X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

USA, Mexiko z Miami na lodi Celebrity Infinity
Oblasť: Trasa:
od 650 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Miami, USA (nalodenie) --:-- 16:00
2. 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 3. Cozumel, Mexiko 07:00 18:00
4. 4. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
5. 5. Key west florida, USA 07:00 17:00
6. 6. Miami, USA (vylodenie) 07:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Miami, USA (nalodenie) / „Brána Ameriky“, tak je niekedy nazývané Miami, moderné veľkomesto na brehoch floridského polostrova. Toto multikultúrne centrum je vyhláseným letoviskom americkej smotánky s množstvom luxusných hotelov, butikov aj barov, ktoré sa nachádzajú hlavne na piesočnatej kose známej ako Miami Beach. Vedľa turistického raja je Miami aj zaujímavou prírodnou lokalitou - v jeho tesnej blízkosti sa nachádza národný park Everglades s unikátnym systémom mokrade a špecifickou faunou i flórou a hlavne močarinami plnými aligátorov!
 • 3.' '.deň
  program deň za dňom
  3. deň
  Cozumel, Mexiko / Najväčší mexický ostrov Cozumel rozkladajúci sa neďaleko východného pobrežia polostrova Yucatán sa preslávil vďaka svojim nádherným azúrovým plážam a ideálnou pozíciou pre objavovanie mayských pamiatok. V dostupnej vzdialenosti sa nachádzajú pozostatky starovekého mesta Tulum, ktoré je 3. najnavštevovanejšou pamiatkou v krajine či areál San Gervasio, v ktorom sa v minulosti uctieval kult mayskej bohyne plodnosti. Ostrov ponúka aj ďalšie atrakcie ako tradičnú čokoládovňu, pálenicu tequilly, či historické dediny, ktoré približujú život pôvodných mexických obyvateľov.
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
  Key west florida, USA / Jen 150 kilometrů severně od Kuby se na pomezí Mexického zálivu a Atlantského oceánu rozkládá souostroví Florida Keys, zakončené ostrovním městem Key West. Nejjižnější bod pevninských Spojených států nabízí pěknou architekturu, skvělá muzea a překrásný korálový útes pod mořskou hladinou. Navštivte Malloryho náměstí a obdivujte pestré historické domy Starého města. Projděte se rušnou ulicí Duval lemovanou restauracemi a bary i nádherným parkem pevnosti Zacharyho Taylora z doby americké občanské války. Prohlédněte si dům slavného Ernesta Hemingwaye a pak už nasedněte na člun a vyrazte na ostrovy Národního parku Dry Tortugas s hezkými plážemi a nespočtem příležitostí ke šnorchlování a potápění.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
  Miami, USA (vylodenie) / „Brána Ameriky“, tak je niekedy nazývané Miami, moderné veľkomesto na brehoch floridského polostrova. Toto multikultúrne centrum je vyhláseným letoviskom americkej smotánky s množstvom luxusných hotelov, butikov aj barov, ktoré sa nachádzajú hlavne na piesočnatej kose známej ako Miami Beach. Vedľa turistického raja je Miami aj zaujímavou prírodnou lokalitou - v jeho tesnej blízkosti sa nachádza národný park Everglades s unikátnym systémom mokrade a špecifickou faunou i flórou a hlavne močarinami plnými aligátorov!