X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

MSC Opera

MSC Opera prvýkrát vyplávala na more v roku 2004 a po dva roky bola vlajkovou loďou flotily.

Výletná loď prešla rozsiahlou rekonštrukciou v rámci programu "Renaissance Program". Na palube tak hostí potešia nové kajuty s balkónmi, ktoré ponúkajú krásne výhľady na morskú hladinu. Loď poskytuje aj upravené a zväčšené priestory s mnohými reštauráciami a barmi.

Výrobná cena MSC Opera bola približne 266 mil. USD.

65 591t výtlak lode
274,9m dĺžka lode
32m šírka lode
21,1 rýchlosť v uzloch
2 150 max. počet pasažierov
1 071 celkový počet kabin
Malá Veľkosť lode
06.2004 Rok výroby
07.2015 Posledná rekonštrukcia

Kajuty

Třída Bella:

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání), a to s výjimkou kajut pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, kde jsou lůžka oddělená. Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko patrové. Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 13 m (21 m2 kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí). Paluby 7, 8 a 9.

Třída Fantastica:

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání), a to s výjimkou kajut pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, kde jsou lůžka oddělená. Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko patrové. Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 13 m (21 m2 kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí). Paluby 7, 8, 9 a 10.

Třída Wellness:

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko patrové. Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 13 m2  (21 m2 kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí). Paluba 9.

Třída Bella:

Kajuty v této třídě mají okno s omezeným výhledem. 

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 13-22 m2. Paluba 7. 

Třída Fantastica:

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko patrové. Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 13-22 m2. Paluby 7, 8, 9 a 10.

Třída Wellness:

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko patrové. Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 13-22 m2. Paluba 9.

Třída Bella:

Kajuty se soukromým balkonem cca 3,5 m2 a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 15-16 m2. Paluba 9. 

Třída Fantastica:

Kajuty se soukromým balkonem cca 3,5 m2 a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. patrové lůžko. Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 15-16 m2. Paluby 9 a 10. 

Třída Wellness:

Kajuty se soukromým balkonem cca 3,5 m2 a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 15-16 m2. Paluba 9. 

Třída Aurea:

Kajuty se soukromým balkonem cca 3,5 m2 a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 15-16 m2. Paluby 9 a 10. 

Třída Aurea:

Apartmá se soukromým balkonem a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). 3. lůžko je dostupné v podobě rozkládacího gauče. Prostorná skříň, koupelna s vanou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 27 m2. Paluba 12.


Zábava

Najnovšie je pre hostí k dispozícii tanečný parket s hudbou. Na svoje si prídu aj deti, sú tu pre ne pripravené nové priestory plné zábavy a hier. Vyskúšať môžu napríklad jedinečný zábavný park s vodotryskami.

Na lodi sú aj unikátne MSC Aurea Spa. Tu návštevníci zažijú autentické balijské kúpele i mnoho najrôznejších kozmetických procedúr.

Ak milujete kultúru, určite vás ponuka lode MSC Opera nadchne. Ako už názov lode napovedá, zhliadnuť predstavenie tu môžete v jedinečnom divadle Teatro dell'Opera. 

Na lodi je k dispozícii:

 • 3 reštaurácie, 6 barov
 • Kasíno, divadlo Teatro dell'Opera, videoherňa, diskotéka, internetová kaviareň
 • Aerobik, pilates, spinning a vodný spinning, kondičné programy na mieru, kvalifikovaný osobný tréner
 • Dráha na jogging, minigolf, basketbal, futbal, mini bowlingsquash, ping-pong, stolný futbal, tenisové kurty, volejbal
 • Herňa pre deti, Lego park, zábavný park s vodotryskami, Baby klub pre deti mladšie ako tri roky, Mini Lego klub, Teens klub
 • Butiky
 • Ordinácia lodného lekára

Na lodi sú aj unikátne MSC Aurea Spa. Tu návštevníci zažijú autentické balijské kúpele i mnoho najrôznejších kozmetických procedúr. Kúpele sa nachádzajú v exotických interiéroch tvorených z prírodných kameňov a vzácnych driev s úchvatným výhľadom na more.  

V kúpeľoch nájdete

 • Až 20 typov masáží, vrátane thajskej alebo masáže lávovými kameňmi
 • Aromaterapia, manikúra, pedikúra
 • Sauny a turecké kúpele
 • Najmodernejšie kozmetické procedúry, vrátane inovatívnych techník formovania tela
 • Salón krásy a kaderníctvo
 • Telocvičňa
 • "Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktaily ponúkané v exkluzívnom wellness bare
 • 11 unikátnych kúpeľných procedúr špeciálne navrhnutých pre tínedžerov

 

Plavby na MSC Opera

Taliansko, Chorvátsko, Grécko, Cyprus, Egypt, Izrael, Jordánsko, Omán, Spojené arabské emiráty z Benátok na lodi MSC Opera

Loď: MSC Opera
Trasa: Taliansko, Chorvátsko, Grécko, Cyprus, Egypt, Izrael, Jordánsko, Omán, Spojené arabské emiráty
Nalodenie: Benátky, Taliansko
Vylodenie: Dubaj, Spojené arabské emiráty
Trvanie: 20 nocí