X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Royal Caribbean víta do rodiny Spectrum of the Seas

Royal Caribbean víta do rodiny Spectrum of the Seas

Prvá loď triedy Quantum Ultra ponúka novú kategóriu apartmánov, inovatívne stravovanie a zbrusu nové zážitky.

 

Miami, 11. apríla 2019 – Royal Caribbean International, najväčšia lodná spoločnosť na svete, na ceremónii v nemeckom Bremerhavene oficiálne prevzala 26. loď svojej flotily, Spectrum of the Seas. Richard D. Fain, predseda a generálny riaditeľ Royal Caribbean Cruises Ltd., a Michael Bayley, prezident a generálny riaditeľ Royal Caribbean International, obdržali novú loď na oficiálnej odovzdávacej ceremónii od Bernarda Meyera z lodenice Meyer Werft. Spectrum, prvá loď triedy Quantum Ultra, zo svojho domovského prístavu v Šanghaji vypláva v júni 2019.

"Sme nadšení, že môžeme privítať Spectrum of the Seas, prvú loď triedy Quantum Ultra, do rodiny Royal Caribbean," povedal Michael Bayley, prezident a generálny riaditeľ Royal Caribbean International. "Znovu sme skombinovali revolučný dizajn lode s najmodernejšími technológiami, aby sme priniesli loď, ktorá zmení čínsky trh s výletnými plavbami. Teší nás, že naši hostia získajú úžasné rodinné spomienky. "

Spectrum, navrhnutá a postavená tak, aby všetkým pasažierom priniesla nezabudnuteľné zážitky z dovolenky, predstaví prvú súkromnú enklávu pre hostí apartmánov na palubách lodí globálnej spoločnosti, nové kategórie kajút a inovatívne koncepty stravovania, rovnako ako úžasné rysy, zážitky a technológie - z ktorých celý rad sa na mori objavuje úplne prvýkrát.

Infografika o spectrum

Zobraziť plavby na Spectrum of the Seas

To najlepšie, čo Spectrum ponúka:

  • Exkluzívny priestor len pre hostí apartmánov, prvý na lodiach Royal Caribbean, ktorý bude zahŕňať ubytovanie v prekrásnych Zlatých a Strieborných apartmánoch v súkromnej enkláve v prednej časti lode na 13. - 16. palube. Rekreanti, ktorí si zarezervujú tieto luxusné apartmány, budú mať prístup cez špeciálnu kartu, súkromný výťah a reštauráciu a spoločenský priestor, určený len pre nich. Okrem množstva exkluzívnych vymožeností budú mať hostia k dispozícii balkón (The Balcony) - súkromný vonkajší priestor určený na opaľovanie a odpočinok -, ktorý ponúkne tie najlepšie výhľady na palube, a butik (The Boutique) - nákupnú oblasť, kde si cestovatelia budú môcť zarezervovať privátne nákupné zážitky.

  • Dvojposchodový rodinný apartmán Ultimate Family Suite s plochou presahujúcou 260 metrov štvorcových a schopnou ubytovať až 11 hostí. Trojizbový apartmán zahŕňa hlavnú spálňu a dve ďalšie izby pre starých rodičov a ďalších členov rodiny. Deti majú svoj vlastný, špeciálny priestor na hornom poschodí, doplnený o vnútornú šmykľavku, ktorá ich dopraví do obývacieho priestoru pod nimi. Celá rodina si môže užiť čas pohromade v rekreačnej miestnosti so zvukovou technológiou určenou na večer venovaný karaoke, filmom alebo videohrám

  • Inovatívne stravovacie koncepty Sichuan Red - s autentickou kuchyňou z čínskej provincie Sichuan -, Wonderland's Dadong - novú základňu čínskeho šéfkuchára Donga Zhenxianga, presláveného svojou vyhľadávanou pečenú kačicou - a Leaf and Bean - tradičnú čajovňu a kaviareň, ponúkajúcu rad autentických čínskych čajov, klasických kávových nápojov a čerstvo upečených čínskych a západných dezertov a pečiva.

