X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Celebrity Infinity

Výletná loď Celebrity Infinity je vlastnená a prevádzkovaná spoločnosťou Celebrity Cruises. Do prevádzky vstúpila v marci 2001.

Počas letnej sezóny sa plaví na Aljašku, v zimnom období sa s ňou môžete plaviť napríklad okolo Južnej Ameriky. V roku 2013 sa začala plaviť k nórskym fjordom a Britským ostrovom.

Loď patrí do triedy Millennium a na jej palube vás čaká mnoho originálnych možností, ako tráviť voľný čas. V roku 2015 prešla celkovou rekonštrukciou, takže teraz ponúka hosťom zrenovované kajuty alebo luxusnú strešnú terasu s veľkou obrazovkou a koktailovým barom.

Výrobná cena Celebrity Infinity bola približne 350 mil. USD.

91 000t výtlak lode
294m dĺžka lode
32,2m šírka lode
24 rýchlosť v uzloch
2 170 max. počet pasažierov
975 celkový počet kabin
Malá Veľkosť lode
03.2001 Rok výroby
11.2020 Posledná rekonštrukcia

Kajuty

Celebrity Infinity ponúka rad rôznych kategórií kajút tak, aby vyhovovali všetkým cestujúcim. Kajuty sú v kategóriách od vnútorných, až po rozľahlé apartmány.


Zábava

Nechajte svoje telo rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov v unikátnom wellness areáli Canyon Ranch SpaClub.

Na lodi je mnoho reštaurácií, ktoré vám poskytnú nevšedné kulinárske zážitky. Zájdite do Tuscan Grille, kde servírujú tradičné talianske špeciality doplnené o modernú kuchyňu.

Veľký výber šalátov, dezertov, polievok a ďalších dobrôt ponúka Bistro on Five, kde si zaručene vždy vyberiete.

Útulnú atmosféru a vynikajúce dezerty nájdete i v Café al Bacio, ktoré je ideálnym miestom pre odpočinok a rozhovory s priateľmi.

Unikátny koncept stolovania zažijete v Qsine, kde sú jedlá z celého sveta pripravované hravým spôsobom a servírované netradičnou formou.

Hosťom je k dispozícii 66 nových kajút AquaClass. Tie sú vybavené špeciálnymi sprchami a vaňami, ktoré vám zaručia luxusnú relaxáciu ako v kúpeľnom areáli. Naviac, cestujúci majú z kajút priamy prístup do jedinečnej perzskej záhrady, ktorá je oázou pokoja a odpočinku na lodi. Pasažierom je tiež zaistený exkluzívny vstup do Blu restaurant, kde si môžu vychutnať ľahkú a zdravú kuchyňu.

Na palube sa nebudú nudiť ani deti. Plno zábavy si môžu užiť v detskom klube Fun Factory, pre starších je pripravený Xclub Teen, kde nájdu  veľa zábavy.

Na lodi je k dispozícii:

  • Reštaurácie a bary, vrátane talianskej reštaurácie Tuscan Grille, Bistra on Five, kaviarne Café al Bacio & Gelateria a reštaurácie Qsine
  • Celebrity divadlo, kasíno
  • Wellness areál Canynon Ranch SpaClub
  • Fitness centrum, ihrisko na loptové hry, kozmetický salón, bežecká dráha, solárium
  • Umelecká galéria, kartový salónik, internetová kaviareň, konferenčné centrum
  • Pre deti: Videoherňa, detský klub Fun Factory, Klub pre mládež Xclub Teen

Plavby na Celebrity Infinity