X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

USA, Bahamy, Haiti z Miami na lodi Explorer of the Seas
Oblasť: Trasa:
od 585 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Miami, USA (nalodenie) --:-- 16:00
2. 2. Nassau, Bahamy 08:00 17:00
3. 3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. 4. Labadee, Haiti 08:00 17:00
5. 5. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
6. 6. Miami, USA (vylodenie) 07:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Miami, USA (nalodenie) / „Brána Ameriky“, tak je niekedy nazývané Miami, moderné veľkomesto na brehoch floridského polostrova. Toto multikultúrne centrum je vyhláseným letoviskom americkej smotánky s množstvom luxusných hotelov, butikov aj barov, ktoré sa nachádzajú hlavne na piesočnatej kose známej ako Miami Beach. Vedľa turistického raja je Miami aj zaujímavou prírodnou lokalitou - v jeho tesnej blízkosti sa nachádza národný park Everglades s unikátnym systémom mokrade a špecifickou faunou i flórou a hlavne močarinami plnými aligátorov!
 • 2.' '.deň
  program deň za dňom
  2. deň
  Nassau, Bahamy / Nassau je centrom hojne navštevovaného ostrova New Providence i celého Bahamského súostrovia. Mesto s výrazným americkým rázom ponúka prepojenie modernej architektúry, histórie i karibskej atmosféry. V jeho uliciach môžu turisti obdivovať historické pevnosti aj niekoľko atraktívnych múzeí. Popritom si tu prídu na svoje aj milovníci kúpania. Celý ostrov je obmývaný Sargasovým morom a lemovaný piesočnými plážami. Zároveň je mostami prepojený s Paradise Island, ktorý je rovnako ako Nassau obľúbenou destináciou celebrít z celého sveta.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
  Labadee, Haiti / Na severním pobřeží ostrova Haiti čeká na hosty společností skupiny Royal Caribbean Cruises exkluzivní soukromá destinace, určená pouze a jen pro ně. Překrásné pláže přecházející v křišťálově čisté zátoky, vodní a adrenalinové aktivity i výborná kuchyně, to vše je v nabídce nevelkého poloostrova Labadee. Relaxujte v soukromých kabinách a se šnorchlem objevujte pestrý život pod mořskou hladinou. Užijte si adrenalin na nejdelší zip line nad vodou na světě nebo na super rychlé bobové dráze s nádhernými výhledy. Vyrazte na projížďku na kajaku nebo vodním skútru a zbytek dne stravte třeba ve vodním parku.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
  Miami, USA (vylodenie) / „Brána Ameriky“, tak je niekedy nazývané Miami, moderné veľkomesto na brehoch floridského polostrova. Toto multikultúrne centrum je vyhláseným letoviskom americkej smotánky s množstvom luxusných hotelov, butikov aj barov, ktoré sa nachádzajú hlavne na piesočnatej kose známej ako Miami Beach. Vedľa turistického raja je Miami aj zaujímavou prírodnou lokalitou - v jeho tesnej blízkosti sa nachádza národný park Everglades s unikátnym systémom mokrade a špecifickou faunou i flórou a hlavne močarinami plnými aligátorov!