NCL Norwegian Cruise Line

Spoločnosť Norwegian Cruise Lines je medzinárodná spoločnosť, ktorá cestujúcim poskytuje luxusné zážitky na palubách svojich lodí už 48 rokov.

NCL udáva smer rozvoja svetových výletných plavieb. V roku 2000 prišla spoločnosť na trh s tzv. Freestyle Cruising, čo je koncept, ktorý zaručuje cestujúcim veľkú slobodu vo výbere reštaurácií i času jedál. Hostia majú tiež voľnosť pri voľbe oblečenia či zasadacom poriadku počas stolovania. Spoločnosť NCL má veľmi lákavé a výhodné ponuky na dovolenku pre celú rodinu. Ponúka výhodné ceny pre deti. Pre nich sú na lodiach prichystané zaujímavé kluby a zábavné programy, ktoré malým pasažierom spríjemnia pobyt na lodi.

NCL klientom tiež ponúka spojenie plavby s oddychovým pobytom na súši. V ponuke sú luxusné hotely v atraktívnych lokalitách. Špeciálne balíčky obsahujú výhodné ceny pre cesty z prístavu do hotela alebo naopak z hotela do prístavu.

Lode NCL plávajú celý rok po celom svete. S NCL môžete navštíviť Karibik, Bermudy, Bahamy a Havaj, ale aj Aljašku, Kanadu, Ameriku aj Európu a Stredozemné more.

Naše webové stránky bohužiaľ nie sú napojené na rezervačný systém lodnej spoločnosti Norwegian Cruise Line a okrem plavieb s našim sprievodcom tu iné plavby nenájdete. S Norwegian Cruise Line ale máme zmlvu o spolupráci a prístup do ich rezervačného systému. Ak teda máte záujem o plavbu s touto lodnou spoločnosťou, vyberte si ju priamo na ich webovej stránke, pošlite nám na ňu odkaz a my Vám pripravíme ponuku.

Lode spoločnosti NCL Norwegian Cruise Line

Norwegian Bliss

3.994 pasažierov

Norwegian Breakaway

3.969 pasažierov

Norwegian Dawn

2.340 pasažierov

Norwegian Epic

4.100 pasažierov

Norwegian Gem

2.394 pasažierov

Norwegian Getaway

4028 pasažierov

Norwegian Jade

2.402 pasažierov

Norwegian Jewel

2.376 pasažierov

Predchádzajúci
1 2