MSC Seaview

Sprístupniť hosťom more ešte viac ako doposiaľ, to je cieľom MSC Seaview- lode, o ktorú sa flotila spoločnosti MSC Cruises sa rozrástla v júni 2018. Loď disponuje celým radom dizajnových prvkov, vďaka ktorým si môžu pasažieri maximálne užiť teplé počasie, a naviac je vybavená aj modernými technológiami. Aplikácia "MSC for Me" (MSC pre mňa) prepája hostí s loďou, ostatnými pasažiermi a posádkou a vďaka partnerstvu so spoločnosťou Samsung, je MSC Seaview "inteligentnou loďou ďalšej generácie" - s NFC kartami, náramkami, interaktívnymi obrazovkami pre rezervácie exkurzií, šou, alebo miest v reštauráciách, má tiež personalizovanú technológiu iBeacon.

MSC Seaview ponúka nespočetné množstvo vonkajších priestorov určených na relaxáciu a občerstvenie, ešte viac kajút s balkónmi, panoramatické výťahy alebo presklené podlahy, skrátka miesta skonštruované,aby poskytovali tie najkrajšie výhľady. Pozdĺž lode sa tiahne impozantná 360-stupňová vonkajšia promenáda so sklenými balustrádami, lemovaná barmi a reštauráciami, obchodmi a butikmi.

Na MSC Seaview je celkom 9 reštaurácií, v ktorých hosťom pripravia pokrmy z rôznych kútov sveta, vrátane ázijskej kuchyne, morských plodov alebo steakov. Nepreberná ponuka alkoholických i nealkoholických nápojov je pripravená v 20 rôznych baroch. Veľa zábavy čaká pasažierov nielen na pevnine, konkrétne v západnom Stredomorí, kde loď strávi svoju prvú sezónu, ale tiež na palube: v obrovskom vodnom parku, na adrenalínovej lanovej dráhe, alebo najdlhšej zip line na mori. Kto dáva prednosť pokojnejšej forme relaxácie, ocení vonkajšie kúpele.

Rovnako ako na ostatných lodiach MSC, aj na MSC Seaview nájdu hostia najvyššej triedy MSC Yacht Club luxusné súkromné priestory s prístupom výhradne pre nich.

153 516t výtlak lode
323m dĺžka lode
41m šírka lode
22 rýchlosť v uzloch
5 179 max. počet pasažierov
2 067 celkový počet kabin
Stredná Veľkosť lode
06.2018 Rok výroby

Kajuty

MSC Seaview ponúka ubytovanie v celom rade kajút a apartmánov s plochou a vybavením odstupňovaným podľa triedy. K dispozícii sú vnútorné kajuty i kajuty s terasovým balkónom s výhľadom na more alebo na promenádu, ale samozrejme tiež apartmány vrátane  toho Kráľovského s vonkajšou vírivkou. Pre rodiny sú určené rodinné apartmány alebo možnosť prepojiť viac kajút, strádať ale na lodi nebudú ani osoby s telesným hendikepom alebo obmezenou možnosťou pohybu.

Plocha vnútorných kajút je približne 14 - 28 m2. Dvojlôžko môže byť prerobené na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Možno ubytovať až 5 osôb. V kajute je relaxačné kreslo, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, toaletný kút s fénom, klimatizácia, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), interaktívna TV, telefón, minibar a trezor.

Trieda Fantastica (IL1, IR2, IR1):
IL1 - paluba 10 - plocha 28 m2
IR2 - paluby 11, 12, 13, 14, 15 - plocha 14-16 m2
IR1 - paluby 5, 9, 10 - plocha 14-17 m2

Trieda Bella (IB):
Kajuty triedy Bella sú garantované tzn. že nie je možné určiť konkrétne umiestnenie, číslo kajuty určí lodná spoločnosť, tá garantuje rovnaký alebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajút je 17 m2. Dvojlôžkovú posteľ je možné rozdeliť na 2 samostatné (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. alebo aj 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka alebo rozkladacej pohovky. V kajute sa nachádza relaxačné kreslo, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletný kút s fénom. Ďalej je k dispozícii interaktívna TV, telefón, klimatizácia, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), trezor či minibar.

