USA, Španielsko na lodi Allure of the Seas
Oblasť: Trasa:
od 654 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. Fort Lauderdale, USA (nalodenie) --:-- 16:30
2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
5. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
6. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
7. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
8. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
9. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
10. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
11. Málaga, Španielsko 07:00 17:00
12. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
13. Barcelona, Španielsko (vylodenie) 06:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Fort Lauderdale, USA (nalodenie) / Desítky ostrovů propojených kanály, vily, jachty i písečné karibské pláže – to je Fort Lauderdale přezdívaný „americké Benátky“. Významný přístav a univerzitní centrum láká velké množství turistů díky své uvolněné atmosféře a pestré škále kulturních, přírodních i historických zajímavostí. Z města se snadno dostanete i do národního parku Everglades proslaveného unikátními močály, které jsou plné aligátorů. Za návštěvu stojí také slunečné Miami, moderní floridské multikulturní letovisko.
 • 11.' '.deň
  program deň za dňom
  11. deň
  Málaga, Španielsko / Kozmopolitná Malaga je centrom Costa del Sol - Slnečného pobrežia a mala by sa objaviť v zozname každého návštevníka Španielska. Má nezameniteľné čaro a osobitý charakter, v ktorom sa miešajú kultúra, tradície, gastronómia, príjemná atmosféra a slnečné podnebie a spoločne s priateľskou povahou Španielov je skutočne božským mestom, ako ho nazval jeden z nositeľov Nobelovej ceny, španielsky básnik Vicente Aleixandre. Pamiatky v historickom centre vás prevedú všetkými etapami histórie mesta rovnako ako duch Pabla Picassa, ktorý sa v Malage narodil.
 • 13.' '.deň
  program deň za dňom
  13. deň
  Barcelona, Španielsko (vylodenie) / Keď sa povie Barcelona, každý si hneď vybaví slávny futbalový klub, letné olympijské hry a stavby geniálneho architekta Antonia Gaudího. Barcelona je však oveľa viac, je to pulzujúca katalánska metropola, obľúbené letovisko aj dynamicky sa rozvíjajúce centrum plné architektonických skvostov a zaujímavých historických pamiatok. Jej svieža a ústretová atmosféra z nej robí jedno z najkrajších a najobľúbenejších európskych miest a milovníci architektúry, histórie i dobrého jedla tu určite prežijú množstvo neopakovateľných chvíľ.