Celebrity Cruises

Spoločnosť Celebrity Cruises zahájila svoju činnosť v roku 1988 a je jednou z najmladších lodných spoločností. Flotila Celebrity Cruises sa skladá z 10 lodí, ktoré sa delia na tri triedy - Celebrity, Millennium a Solstice. Tie už mnohokrát získali prestížne ocenenia. V roku 1997 sa Celebrity Cruises zlúčila s Royal Carribean International, obe spoločnosti si však naďalej zachovávajú oddelené názvy i firemné logá.

Spoločnosť Celebrity Cruises si vybudovala meno na špičkovom servise, ktorý je na palube pripravený pre cestujúcich. Starostlivosť a záujem o hostí je hlavnou prioritou vyškolenej posádky.

Všetky lode ponúkajú ubytovanie, ktoré zaisťuje neprekonateľné pohodlie. Široká škála priestranných kajút a apartmánov má vysokú úroveň, je vkusne zariadená a ponúka 24-hodinovú izbovú službu, prémiové obliečky z egyptskej bavlny, interaktívnu televíziu, ktorá umožňuje rezerváciu výletov, objednávku obľúbeného vína alebo len odpočinok a sledovanie filmu. Kajuty s balkónom poskytujú panoramatický výhľad.

Lode Celebrity Cruises priplávajú do viac ako 200 prístavov po celom svete. Plávajú v Európe, na Aljaške, v Karibiku, v Južnej a Severnej Amerike, na Galapágach a v ďalších destináciách. Spoločnosť organizuje i transatlantické plavby.

Naše webové stránky bohužiaľ nie sú napojené na rezervačný systém lodnej spoločnosti Celebrity a okrem plavieb s našim sprievodcom tu iné plavby nenájdete. S Celebrity ale máme zmlvu o spolupráci a prístup do ich rezervačného systému. Ak teda máte záujem o plavbu s touto lodnou spoločnosťou, vyberte si ju priamo na ich webovej stránke, pošlite nám na ňu odkaz a my Vám pripravíme ponuku.

Lode spoločnosti Celebrity Cruises

Predchádzajúci
1 2