Trieda Fantastica (OR1):
OR1 - paluba 5 - plocha 17 m2

Trieda Bella (OB):
Kajuty triedy Bella sú garantované tzn. že nie je možné určiť konkrétne umiestnenie, číslo kajuty určí lodná spoločnosť, tá garantuje rovnaký alebo vyšší typ kajuty.

Tieto kajuty s plochou 16 - 25 m2 majú balkón približne 5 - 9 m2 veľký. Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. alebo aj 4. lôžko formou poschodovej postele alebo rozkladacej pohovky. Ďalej je k dispozícii priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletný kút s fénom. Samozrejmosťou je klimatizácia, interaktívna TV, telefón, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), minibar a trezor.

Väčšina balkónov na lodi MSC Seaview majú presklené zábradlia, ale niektoré balkóny na prove a na zadnej časti majú zábradlia kovové, pre viac informácií sa na nás môžete obrátiť.

Trieda Aurea (BA):
BA - paluba 9 - plocha 17 m2, balkón 9 m2

Trieda Fantastica (BR4, BR3, BR2, BR1):
BR4 - paluba 15 - plocha 17 m2, balkón 5 m2
BR3 - paluby 13 a 14 - plocha 16-17 m2, balkón 5 m2
BR2 - paluby 11 a 12 - plocha 16-17 m2, balkón 5 m2
BR1 - paluby 9 a 10 - plocha 16-25 m2, balkón 5 m2

Trieda Bella (BB):
Kajuty triedy Bella sú garantované tzn. že nie je možné určiť konkrétne umiestnenie, číslo kajuty určí lodná spoločnosť, tá garantuje rovnaký alebo vyšší typ kajuty.

MSC Yacht Club

Apartmán Royal Suite (YC3)
Plocha apartmánov je 62 m2 s veľkým balkónom o ploche 33 m2, privátnou vírivkou a vonkajším jedálenským stolom. Súčasťou apartmánu je pohodlná manželská posteľ, 3. a 4. lôžko je možné formou rozkladacej dvojpohovky. Ďalej je k dispozícii šatníková skriňa, kúpeľňa s veľkou sprchou a vaňou (niektoré kajuty majú iba veľkú vaňu), toaletný kút s fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (v cene), telefón, trezor a klimatizácia. Paluba 16.

Apartmán Deluxe Suite (YC1)
Plocha je približne 25 m2 s vlastným balkónom o ploche približne 8 m2, je možné tu ubytovať až 5 osôb. Ponúka pohodlnú manželskú posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Ďalej je k dispozícii posedenie s pohovkou, priestranná šatníková skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (v cene), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 16 a 18.

Apartmán vnútorný (YIN)
Plocha vnútorného apartmánu je 21 m2. Ponúka pohodlnú manželskú posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Ďalej je k dispozícii šatníková skriňa, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (v cene), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 16 a 18.

Trieda Aurea

Apartmán Grand Suite s dvoma spálňami (SD)
Plocha je 49 m2 s balkónom o ploche 17 m2. Apartmán ponúka 2 spálne, a to prvú s manželskou posteľou a druhú s dvoma samostatnými lôžkami. V danej kategórii apartmán je možné ubytovať až 5 osôb. Súčasťou sú aj 2 kúpeľne, jedna s vaňou a druhá so sprchou, toaletné kúty a fény. Ďalej je k dispozícii priestranná šatníková skriňa, interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 11, 12, 13 a 14.

