Nový revolučný terminál pre novú revolučnú loď

Nový revolučný terminál pre novú revolučnú loď

 

Predstavujeme Terminál 25, nový domov moderného luxusu.

 

Miami - 21. júna 2018 - Navrhnutý tak, aby zanechal hostí v úžase, Celebrity Cruises oslavuje ďalší míľnik odhalením svojho prvého značkového terminálu výletných lodí, Terminálu 25 (T25), situovaného v Port Everglades v Hollywoode na Floride. Navrhnutý tak, aby doplnil sofistikovanosť svojho budúceho rezidenta - najočakávanejšej novej lode, Celebrity Edge -, T25 sa vyznačuje tými najmodernejšími technológiami a uhladeným dizajnom, ktoré majú zabezpečiť ten najlepší užívateľský zážitok.

 

Vzniknutý v spolupráci s Port Everglades grófstva Broward a známej architektonickej firmy Bermello Ajamil & Partners, Inc., T25 v sebe spája úžasný, srdečný dizajn, unikátne technológie ako Frictionless Arrival ( "Hladký príchod"), ktorá prispeje k úplne hladkému procesu nalodenia, a umeleckú inštaláciu, interaktívnu svetelnú stenu. T25 hosťom Suite Class ponúkne po ich ceste do The Retreat aj jedinečný zážitok s exkluzívnym spoločenským priestorom, premietacími časťami a dokonca súkromnú strešnú terasu.

 

"Keď sme navrhovali revolučnú Celebrity Edge, vedeli sme, že chceme navrhnúť tiež terminál, ktorý by loď perfektne dopĺňala a bude zodpovedať jedinečnému zážitku, ktorý loď prinesie," povedala Lisa Lutoff-Perslo, prezidentka a generálna riaditeľka Celebrity Cruises. "S tými najmodernejšími technológiami v službách úžasného dizajnu je T25 perfektným novým domovom. T25 je tiež zhodou okolností prvým značkovým terminálom výletných lodí Celebrity, čo pre spoločnosť predstavuje nielen míľnik, ale dáva nám tiež príležitosť nastaviť ďalší dizajnový štandard a zabezpečiť hosťom perfektný zážitok. "

"Toto je najväčšia finančná investícia, ktorú Port Everglades, čo sa týka terminálu výletných lodí, kedy uskutočnila, a my očakávame, že ikonický dizajn Terminálu 25 bude pre grófstvo Broward a Celebrity Cruises jasnou ukážkou toho, že sa snažíme vytvoriť príťažlivé a zábavné prostredie pre milióny pasažierov, ktorí náš navštívia, "povedal starosta grófstva Broward, Beam Furry.

 

"Nahrádzame dva menšie a zastarané terminály výletných lodí inovatívnym zariadením, ktoré je inšpirované uhladeným futuristickým dizajnom Celebrity Edge a ktoré je schopné pojať tie najväčšie výletné lode sveta," povedal výkonný riaditeľ a riaditeľ prístavu, Steven Cernak. "Prišiel ten správny čas vybudovať nový Terminál 25, ktorý využíva tie najmodernejšie technológie, ako je napríklad elektronická mediálna sieť pre inovatívne posielanie správ, aby prilákal moderných cestovateľov, ktorí chcú objavovať svet."

 

T25 sa môže pochváliť aj GKD Mediamesh o ploche 136 štvorcových metrov vo vonkajšej časti terminálu, ktorá doplní viac ako 1 670 tisíc štvorcových metrov skla, a prvým, na mieru vytvoreným priestorom pre posádku v histórii Royal Caribbean Cruises Ltd. Tento priestor ponúkne bezplatné pripojenie k WiFi, prístup k TV, optimalizované úložné priestory, tiché oblasti pre zamestnancov a ďalšie.

 

T25, ktorého dokončenie je naplánované na október 2018, bude v zimnom období novým domovom mnohých lodí Celebrity, a to vrátane Celebrity Edge, Celebrity Infinity, Celebrity Reflection a Celebrity Silhouette. Okrem týchto lodí bude mať terminál certifikáciu LEED a bude schopný obslúžiť lode dlhé až 350 metrov. V okamihu, kedy ho nebude využívať Celebrity, bude T25 otvorený aj iným lodným spoločnostiam.

 

V súčasnej dobe Port Everglades privíta asi 335 tisíc klientov Celebrity Cruises ročne, čo predstavuje okolo 9% všetkých jej pasažierov. Akonáhle bude nový terminál dokončený, očakáva sa, že Celebrity privedie do Port Everglades skoro 500 tisíc cestovateľov - čo predstavuje celých 14% projektovaného počtu pasažierov prístavu.

O Celebrity Cruises:

Ikonické "X" Celebrity Cruises je značkou moderného luxusu s jeho skvelým, súčasným dizajnom a vrelými prívetivými priestormi, stravovacími zážitkami, kde dizajn priestoru je rovnako dôležitý ako samotná kuchyňa, a úžasnými službami, ktoré môže ponúknuť len Celebrity, to všetko vytvorené k poskytnutiu nenapodobiteľného zážitku v drahocennom čase dovolenkárov. 12 lodí Celebrity Cruises ponúka moderné luxusné prázdniny s návštevou všetkých siedmich kontinentov. Celebrity predstavuje tiež neuveriteľné zážitky z plavieb na Aljaške a v Kanade. Celebrity je jednou z piatich značiek výletných lodí prevádzkovaných spoločnosťou Royal Caribbean Cruises Ltd. Pre viac informácií navštívte www.celebritycruises.com alebo sa spojte s cestovnou kanceláriou PT Tours.

O Port Everglades:

Nachádzajúce sa v druhom najväčšom grófstve na Floride, Port Everglades grófstvo Broward je dlhodobo hodnotené ako jeden z troch najrušnejších prístavov výletných lodí na svete s viac ako 3,8 miliónmi pasažierov vo fiškálnom roku 2017 (1. októbra 2016 - 30. septembra 2017). Desať lodných spoločností, jeden prevádzkovateľ trajektu a takmer 40 výletných lodí odplávava z tohto námorného prístavu, a to vrátane: Balearia's Bahamas Express (trajekt), Carnival Cruise Line, Celebrity Cruises, Costa Cruises, Crystal Cruises, Cunard Line, Holland America Line , Pearl Seas Cruiese, Princess Cruises, Royal Caribbean International a Silversea Cruises. Rozmanitá flotila výletných lodí prístavu poskytuje hosťom široký výber prázdnin na výletnej lodi z Fort Lauderdale, Hollywoodu a oblasti Dania Beach. Na detaily ohľadom najnovšie ponuky plavieb sa pozrite na portevergaldes.net alebo nás kontaktujte.

Zdroj: Celebrity Cruises Press cenetr

Přeložila: Svatava Čoupková