Trasa:
spoločnosť:
Loď:
od
1 149 €/os.
Itinerár
DEŇ | Prístav / Program | DOPLÁVANIE | VYPLÁVANIE |
---|---|---|---|
1. | 1. Fort de France, Martinik, Francúzsko (nalodenie) | --:-- | 23:00 |
2. | 2. Pointe-à-Pitre, Francúzsko | 08:00 | 19:00 |
3. | 3. Road Town, Britské Panenské ostrovy, Veľká Británia | 10:00 | 19:00 |
4. | 4. Philipsburg, Svätý Martin, Holandsko | 08:00 | 19:00 |
5. | 5. Roseau, Dominika | 09:00 | 19:00 |
6. | 6. Basseterre, Svätý Krištof a Nevis | 09:00 | 19:00 |
7. | 7. St. John, Antigua a Barbuda | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Fort de France, Martinik, Francúzsko | 08:00 | 23:00 |
9. | 9. Pointe-à-Pitre, Francúzsko | 08:00 | 19:00 |
10. | 10. Castries, Svätá Lucia | 09:00 | 18:00 |
11. | 11. Bridgetown, Barbados | 08:00 | 20:00 |
12. | 12. Port of Spain, Trinidad a Tobago | 09:00 | 18:00 |
13. | 13. Saint George, Grenada | 09:00 | 18:00 |
14. | 14. Kingstown, Svätý Vincent a Grenadiny | 09:00 | 18:00 |
15. | 15. Fort de France, Martinik, Francúzsko (vylodenie) | 08:00 | --:-- |