  • Star Moment, nový, sýty a energiou prestúpený priestor, kde si rodina a priatelia môžu poriadne zakričať a spievať ako hviezdy. Tento priestor debutuje práve na Spectre.

  • Rozšírený SeaPlex - najväčší vnútorný športový a zábavný komplex na mori, kde si rodiny môžu užiť cirkusové autíčka, jazdu na kolieskových korčuliach alebo basketbal - s novými stenami a podlahami s technológiou rozšírenej reality, ktorá hosťom ponúkne vzrušujúce, moderné interaktívne zážitky.

  • Ikonickú SkyPad, bungee trampolínu s virtuálnou realitou na zadnej časti lode, rovnako ako v triede Quantum obľúbenú North Star, presklenú kapsulu, ktorá vynáša hostí do výšky viac ako 90 metrov nad hladinu oceánu pre neporovnateľné panoramatické výhľady, RIPCORD od Fly, simulátor zoskoku padákom, z ktorého sa každému rozbúši srdce, a FlowRider, simulátor surfovania.

  • Najmodernejšie a transformatívne priestory ako Two70 s obrovskými oknami od podlahy až po strop, ponúkajúcimi dychberúce 270 stupňové výhľady na oceán. Two70 sa pýši značkovou technológiou Vistarama, ktorá mení panoramatické okná na premietaciu plochu dlhú cez 30 a vysokú 6 metrov, prinášajúcu úžasnú digitálnu šou. Šesť bystrých roboplátien, vysokých cez 2 metre a ovládaných silnými, ale ohybnými robotickými ramenami, vytvára scény tým, ako stúpajú alebo sa točia - jedno po druhom alebo všetky dohromady. Two70 ponúkne aj nové zážitky založené na rozšírenej realite, ktoré rekreantov vezmú do nových dobrodružných svetov.

Spectrum, ktorá v prípade obsadenosti kajút dvoma osobami ubytuje 4 246 hostí a 1 551 členov posádky, bude po tom, ako 3. júna 2019 dorazí do svojho nového domova v Šanghaji, najväčšou a najdrahšou loďou v Ázii. Predtým, ako sa tak v lete tohto roku stane, vyrazí Spectrum na 46dňovú plavbu Global Odyssey zo španielskej Barcelony do Šanghaja a vezme tak svojich hostí do radu vzrušujúcich prístavov vrátane jordánskej Aqaby, Dubaja v Spojených arabských emirátoch, Ománskeho Muscatu, indického Cochinu alebo Georgetownu v Malajzii. V zime 2019 sa loď premiestni do Hong Kongu a ponúkne špeciálne prázdninové plavby.

Zobraziť plavby na Spectrum of the Seas

Royal  Caribbean International je najväčšou globálnou lodnou spoločnosťou na svete, ktorá prináša inovácie na mori už viac ako 50 rokov. Každá nasledujúca trieda lodí je architektonickým zázrakom, ktorý zahŕňa najmodernejšie technológie a zákaznícku skúsenosť súčasných cestovateľov-dobrodruhov. Lodná spoločnosť prináša revolučnú dovolenku s itinerármi s viac ako 260 destináciami v 72 krajinách na 6 kontinentoch, vrátane netrpezlivo očakávaných ostrovov Perfect Day Island Collection Royal Caribbean s prvým súkromným ostrovom na Bahamách, Perfect Day at CocoCay. Lodná spoločnosť bola čitateľmi Travel Weekly 16 rokov po sebe zvolená "Celkovo najlepšou lodnou spoločnosťou".

Viac informácií a rezervácie môžu zákazníci vykonať prostredníctvom webových stránok PT Tours. Prehľad všetkých plavieb spoločnosti Royal Caribbean International nájdete tu: https://www.pttours.sk/plavby-lodou/plavby-royal-caribbean-international