MSC Bellissima

Loď MSC Bellissima

Nevšedný zážitok bez ohľadu na ročné obdobie sľubuje MSC Cruises pasažierom, ktorí si pre svoju plavbu zvolia jej loď MSC Bellissima. Bellissima, ktorá má na more prvýkrát vyplávať na jar 2019, ponúka vybavenie, ktorým môže smelo konkurovať svojou staršej sestre, MSC Meraviglia.

Inovatívna technológia "MSC for Me" (MSC pre mňa) prepája hostí lode s ostatnými pasažiermi, posádkou a loďou samotnou, čím sľubuje ešte lepší zážitok. Dvojposchodová, 100 metrov dlhá vnútorná promenáda sa môže pochváliť 80 metrov dlhou LED kupolou, na ktorej sú 24 hodín denne premietané očarujúce panorámy vrátane východov a západov slnka, alebo nočnej oblohy. Promenáda je lemovaná radom obchodov a tiež miest, kde sa hostia môžu občerstviť, večer sa zas zmení na miesto plné živej hudby, zábavy a skvelých party.

Na palube sa nachádza 20 barov, 10 reštaurácií a tiež nespočete veľa možností ako sa zabaviť, keď loď práve nekotví v prístave. Na každého pasažiera MSC Bellissima pripadá skoro 10 metrov štvorcových verejných plôch a priestor pri hlavnom bazéne, ktorý je po zotmení nádherne osvetlený a doplnený obrovskou obrazovku, je jedným z najväčších, ktorý možno na mori vôbec nájsť. Relaxovať môžu hostia v rozľahlých kúpeľoch, avšak kto dáva prednosť aktívnemu odpočinku, ocení modernú posilňovňu vybavenú kardio a posilňovacími strojmi značky Technogym.

Hosťom najvyššej triedy MSC Yacht Club sú na MSC Bellissima vyčlenené priestory, kam majú prístup len oni a kde si môžu užívať súkromie a luxus.

167 600t výtlak lode
315,8m dĺžka lode
43m šírka lode
22,7 rýchlosť v uzloch
5 686 max. počet pasažierov
2 217 celkový počet kabin
Veľká Veľkosť lode
03.2019 Rok výroby

Kajuty

Hostia si môžu vybrať zo širokej škály kajút, a to vrátane tých rodinných, dvojposchodových apartmánov so súkromnou vírivkou alebo najväčšieho množstva kajút s balkónmi na mori. Všetky kajuty sú vybavené dvojlôžkami s možnosťou rozloženia na dve samostatné lôžka, priestrannou skriňou, kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, klimatizáciou, trezorom, telefónom a možnosťou pripojenia k bezdrôtovému internetu za poplatok. Vybavenie je odstupňované podľa kategórií a tried, to isté potom platí taktiež o ploche kajút.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnútorné štúdio

Jednolôžko môže byť prestavané na pohovku. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 12,2 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 15-18 m2. Paluby 5 a 8.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie).Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 15-18 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Rodinné kajuty - Trieda Fantastica

Tieto kajuty sú schopné pohodlne ubytovať až 10 osôb. 3. a 4. sú riešené formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Zahŕňajú dve, alebo viac prepojených kajút, každá z nich má vlastnú kúpeľňu. Paluba 9.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, klimatizácia a trezor. Plocha približne 19 m2 (kajuty pre hostí s telesným postihnutím, alebo zníženou pohyblivosťou sú väčšie). Paluby 8, 9, 10, 11, 12 a 13.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, klimatizácia a trezor. Plocha približne 19 m2 (kajuty pre hostí s telesným postihnutím, alebo zníženou pohyblivosťou sú väčšie). Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Rodinné kajuty - Trieda Fantastica

Tieto kajuty sú schopné pohodlne ubytovať až 10 osôb. 3. a 4. lôžká sú riešené formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Zahŕňajú dve alebo viac prepojených kajút, každá z nich má vlastnú kúpeľňu. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Aurea

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, klimatizácia a trezor. Plocha približne 19 m2 (kajuty pre hostí s telesným postihnutím alebo zníženou pohyblivosťou sú väčšie). Paluby 13 a 14.

Niektoré kajuty majú väčší balkón, ale mierne zhoršený výhľad, napr .: 12221, 13150, 13250, 14155, 14099. Ďalšie kajuty nájdete na pláne lode, alebo sa môžete informovať u nás.

Trieda MSC Yacht Club

Kráľovský apartmán

Dvojlôžko kráľovskej veľkosti, ktoré môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Kráľovský apartmán má dvojpohovku, ktorá môže byť rozložená a použitá ako 3. a 4. lôžko. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok). Bar, chladnička a kávovar typu Nespresso. Plocha približne 65 m2, 40 m2 balkón s jedálenským stolom a súkromnou vírivkou. Paluba 15.

