X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Celebrity Infinity

Výletná loď Celebrity Infinity je vlastnená a prevádzkovaná spoločnosťou Celebrity Cruises. Do prevádzky vstúpila v marci 2001.

Počas letnej sezóny sa plaví na Aljašku, v zimnom období sa s ňou môžete plaviť napríklad okolo Južnej Ameriky. V roku 2013 sa začala plaviť k nórskym fjordom a Britským ostrovom.

Loď patrí do triedy Millennium a na jej palube vás čaká mnoho originálnych možností, ako tráviť voľný čas. V roku 2015 prešla celkovou rekonštrukciou, takže teraz ponúka hosťom zrenovované kajuty alebo luxusnú strešnú terasu s veľkou obrazovkou a koktailovým barom.

Výrobná cena Celebrity Infinity bola približne 350 mil. USD.

91 000t výtlak lode
294m dĺžka lode
32,2m šírka lode
24 rýchlosť v uzloch
2 170 max. počet pasažierov
975 celkový počet kabin

Kajuty

Celebrity Infinity ponúka rad rôznych kategórií kajút tak, aby vyhovovali všetkým cestujúcim. Kajuty sú v kategóriách od vnútorných, až po rozľahlé apartmány.


Zábava

Nechajte svoje telo rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov v unikátnom wellness areáli Canyon Ranch SpaClub.

Na lodi je mnoho reštaurácií, ktoré vám poskytnú nevšedné kulinárske zážitky. Zájdite do Tuscan Grille, kde servírujú tradičné talianske špeciality doplnené o modernú kuchyňu.

Veľký výber šalátov, dezertov, polievok a ďalších dobrôt ponúka Bistro on Five, kde si zaručene vždy vyberiete.

Útulnú atmosféru a vynikajúce dezerty nájdete i v Café al Bacio, ktoré je ideálnym miestom pre odpočinok a rozhovory s priateľmi.

Unikátny koncept stolovania zažijete v Qsine, kde sú jedlá z celého sveta pripravované hravým spôsobom a servírované netradičnou formou.

Hosťom je k dispozícii 66 nových kajút AquaClass. Tie sú vybavené špeciálnymi sprchami a vaňami, ktoré vám zaručia luxusnú relaxáciu ako v kúpeľnom areáli. Naviac, cestujúci majú z kajút priamy prístup do jedinečnej perzskej záhrady, ktorá je oázou pokoja a odpočinku na lodi. Pasažierom je tiež zaistený exkluzívny vstup do Blu restaurant, kde si môžu vychutnať ľahkú a zdravú kuchyňu.

Na palube sa nebudú nudiť ani deti. Plno zábavy si môžu užiť v detskom klube Fun Factory, pre starších je pripravený Xclub Teen, kde nájdu  veľa zábavy.

Na lodi je k dispozícii:

  • Reštaurácie a bary, vrátane talianskej reštaurácie Tuscan Grille, Bistra on Five, kaviarne Café al Bacio & Gelateria a reštaurácie Qsine
  • Celebrity divadlo, kasíno
  • Wellness areál Canynon Ranch SpaClub
  • Fitness centrum, ihrisko na loptové hry, kozmetický salón, bežecká dráha, solárium
  • Umelecká galéria, kartový salónik, internetová kaviareň, konferenčné centrum
  • Pre deti: Videoherňa, detský klub Fun Factory, Klub pre mládež Xclub Teen

Plavby na Celebrity Infinity

Bonus

USA, Portugalsko, Maroko, Španielsko z Miami na lodi Celebrity Infinity

Loď: Celebrity Infinity
Trasa: USA, Portugalsko, Maroko, Španielsko
Nalodenie: Miami, USA
Vylodenie: Barcelona, Španielsko
Trvanie: 14 nocí