X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Celebrity Summit

Výletná loď Celebrity Summit bola postavená v roku 2001. Loď patrí do triedy Millennium a na jej palube vás čaká mnoho originálnych možností, ako tráviť voľný čas. V roku 2016 loď prešla celkovou rekonštrukciou. Hostia sa tak môžu tešiť na zrenovované kajuty alebo luxusnú strešnú terasu s veľkou obrazovkou a koktailovým barom.

Výrobná cena Celebrity Summit bola približne 350 mil. USD.

90 940t výtlak lode
294m dĺžka lode
32,3m šírka lode
24 rýchlosť v uzloch
2 218 max. počet pasažierov
975 celkový počet kabin
Malá Veľkosť lode
10.2001 Rok výroby
03.2019 Posledná rekonštrukcia

Kajuty

Celebrity Summit ponúka rad rôznych kategórií kajút tak, aby vyhovovali všetkým cestujúcim. Kajuty sú v kategóriách od vnútorných, až po rozľahlé apartmány.


Zábava

Na lodi je mnoho reštaurácií, ktoré vám poskytnú nevšedné kulinárske zážitky. Najnovšie budú môcť hostia zájsť do Tuscan Grille, kde servírujú tradičné talianske špeciality doplnené o modernú kuchyňu. Unikátny koncept stolovania zažijete v Qsine, kde sú jedlá z celého sveta pripravované hravým spôsobom a servírované netradičnou formou.

Nechajte svoje telo rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov v unikátnom wellness areáli Canyon Ranch SpaClub.

Nezabudnuteľné zážitky vám zostanú z krásneho Celebrity divadla plného skvelých predstavení, muzikálových show i komikov. Na lodi môžete tiež navštíviť dychberúcu kúzelnícku show, v ktorej iluzionisti kombinujú tradičné kúzelnícke postupy s najnovšími technológiami.

Špecialitou na lodi je unikátne solárium, ktoré sa po západe slnka premení na originálny klub Liquid s DJs a svetelnou show.

V roku 2012 bola loď zrenovovaná. Hosťom je tak k dispozícii 66 nových kajút AquaClass. Tie sú  vybavené špeciálnymi sprchami a vaňami, ktoré vám zaručia luxusnú relaxáciu ako v kúpeľnom areáli. Naviac cestujúci majú z kajút priamy prístup do jedinečnej perzskej zahrady, ktorá je oázou pokoja a odpočinku na lodi. Pasažierom je tiež zabezpečený exkluzívny vstup do Blu restaurant, kde si môžu vychutnať ľahkú a zdravú kuchyňu.

Na palube sa nebudú nudiť ani deti. Veľa zábavy si môžu užiť v detskom klube Fun Factory, pre starších je pripravený Xclub Teen, v ktorom nájdu mnoho zábavy.

Na lodi je k dispozícii:

  • Reštaurácie a bary, vrátane talianskej reštaurácie Tuscan Grille, reštaurácie Qsine a Martini Baru
  • Celebrity divadlo, kasíno
  • Wellness areál Canyon Ranch SpaClub
  • Fitness centrum, kozmetický salón, bežecká dráha
  • Umelecká galéria, knižnica, konferenčné centrum
  • Pre deti: Videoherňa, detský klub Fun Factory, Klub pre mládež Xclub Teen

Plavby na Celebrity Summit