Celebrity Millennium

Loď Celebrity Millennium

Výletná loď Celebrity Millennium prvýkrát vyplávala v roku 2000.

Loď, ako už názov napovedá, patrí do triedy Millennium a na jej palube vás čaká mnoho originálnych možností, ako tráviť voľný čas. V roku 2016 loď prešla celkovou rekonštrukciou. Hostia sa tak môžu tešiť na zrenovované kajuty alebo luxusnú strešnú terasu s veľkou obrazovkou a koktailovým barom.

V roku 2012 bola loď zrenovovaná. Hosťom je tak k dispozícii 66 nových kajút AquaClass. Tie sú vybavené špeciálnymi sprchami a vaňami, ktoré vám zaručia luxusnú relaxáciu ako v kúpeľnom areáli. Naviac, cestujúci majú z kajút priamy prístup do jedinečnej perzskej záhrady, ktorá je oázou pokoja a odpočinku na lodi. Pasažierom je tiež zabezpečený exkluzívny vstup do Blu restaurant, kde si môžu vychutnať ľahkú a zdravú kuchyňu.

Na palube sa nebudú nudiť ani deti. Plno zábavy si môžu užiť v detskom klube Fun Factory, pre starších je pripravený Xclub Teen, kde nájdu zábavy.

Výrobná cena Celebrity Millennium bola približne 350 mil. USD.

90 000t výtlak lode
294m dĺžka lode
32m šírka lode
24 rýchlosť v uzloch
2 138 max. počet pasažierov
975 celkový počet kabin

Kajuty

Celebrity Millennium ponúka rad rôznych kategórií kajút tak, aby vyhovovali všetkým cestujúcim. Kajuty sú v kategóriách od vnútorných, až po rozľahlé apartmány.


Zábava

Na lodi je mnoho reštaurácií, ktoré vám poskytnú nevšedné kulinárske zážitky. Zájdite do Tuscan Grille, kde servírujú tradičné talianske špeciality doplnené o modernú kuchyňu. Unikátny koncept stolovania zažijete v Qsine, kde sú jedlá z celého sveta pripravované hravým spôsobom a servírované netradičnou formou.

Nechajte svoje telo rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov v unikátnom wellness areáli Canyon Ranch SpaClub.

Nezabudnuteľné zážitky vám zostanú z krásneho Celebrity divadla plného skvelých predstavení, muzikálových show i komikov.

 

Plavby na Celebrity Millennium

Kanada, USA z Vancouveru na lodi Celebrity Millennium

Loď: Celebrity Millennium
Trasa:

Kanada, USA

Nalodenie: Vancouver, British Columbia, Kanada
Vylodenie: Seward, USA
Trvanie: 8 nocí

Kanada, USA na lodi Celebrity Millennium

Loď: Celebrity Millennium
Trasa: USA, Kanada
Nalodenie: Seward, USA
Vylodenie: Vancouver, British Columbia, Kanada
Trvanie: 7 nocí