X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Celebrity Silhouette

Výletná loď Celebrity Silhouette svoju plavbu zahájila v roku 2011. S touto loďou máte ďalšiu vynikajúcu možnosť, ako precestovať celú Európu alebo navštíviť slnečný Karibik.

Loď patrí do triedy Solstice a na jej palube vás čaká mnoho originálnych možností, ako tráviť voľný čas.

Výrobná cena Celebrity Silhouette bola približne 640 mil. USD.

122 400t výtlak lode
349m dĺžka lode
37m šírka lode
24 rýchlosť v uzloch
2 898 max. počet pasažierov
1 425 celkový počet kabin
Stredná Veľkosť lode
07.2011 Rok výroby
02.2020 Posledná rekonštrukcia

Kajuty

Celebrity Silhouette ponúka rad rôznych kategórií kajút tak, aby vyhovovali všetkým cestujúcim. Kajuty sú v kategóriách od vnútorných, až po rozľahlé apartmány.


Zábava

Na lodi je na výber z mnohých reštaurácií, ktoré vám poskytnú nevšedné kulinárske zážitky. Unikátny koncept stolovania zažijete napríklad v Qsine, kde sú jedlá z celého sveta pripravované hravým spôsobom a servírované netradičnou formou. Určite nevynechajte ani luxusnú Morano restaurant, kde si v elegantnom prostredí môžete vychutnať špičkovú kuchyňu. Na jedálnom lístku nájdete napríklad štýlovú prezentáciu homára, pestrú ponuku remeselnícky vyrábaných syrov z celého sveta alebo široký výber amerických a francúzskych vín.

Nechajte svoje telo rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov v unikátnom wellness areáli Canyon Ranch SpaClub.

Špecialitou na lodi je zatrávnená vrchná paluba, ktorá pobáda k množstvu vonkajších aktivít. Jej súčasťou je i Lawn Club Grill. V štýlovej vonkajšej reštaurácii si môžete objednať vynikajúce grilované špeciality alebo usporiadať vlastnú grilovaciu párty.

Na zatrávnenej palube sú k dispozícii aj komfortné altánky, ktoré cez deň poskytnú útočisko pred slnečným žiarením, v noci z nich je krásny pohľad na nočnú oblohu. Hostia v nich môžu využiť Wi-Fi pripojenie k internetu a donášku občerstvení v piknikových košoch.

Večernú zábavu zabezpečia skvelé predstavenia v Silhouette divadle, pokojnejšie povahy ocenia dobre vybavenú knižnicu.

Na palube sa nebudú nudiť ani deti. Plno zábavy si môžu užiť v detskom klube Fun Factory, pre starších je pripravený Xclub Teen, v ktorom nájdu veľa zábavy.

Plavby na Celebrity Silhouette

Veľká Británia, Portugalsko, Bermudy, Bahamy, USA zo Southamptonu na lodi Celebrity Silhouette

Loď: Celebrity Silhouette
Trasa: Veľká Británia, Portugalsko, Bermudy, Bahamy, USA
Nalodenie: Southampton, Veľká Británia
Vylodenie: Fort Lauderdale, USA
Trvanie: 11 nocí