Trasa:
spoločnosť:
Loď:
od
3 139 €/os.
Itinerár
DEŇ | Prístav / Program | DOPLÁVANIE | VYPLÁVANIE |
---|---|---|---|
1. | 1. Pireus, Grécko (nalodenie) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Mykonos, Grécko | 08:00 | 22:00 |
3. | 3. Santorini, Grécko 1 | 08:00 | 22:00 |
4. | 4. Chania, Grécko 1 | 08:00 | 17:00 |
5. | 5. Relaxačný deň na mori | --:-- | --:-- |
6. | 6. Sorrento, Taliansko 1 | 08:00 | 20:00 |
7. | 7. Civitavecchia, Taliansko | 07:30 | 20:00 |
8. | 8. Livorno, Taliansko | 08:00 | --:-- |
9. | 9. Livorno, Taliansko | --:-- | 19:00 |
10. | 10. Nice, Francúzsko (vylodenie) | 06:00 | --:-- |
1) Tender