Apartmán Grand Suite Aurea (SX)
Plocha je 35 - 49 m2 s veľkým balkónom o ploche približne 10 - 21 m2. Súčasťou apartmánu je dvojlôžko, ktoré je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), 3. a 4. lôžko je formou poschodovej postele alebo rozkladacej dvojpohovky. Ďalej ponúka posedenie s pohovkou alebo oddelený obývací priestor, šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Apartmán Premium Suite Aurea s vírivkou (SLW)
Plocha je 28 m2 s balkónom o ploche 7 m2 a privátnou vírivkou. Súčasťou apartmánu je dvojlôžko, ktoré je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), je možné ubytovať až 5 osôb. Ďalej ponúka posedenie s pohovkou, priestrannú šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmán Premium Suite Aurea s terasou (SLT)
Plocha apartmánu je približne 28 m2 s terasou o ploche cca 38 m2. Súčasťou apartmánu je pohodlná manželská posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), 3. alebo aj 4. lôžko je formou poschodovej postele alebo rozkladacej pohovky. Ďalej ponúka posedenie s pohovkou, priestrannú šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluba 9.

Apartmán Premium Suite Aurea (SL1)
Plocha apartmánu je približne 26 - 32 m2 s balkónom o ploche cca 9 - 14 m2. Súčasťou apartmánu je pohodlná manželská posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), 3. a 4. lôžko je formou rozkladacej dvojpohovky. Ďalej ponúka posedenie s pohovkou, priestrannú šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluba 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmán Deluxe Suite Aurea (SR1)
Plocha apartmánu je približne 20 m2 s balkónom o ploche cca 8 m2. Súčasťou apartmánu je pohodlná manželská posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), 3. a 4. lôžko je formou poschodovej postele alebo rozkladacej dvojpohovky. Ďalej ponúka priestrannú šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmán Junior Suite Aurea (SM)
Plocha je približne 17 m2 s balkónom približne 16 m2. Súčasťou apartmánu je dvojlôžko, ktoré je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), 3. alebo aj 4. lôžko je formou poschodovej postele alebo rozkladacej pohovky. Ďalej ponúka priestrannú šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluba 9.


Zábava

Vybavenie MSC Seaview je prísľubom takmer neobmezenej zábavy. Loď ponúka:

 • reštauráciía 20 barov
 • Obchody (kozmetika, parfémy, športové vybavenie a ďalšie), butiky, umelecká galéria, továreň na čokoládu, fotogaléria
 • Kasíno, biliard, herné miestnosti, športové turnaje, kvízy a ďalšie
 • Kúpele MSC Aurea Spa– luxusné balijské kúpele so saunou, parnou komorou, salónom krásy, kaderníctvom a radom liečebných a relaxačných procedúr
 • Posilňovna MSC gym- vybavená kardio a posilňovacími strojmi značky Technogym a ponúkajúca tiež  hodiny s trénerom alebo skupinové lekcie vrátane aerobiku, jógy, spinningu, kruhového tréningu a ďalších
 • Bowlingové dráhy
 • Aquaventure Park– obrovský interaktívny vodný park s piatimi šmykľavkami, detskou zónou AquaPlay a dobrodružným chodníčkom, päť bazénov a nespočetne víriviek
 • Dvojposchodové Odeon divadlo na palubách 6 a 7, šou v štýle muzikálov z Broadwaya, 4D-kino a ďalšie
 • Uvítacia párty s kapitánom, živá hudba, koncerty klasickej hudby, karaoke
 • Kurzy – lekcie fotografie, workshop degustácie vína, umelecké lekcie, kurzy tanca a ďalšie
 • Detský klub– miesto, na ktorom si deti od 1 do 3 rokov môžu užiť mnoho aktivít a hier vzniknutých na základe partnerstva so spoločnosťou Chicco
 • Mini a juniorský klub– klub pre deti od 3 do 11 rokov plný bezpočtu zábavných aktivít a prvkov, ktoré prináša partnerstvo so spoločnosťou LEGO, a to vrátane špeciálnej akcie LEGO® Experience On Board – dňa venovaného zábavným LEGO aktivitám pre celú rodinu
 • Kluby pre tínedžerov – dva kluby pre deti od 12 do 14 a od 15 do 17 rokov, naviac špeciálny priestor iba pre násťročných, ktorý slúži ako kino, hracia miestnosť a diskotéka, špeciálna kreditná karta pre násťročných, ktorú môžu používať pre úhradu menších súm
 • Detské menu, reštaurácie len pre deti, detský maskot Do-Re-Mi, oblasť na palube 18 vyhradená len pre deti.

 

Plavby na MSC Seaview