X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Hostia si môžu vybrať zo širokej škály kajút, a to vrátane tých rodinných, dvojposchodových apartmánov so súkromnou vírivkou alebo najväčšieho množstva kajút s balkónmi na mori. Všetky kajuty sú vybavené dvojlôžkami s možnosťou rozloženia na dve samostatné lôžka, priestrannou skriňou, kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, klimatizáciou, trezorom, telefónom a možnosťou pripojenia k bezdrôtovému internetu za poplatok. Vybavenie je odstupňované podľa kategórií a tried, to isté potom platí taktiež o ploche kajút.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnútorné štúdio

Jednolôžko môže byť prestavané na pohovku. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 12,2 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 15-18 m2. Paluby 5 a 8.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie).Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 15-18 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Rodinné kajuty - Trieda Fantastica

Tieto kajuty sú schopné pohodlne ubytovať až 10 osôb. 3. a 4. sú riešené formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Zahŕňajú dve, alebo viac prepojených kajút, každá z nich má vlastnú kúpeľňu. Paluba 9.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, klimatizácia a trezor. Plocha približne 19 m2 (kajuty pre hostí s telesným postihnutím, alebo zníženou pohyblivosťou sú väčšie). Paluby 8, 9, 10, 11, 12 a 13.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, klimatizácia a trezor. Plocha približne 19 m2 (kajuty pre hostí s telesným postihnutím, alebo zníženou pohyblivosťou sú väčšie). Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Rodinné kajuty - Trieda Fantastica

Tieto kajuty sú schopné pohodlne ubytovať až 10 osôb. 3. a 4. lôžká sú riešené formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Zahŕňajú dve alebo viac prepojených kajút, každá z nich má vlastnú kúpeľňu. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Aurea

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, klimatizácia a trezor. Plocha približne 19 m2 (kajuty pre hostí s telesným postihnutím alebo zníženou pohyblivosťou sú väčšie). Paluby 13 a 14.

Niektoré kajuty majú väčší balkón, ale mierne zhoršený výhľad, napr .: 12221, 13150, 13250, 14155, 14099. Ďalšie kajuty nájdete na pláne lode, alebo sa môžete informovať u nás.

Trieda MSC Yacht Club

Kráľovský apartmán

Dvojlôžko kráľovskej veľkosti, ktoré môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Kráľovský apartmán má dvojpohovku, ktorá môže byť rozložená a použitá ako 3. a 4. lôžko. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok). Bar, chladnička a kávovar typu Nespresso. Plocha približne 65 m2, 40 m2 balkón s jedálenským stolom a súkromnou vírivkou. Paluba 15.

Luxusné apartmány (Deluxe)

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou rozkladacej dvojpohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom. Interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, kávovar typu Nespresso, trezor a klimatizácia. Niektoré kajuty je možné prepojiť do rodinných kajút. Plocha približne 28 m2 s balkónom. Paluby 14, 15, 16 a 18.

Vnútorné apartmány

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok). Minibar, kávovar typu Nespresso a trezor, klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 14, 15 a 16.

Trieda Aurea

Apartmán Duplex

Dvojposchodová luxusná kajuta. Na hlavnom poschodí otvorená obývacia izba / jedáleň s pohovkou, ktorú je možné rozložiť na dvojlôžko. Na druhom poschodí manželská posteľ s dvojlôžkom, ktoré môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Klimatizácia, 2 šatne, 2 kúpeľne (jedna s vaňou, jedna so sprchovacím kútom), interaktívna televízia, 2 telefóny, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar a trezor. Veľký balkón s vírivkou. Plocha približne 52 m2. Paluby 12 a 13.

Apartmán s rohovým balkónom

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), dvojpohovka. klimatizácia, veľká skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar a trezor. Veľký rohový balkón so súkromnou vírivkou. Plocha približne 28-38 m2. Paluby 12 a 13.