Trasa:
spoločnosť:
Loď:
od
799 €/os.
Itinerár
DEŇ | Prístav / Program | DOPLÁVANIE | VYPLÁVANIE |
---|---|---|---|
1. | 1. Kiel, Nemecko (nalodenie) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Aarhus, Dánsko | 08:00 | 18:00 |
3. | 3. Relaxačný deň na mori | --:-- | --:-- |
4. | 4. Ijmuiden, Holandsko | 08:00 | 17:00 |
5. | 5. Relaxačný deň na mori | --:-- | --:-- |
6. | 6. La Coruna, Španielsko | 12:00 | 20:00 |
7. | 7. Leixoes (Porto), Portugalsko | 08:00 | 19:00 |
8. | 8. Lisabon, Portugalsko | 09:00 | 17:00 |
9. | 9. Gibraltár, Gibraltár | 13:00 | 19:00 |
10. | 10. Málaga, Španielsko | 08:00 | 18:00 |
11. | 11. Relaxačný deň na mori | --:-- | --:-- |
12. | 12. Barcelona, Španielsko | 08:00 | 13:00 |
13. | 13. Savona, Taliansko (vylodenie) | 08:00 | --:-- |