Brazília zo Santosu na lodi MSC Seaview
Trasa:
spoločnosť: Loď:
od 779 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Santos, Brazília (nalodenie) --:-- 19:00
2. 2. Buzios, Brazília 11:00 19:00
3. 3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. 4. Salvador, Brazília 09:00 18:00
5. 5. Ilheus, Brazília 07:00 --:--
6. 6. Ilheus, Brazília --:-- 17:00
7. 7. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
8. 8. Ilha Grande (Abraao), Brazília 07:00 19:00
9. 9. Santos, Brazília (vylodenie) 07:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Santos, Brazília (nalodenie) / Na jihovýchodním pobřeží Brazílie leží ve státě Sao Paulo Santos, největší a nejrušnější přístav v zemi. Město bylo založeno v polovině 16. století Portugalci a svoji ekonomickou prosperitu postavilo na exportu kávy. Navštivte Muzeum kávy a seznamte se s historií tohoto oblíbeného nápoje i s tím, jak formoval osud celé země. Projděte se zahradou Beach Edge, největší přímořskou zahradou světa, zapsanou do Guinessovy knihy rekordů. Zastavte se u fotbalového památníku a v muzeu věnovanému Pelému, kochejte se výhledy z hory Monte Serrat a nakonec vyrazte na exkurzi do nedalekého Sao Paula.
 • 2.' '.deň
  program deň za dňom
  2. deň
  Buzios, Brazília / Už viac jako 100 rokov je brazílske mesto, ktoému sa často hovorí jednoducho Búzios, turistickou destináciou. Najskôr tu hľadali únik pred rušným Rio de Janeirom predovšetkým miestni, po návšteve Brigitte Bardot sa ale mesto stalo obľúbeným cieľom turistov z celého sveta. Tí sem cestujú za prekrásnymi piesočnými plážami, ktoré lákajú k oddychu, ale aj k rôznym vodným aktivitám. Búzios je rajom pre milovníkov šnorchlovania a potápania, ale na svoje si prídu aj tí, ktorí si chcú len tak oddýchnuť pri poháriku niečoho dobrého, alebo si užiť rušný nočný život.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
 • 8.' '.deň
  program deň za dňom
  8. deň
 • 9.' '.deň
  program deň za dňom
  9. deň
  Santos, Brazília (vylodenie) / Na jihovýchodním pobřeží Brazílie leží ve státě Sao Paulo Santos, největší a nejrušnější přístav v zemi. Město bylo založeno v polovině 16. století Portugalci a svoji ekonomickou prosperitu postavilo na exportu kávy. Navštivte Muzeum kávy a seznamte se s historií tohoto oblíbeného nápoje i s tím, jak formoval osud celé země. Projděte se zahradou Beach Edge, největší přímořskou zahradou světa, zapsanou do Guinessovy knihy rekordů. Zastavte se u fotbalového památníku a v muzeu věnovanému Pelému, kochejte se výhledy z hory Monte Serrat a nakonec vyrazte na exkurzi do nedalekého Sao Paula.