X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. poschodovú posteľ. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plochu približne 13m2 (24 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 5, 8 a 9.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. poschodovú posteľ. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plochu približne 13m2 (24 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 10, 11, 12 a 13.

Trieda Wellness

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. poschodoví posteľ. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha približne 13 m2. Paluba 13.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. poschodové lôžko. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha od približne 12 do 29 m2 (Toto rozmedzie zahŕňa ako klasické kajuty, tak kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou, ktoré sú väčšie). Paluba 5.

Trieda Fantastica

Dvojposteľ môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. poschodové lôžko. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha od približne 12 do 29 m2 (Toto rozmedzie zahŕňa klasické kajuty a kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou, ktoré sú väčšie). Paluby 5 a 8.

Trieda Wellness

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha približne 12 m2. Paluba 13.

Trieda Bella

Nasledujúce kajuty v tejto triede majú balkón s obmedzeným výhľadom (8138, 8140, 8141, 8142, 8143, 8144, 8145, 8147)

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samotné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou rozkladacej pohovky alebo dvojpohovky. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Niektoré kajuty majú obmedzený výhľad. Plocha od približne 17 do 42 m2 (Toto rozmedzie zahŕňa ako klasické kajuty, tak kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou, ktoré sú väčšie). Paluby 8 a 9.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou rozkladacej pohovky alebo dvojpohovky. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha od približne 17 do 42 m2 (Toto rozmedzie zahŕňa ako klasické kajuty, tak kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou, ktoré sú väčšie). Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Trieda Aurea

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou rozkladacej pohovky alebo dvojpohovky. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha od približne 17 do 42 m2. Paluby 12 a 13.

Trieda Wellness

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha od približne 17 m2.

Niektoré kajuty majú väčší balkón, ale mierne zhoršený výhľad napr .: 10211, 11101, 12196, 13172,. Ďalšie kajuty nájdete na pláne lode, alebo sa môžete informovať u nás.

Väčšina balkónov na lodi MSC Fantasia má presklené zábradlie, ale niektoré balkóny v prednej a zadnej časti lode majú zábradlie kovové, pre viac informácií sa na nás môžete obrátiť.

Trieda MSC Yacht Club

Kráľovský apartmán

Dvojposteľ kráľovskej veľkosti, ktorá môže byť upravená na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Kráľovský apartmán má pohovku, ktorá môže byť rozložená a použitá ako trolôžko. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor.

Plocha od približne 52 m2 (vrátane balkóna o ploche približne 16 m2). Paluba 16.

Exkluzívny a rodinný apartmán

Dvojposteľ kráľovskej veľkosti, ktorá môže byť upravená na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor.

Plocha od približne 45 do 53 m2. Apartmány nemajú balkón, ale majú veľké panoramatické neotvárateľné okná. Paluba 12.

Luxusné apartmány (Deluxe)

Dvojposteľ kráľovskej veľkosti, ktorá môže byť upravená na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré apartmány majú pohovku, ktorá môže byť rozložená a použitá ako trolôžko. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor.

Plocha od približne od 26 do 39 m2 s balkónom. Paluby 15 a 16.

Trieda Aurea

Dvojposteľ kráľovskej veľkosti, ktorá môže byť upravená na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor.

Plocha od približne 21 do 47 m2. Niektoré apartmány majú balkón, iná panoramatické okná. Paluby 9, 10 a 11.