Luxusné apartmány (Deluxe)

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou rozkladacej dvojpohovky. Priestranná skriňa, kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom. Interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, kávovar typu Nespresso, trezor a klimatizácia. Niektoré kajuty je možné prepojiť do rodinných kajút. Plocha približne 28 m2 s balkónom. Paluby 14, 15, 16 a 18.

Vnútorné apartmány

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok). Minibar, kávovar typu Nespresso a trezor, klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 14, 15 a 16.

Trieda Aurea

Apartmán Duplex

Dvojposchodová luxusná kajuta. Na hlavnom poschodí otvorená obývacia izba / jedáleň s pohovkou, ktorú je možné rozložiť na dvojlôžko. Na druhom poschodí manželská posteľ s dvojlôžkom, ktoré môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Klimatizácia, 2 šatne, 2 kúpeľne (jedna s vaňou, jedna so sprchovacím kútom), interaktívna televízia, 2 telefóny, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar a trezor. Veľký balkón s vírivkou. Plocha približne 52 m2. Paluby 12 a 13.

Apartmán s rohovým balkónom

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), dvojpohovka. klimatizácia, veľká skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar a trezor. Veľký rohový balkón so súkromnou vírivkou. Plocha približne 28-38 m2. Paluby 12 a 13.


Zábava

MSC Bellissima svým vybavením hostům zaručuje, že se ani mimo přístavy rozhodně nudit nebudou. K dispozici jim jsou:

MSC Bellissima svojím vybavením hosťom zaručuje, že sa ani mimo prístavov rozhodne nebudú nudiť. K dispozícii im je:

 • 10 reštaurácií a 20 barov
 • Obchody, butiky
 • Kúpele MSC Aurea Spa- luxusné balijské kúpele s termálnou časťou, salónom krásy, nechtovým štúdiom a nespočtom možností k relaxácii tela i duše
 • Posilňovňa MSC Bellissima gym- vybavená kardio a posilňovacími strojmi značky Technogym a ponúkajúca aj skupinové lekcie alebo hodiny s trénerom
 • Show známych umelcov Cirque du Soleil– dvakrát každý večer, šesť dní v týždni, dve originálne predstavenia v otáčavom priestore Carousel Lounge, ktorý pojme až 450 hosti vrátane 120, ktorí sa rozhodnú užiť si nielen predstavenie, ale aj výbornú večeru
 • Polar Aquapark– vzrušující priestor s tromi kľukatými šmykľavkami, Himalájským mostom a radom bazénov a atrakcií pre všetky vekové skupiny
 • TV Studio & Bar– najmodernejšími technológiami vybavený multifunkční priestor s televíznym a rádiovým štúdiom vysielajúcim živé súťaže, kvízy, talentové hry a ďalší zábavný obsah, s atmosférickým komediálnym klubom, karaoke barom a priestorom určeným pre živú hudbu
 • Attic Club– štýlový nočný klub určený pre tanečné skupiny
 • Sportplex– priestranný zábavný park so štadiónom pre športy a hry počas dňa a tanečné skupiny po zotmení
 • Simulátory F1– dve pretekárske autá založené na virtuálnej realite
 • Bowlingové dráhy
 • Detský klub– miesto, kde si deti od 1 do 3 rokov môžu užiť mnoho aktivít a hier vzniknutých na základe partnerstva so spoločnosťou Chicco
 • Mini a juniorský klub– klub pre deti od 3 do 11 rokov plný bezpočtu zábavných aktivít a prvkov, ktoré prináša partnerstvo so spoločnosťou LEGO, a to vrátane špeciálnej akcie LEGO® Experience On Board – dňa venovaného zábavným LEGO aktivitám pre celú rodinu
 • Kluby pre tínedžerov– dva kluby pre deti od 12 do 14 a od 15 do 17 rokov, naviac špeciálny priestor iba pre násťročných, ktorý slúži ako kino, hracia miestnosť a diskotéka

Plavby na MSC Bellissima

Spojené arabské emiráty z Dubaja na lodi MSC Bellissima

Loď: MSC Bellissima
Trasa: Spojené arabské emiráty
Nalodenie: Dubaj, Spojené arabské emiráty
Vylodenie: Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
Trvanie: 2 nocí

Spojené arabské emiráty, Katar z Abu Dhabi na lodi MSC Bellissima

Loď: MSC Bellissima
Trasa: Spojené arabské emiráty, Katar
Nalodenie a vylodenie: Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
Trvanie: 8 nocí