Star Clippers

Spoločnosť Star Clippers je jednou z najznámejších spoločností usporadúvajúcich plavby na luxusných plachetniciach. Spoločnosť má tri plachetnice. 5. stožiarovú a momentálne najväčšiu plachetnicu na svete Royal Clipper a dve repliky Star Clipper a Star Flyer. Komorná atmosféra, kúzlo a romantika plachetníc a zaujímavý program priťahuje z roka na rok viac návštevníkov z celého sveta. 

Star Clippers pozýva cestujúcich na návštevu najkrajších ostrovov Stredozemného mora a Karibiku, južnej a východnej Ázie, ostrovov Kyklady alebo vulkanických Liparských ostrovov. Pontine v Stredozemnom mori, nedotknuté tropické ostrovy Andamanského mora v Indickom oceáne, Karibik, Grenadíny a mnohé iné pútavé miesta, ktoré sú vzdialené od obľúbených námorných ciest, sú atraktívnym cieľom plavieb spoločnosti. Na všetkých troch plachetniciach sú hosťom k dispozícii pohodlne a štýlovo zariadené kajuty, bary, bazény, butiky, knižnica a reštaurácie. Veľkou výhodou plavby na plachetnici je možnosť venovania sa vodným športom (potápanie, vodné lyže, windsurfing, kajaky a veslice), ako aj možnosť pohybu po malebných zálivoch a najkrajších plážach. Jedným z ďalších lákadiel je možnosť vyskúšať si niektoré práce na palube lode. Spoločnosť každý rok ponúka zľavy „Early Booking“. Pri včasnej rezervácii plavby v určitom termíne pred vyplávaním, môžete získať veľmi výhodné ceny.

Naše webové stránky bohužiaľ nie sú napojené na rezervačný systém lodnej spoločnosti Star Clippers a okrem plavieb s našim sprievodcom tu iné plavby nenájdete. So Star Clippers ale máme zmlvu o spolupráci a prístup do ich rezervačného systému. Ak teda máte záujem o plavbu s touto lodnou spoločnosťou, vyberte si ju priamo na ich webovej stránke, pošlite nám na ňu odkaz a my Vám pripravíme ponuku

Lode spoločnosti Star Clippers

Royal Clipper

227 pasažierov | Veľkosť: Najmenšia
Posledná rekonštrukcia: 07.2000

Star Clipper

170 pasažierov | Veľkosť: Najmenšia
Rok výroby: 01.1992

Star Flyer

170 pasažierov | Veľkosť: Najmenšia
Rok výroby: 01.1992