zo zakladateľov cestovnej kancelárie, odkúpil podiely ostatných spoločníkov. Z cestovných kancelárií PT Tours International a PT Tours Slovakia sa stali rodinné firmy, ktoré dnes svojim zákazníkom na českom a slovenskom trhu ponúkajú plavby loďou po celom svete.

Čo ponúkame

Cestovná kancelária PT Tours uzatvára zmluvy priamo s lodnými spoločnosťami alebo s ich výhradnými zástupcami pre Českú a Slovenskú republiku. Vyraziť na plavbu svojho života tak s našou pomocou môžete s týmito spoločnosťami:


Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s CK PT Tours, zabezpečíme pre Vás:

Individuálne plavby - Predaj Vami vybranej plavby len sprostredkujeme, a to za oficiálnu cenu, nemusíte sa báť žiadnych skrytých poplatkov.

Plavby s delegátom - Zabezpečíme pre Vás plavbu s českým delegátom. To pre Vás znamená istotu, bezpečie a nepretržitú asistenciu v priebehu celej Vašej plavby.

Zájazdy na mieru - Pre jednotlivcov, skupiny i firemné kolektívy zorganizujeme plavbu doslova od A po Z, od dopravy do prístavu až po akékoľvek špeciálne želanie, ktoré by ste mohli mať

Čo sme dokázali

V roku 2010 sme vybavili nášho 1. zákazníka.

V roku 2011 sme vybavili nášho 100. zákazníka.

V roku 2012 sa uskutočnila naša 1. plavba so sprievodcom

V roku 2013 sa uskutočnila naša 10. plavba so sprievodcom

V roku 2013 sme vybavili nášho 1000. zákazníka.

V roku 2017 sme vybavili nášho 5000. zákazníka.

 

V roku 2016 sme mali tú česť zúčastniť sa udalosti All-Stars of the Sea, usporiadanej spoločnosťou MSC Cruises pre najlepšie cestovné kancelárie. Tím PT Tours tu bol ocenený v kategórii Najlepší online predajca na našom trhu. A to je veľký úspech!          

V marci 2018 sme sa stali takzvaným PSR, preferovaným obchodným zástupcom spoločností Royal Caribbean International, Celebrity Cruises a Azamara Club Cruises ako jeden z dvoch v Česku a jeden zo štyroch na Slovensku. Od tohto momentu nájdete na našich stránkach viac než 2600 itinerárov a 8000 rôznych termínov plavieb.

 

Naši partneri

Od roku 2017 sme členmi Asociácie slovenských cestovných kancelárií a agentúr ako CA PT tours Slovakia, s.r.o.

Instagram

Pre spoluprácu

Cestovná kancelária PT Tours International, s.r.o. pôsobí na českom, slovenskom a poľskom trhu viac ako 15 rokov a s veľkým úspechom sa špecializuje na okružné plavby po celom svete. Zastupujeme spoločnosti ako napríklad MSC Cruises, Costa, Royal Caribbean, NCL, Celebrity Cruises a ďalšie.

Máte záujem s našou cestovnou kanceláriou spolupracovať?

Ste CK, CA, firma, SZČO, agentúra sprostredkujúca incentívne turistiku alebo organizácia usporiadajúca skupinové akcie a výlety?

Ponúkame spoluprácu formou provízneho predaja. Všetky podmienky nájdete v províznej zmluve, ktorú Vám s radosťou pošleme.

Našim partnerom ponúkame pravidelnú dodávku propagačných materiálov, katalógov a zasielania elektronického newslettera s akčnými ponukami. Pre bližšie zoznámenie s okružnými plavbami organizujeme pre našich províznych predajcov spravidla dvakrát ročne tzv. "ochutnávacie plavby" za minimálnu cenu.

Kontaktujte nás ešte dnes na

plavby@pttours.sk