Celebrity Cruses odhaľuje priekopnícke partnerstvá s Americkým baletom a šéfkuchárom Danielom Bouludom

Celebrity Cruses odhaľuje priekopnícke partnerstvá s Americkým baletom a šéfkuchárom Danielom Bouludom

 

Spojením s týmito renomovanými talentmi spoločnosť pokračuje v revolučných zmenách zážitkov na palube.

 

 

 

Miami - 14. február 2019 - Celebrity Cruises posúva svoj už tak bezkonkurenčný zážitok z   dovolenky ešte o úroveň vyššie: spája sily s dvomi legendami zábavného a kulinárskeho sveta - kultovým Americkým baletom a svetoznámym držiteľom michelinskej hviezdy, šéfkuchárom Danielom Bouludom. Obe tieto špičkové partnerstvá prinesú na palubu nezabudnuteľný zážitok, neporovnateľný s čímkoľvek iným na mori.

 

"Naši hostia vedia, že kedykoľvek vstúpia na palubu, môžu očakávať niečo jedinečné, prvotriedne a neobvyklé. Tým, že uzatvárame partnerstvo s Americkým baletom a svetovou kulinársku autoritou, Danielom Bouludom, vytvárame zážitky, ktoré tieto očakávania nenaplnia - ale roztrieštia ich na kusy, "povedala Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generálna riaditeľka Celebrity Cruises.

 

"V Celebrity Cruises vždy hľadáme nové cesty, ako otvoriť svet, a to nielen prostredníctvom miest, ktoré navštevujeme, ale aj skrze prvotriednu zábavu a kulinárske zážitky," povedal Brian Abel, senior viceprezident pre hotelové operácie Celebrity Cruises. "Nenapadajú mi lepší partneri ako Americký balet, ktorý na palubu prinesie zážitok z toho najlepšieho klasického tanca, a Daniel Boulud, šéfkuchár, ktorého všetci ostatní šéfkuchári obdivujú a rešpektujú pre jeho pohostinnosť, kreativitu a výnimočnosť v kuchyni i jedálni. "

 

PARTNERSTVO hodné potlesku

 

Celebrity sa spája do dua s jednou z najuznávanejších tanečných spoločností sveta, Americkým baletom. Americký balet založený v roku 1939 je pilierom newyorskej kultúrnej komunity a americkej umeleckej krajiny už takmer 80 rokov. Americký balet už uchvátil publikum vo všetkých 50 štátoch a 45 krajinách a každoročne vystupuje pre takmer 300 tisíc divákov. Teraz vďaka exkluzívnemu partnerstvu, prvému v odvetví, prichádza na palubu lodí Celebrity Cruises, aby hosťom priniesol ten najlepší zážitok z klasického tanca na mori.

 

V rámci partnerstva budú mať hostia možnosť užiť si na vybraných lodiach exkluzívne predstavenie Amerického baletu, pripojiť sa k tanečníkom na priateľských seminároch a baletných lekciách pri tyči alebo sa vydať na nezabudnuteľné exkurzie na predstavení Amerického baletu v niektorých z najdynamickejších prístavov spoločnosti.

 

"Misiou Amerického baletu je priniesť to najlepšie z baletu čo možno najširšiemu publiku, "povedala Kara Medoff Barnett, výkonná riaditeľka Amerického baletu. "Sme nadšení, že teraz už ono „najširšie“ zahŕňa aj publikum na mori! Toto partnerstvo umožní úžasným tanečníkom Amerického baletu vidieť svet a pozvať hostí Celebrity Cruises k odhaleniu tajomstva baletu. "

 

MICHELINSKÉ HVĚZDY SE SPOJUJÍ

 

Zakladateľ víťaznej skupiny reštaurácií po celom svete vrátane legendárnej vlajkovej lode a držiteľky michelinskej hviezdy, reštaurácie Daniel a Café Boulud v New Yorku, šéfkuchár Daniel Boulud je menom, ktoré poznajú všetci labužníci. Teraz spája svoje kulinárske sily s Celebrity a jej vlastným šéfkuchárom, držiteľom michelinskej hviezdy a viceprezidentom pre stravovanie, Corneliom Gallagherom.

 

Čoby globálny kulinársky ambasádor Celebrity navrhne šéfkuchár Boulud značkové jedlá pre luminate, exkluzívnu reštauráciu spoločnosti určenú pre hostí apartmánov. Celebrity predstavuje tiež Šéfkuchárov stôl v podaní Daniela Bouluda, zahŕňajúci súkromnú prehliadku lode a večeru s piatimi chodmi aj stretnutie hostí so šéfkuchárom priamo na palube. Spoločnosť so šéfkuchárom Bouludom úzko spolupracuje tiež na programe kulinárskeho mentorovania, kde sa tí najtalentovanejší sľubní šéfkuchári budú môcť učiť od tých najlepších - v kuchyniach Celebrity aj u šéfkuchára Bouluda.  

 

"Teším sa, až sa pustím do partnerstva s Celebrity, pretože zdieľame vášeň pre dokonalosť, personalizované služby a kreatívnu kuchyňu pre našich hostí," povedal Boulud. "Na mojich cestách po svete ma neustále inšpirujú miestne trhy v rôznych destináciách a tieto vplyvy si vždy nájdu cestu na moje menu. Teším sa, až ponúknem hosťom výletných lodí ochutnávku svojej kuchyne, ktorá doplní svetovú ponuku Celebrity. "

Nové zážitky s Americkým baletom a šéfkuchárom Bouludom sa naprieč flotilou začnú nasadzovať v   roku 2019 - najprv na Celebrity Summit, potom na Celebrity Equinox a Celebrity Millenium. Pre viac informácií o partnerstve Celebrity s Americkým baletom navštívte www.celebritycruises.com/thingsto-do-onboard/entertainment/american-ballet-theatre. Viac informácií o partnerstve značky s Michelinskou hviezdou oceneným šéfkuchárom Bouludom možno nájsť na www.celebritycruises.com/things-todo-onboard/eat-and-drink/daniel-boulud.

                                                                                   

 

O Celebrity Cruises:

 Ikonické "X" Celebrity Cruises je značkou moderného luxusu s   jeho skvelým, súčasným dizajnom a vrelými prívetivými priestormi, stravovacími zážitkami, kde dizajn priestoru je rovnako dôležitý ako kuchyňa samotná, a úžasnými službami, ktoré môže ponúknuť len Celebrity, to všetko vytvorené poskytnúť nenapodobiteľný zážitok v drahocennom čase dovolenkárov. 13 lodí Celebrity Cruises ponúka moderné luxusné prázdniny s návštevou všetkých siedmich kontinentov. Celebrity predstavuje tiež neuveriteľné zážitky z plavieb na Aljaške a v Kanade. Celebrity je jednou zo šiestich značiek výletných lodí prevádzkovaných lodnou spoločnosťou Royal Caribbean Cruises Ltd.

Viac informácií a rezervácie môžu zákazníci vykonať prostredníctvom webových stránok PT Tours. Prehľad všetkých plavieb spoločnosti Celebrity Cruises nájdete tu: https://www.pttours.sk/plavby-lodou/plavby-celebrity-cruises

 

Zdroj: Celebrity X Cruises Press Center

Preložila: Svatava Čoupková