Trasa:
spoločnosť:
Loď:
od
949 €/os.
Itinerár
DEŇ | Prístav / Program | DOPLÁVANIE | VYPLÁVANIE |
---|---|---|---|
1. | 1. Pointe-à-Pitre, Francúzsko (nalodenie) | --:-- | 19:00 |
2. | 2. Road Town, Britské Panenské ostrovy, Veľká Británia | 10:00 | 19:00 |
3. | 3. Philipsburg, Svätý Martin, Holandsko | 08:00 | 19:00 |
4. | 4. Roseau, Dominika | 09:00 | 19:00 |
5. | 5. Basseterre, Svätý Krištof a Nevis | 09:00 | 19:00 |
6. | 6. St. John, Antigua a Barbuda | 08:00 | 18:00 |
7. | 7. Fort de France, Martinik, Francúzsko | 08:00 | 23:00 |
8. | 8. Pointe-à-Pitre, Francúzsko | 08:00 | 19:00 |
9. | 9. Castries, Svätá Lucia | 08:00 | 18:00 |
10. | 10. Bridgetown, Barbados | 08:00 | 20:00 |
11. | 11. Port of Spain, Trinidad a Tobago | 09:00 | 18:00 |
12. | 12. Saint George, Grenada | 08:00 | 18:00 |
13. | 13. Kingstown, Svätý Vincent a Grenadiny | 09:00 | 18:00 |
14. | 14. Fort de France, Martinik, Francúzsko | 08:00 | 23:00 |
15. | 15. Pointe-à-Pitre, Francúzsko (vylodenie) | 08:00 | --:-- |