X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

MSC Seaview

Sprístupniť hosťom more ešte viac ako doposiaľ, to je cieľom MSC Seaview- lode, o ktorú sa flotila spoločnosti MSC Cruises sa rozrástla v júni 2018. Loď disponuje celým radom dizajnových prvkov, vďaka ktorým si môžu pasažieri maximálne užiť teplé počasie, a naviac je vybavená aj modernými technológiami. Aplikácia "MSC for Me" (MSC pre mňa) prepája hostí s loďou, ostatnými pasažiermi a posádkou a vďaka partnerstvu so spoločnosťou Samsung, je MSC Seaview "inteligentnou loďou ďalšej generácie" - s NFC kartami, náramkami, interaktívnymi obrazovkami pre rezervácie exkurzií, šou, alebo miest v reštauráciách, má tiež personalizovanú technológiu iBeacon.

MSC Seaview ponúka nespočetné množstvo vonkajších priestorov určených na relaxáciu a občerstvenie, ešte viac kajút s balkónmi, panoramatické výťahy alebo presklené podlahy, skrátka miesta skonštruované,aby poskytovali tie najkrajšie výhľady. Pozdĺž lode sa tiahne impozantná 360-stupňová vonkajšia promenáda so sklenými balustrádami, lemovaná barmi a reštauráciami, obchodmi a butikmi.

Na MSC Seaview je celkom 9 reštaurácií, v ktorých hosťom pripravia pokrmy z rôznych kútov sveta, vrátane ázijskej kuchyne, morských plodov alebo steakov. Nepreberná ponuka alkoholických i nealkoholických nápojov je pripravená v 20 rôznych baroch. Veľa zábavy čaká pasažierov nielen na pevnine, konkrétne v západnom Stredomorí, kde loď strávi svoju prvú sezónu, ale tiež na palube: v obrovskom vodnom parku, na adrenalínovej lanovej dráhe, alebo najdlhšej zip line na mori. Kto dáva prednosť pokojnejšej forme relaxácie, ocení vonkajšie kúpele.

Rovnako ako na ostatných lodiach MSC, aj na MSC Seaview nájdu hostia najvyššej triedy MSC Yacht Club luxusné súkromné priestory s prístupom výhradne pre nich.

153 516t výtlak lode
323m dĺžka lode
41m šírka lode
22 rýchlosť v uzloch
5 179 max. počet pasažierov
2 067 celkový počet kabin
Stredná Veľkosť lode
06.2018 Rok výroby

Kajuty

MSC Seaview ponúka ubytovanie v celom rade kajút a apartmánov s plochou a vybavením odstupňovaným podľa triedy. K dispozícii sú vnútorné kajuty i kajuty s terasovým balkónom s výhľadom na more alebo na promenádu, ale samozrejme tiež apartmány vrátane  toho Kráľovského s vonkajšou vírivkou. Pre rodiny sú určené rodinné apartmány alebo možnosť prepojiť viac kajút, strádať ale na lodi nebudú ani osoby s telesným hendikepom alebo obmezenou možnosťou pohybu.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnútorné štúdio

Jednolôžko môže byť prestavané na pohovku. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 12,2 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluba 5.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání).Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluba 5.

Třída Wellness

Tato třída bude dostupná do zimy 2019.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání).Některé kajuty mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluba 5.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 14 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 14 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluby 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Rodinné kajuty - Třída Fantastica

Tyto kajuty jsou schopné pohodlně ubytovat až 10 osob. 3. a 4. lůžko jsou řešena formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovkyZahrnují dvě nebo více propojených kajut, každá z nich má vlastní koupelnu.

Třída Aurea

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 14 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluby 9, 14 a 15.

Třída Wellness

Kategorie bude dostupná do zimy 2019

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 14 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluba 13.

Většina balkonů na lodi MSC Seaside mají prosklené zábradlí, ale některé balkony na přídi a na zádi mají zábradlí kovové, pro více informací se na nás můžete obrátit.

Třída MSC Yacht Club

Královské apartmá

Dvoulůžko královské velikosti, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání).  Královské apartmá má dvoupohovku, která může být rozložena a použita jako 3. a 4. lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Bar, lednice a kávovar typu Nespresso. Plocha přibližně 57 m2, 33 m2 balkón s jídelním stolem a soukromou vířivkou. Paluba 16.

Luxusní apartmá (Deluxe)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo/a vyklápěcího lůžka.  Prostorná skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem. Interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, kávovar typu Nespresso, trezor a klimatizace. Některé kajuty je možné propojit v rodinné kajuty. Plocha přibližně 21 m2 s balkonem. Paluby 16 a 18.

Vnitřní apartmá

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Minibar, kávovar typu Nespresso a trezor, klimatizace. Plocha přibližně 21 m2. Paluby 16 a 18.

Třída Aurea

Velké apartmá se dvěma ložnicemi

Tento typ kajut bude dostupná od léta 2019.

Toto apartmá disponuje dvěma ložnicemi. V první ložnice je s dvoulůžkem, druhá se dvěmi jednolůžkovými postelemi. Klimatizace, prostorná skříň, 2 koupelny (jedna s vanou, jedna se sprchovým koutem), interaktivní televize, 2 telefony, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Plocha přibližně 49 m2 plus prostorný balkon s plocou přibližně 17m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Velké apartmá

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3., 4. a 5. lůžko formou rozkládací dvoupohovky a/nebo vyklápěcího lůžka. Klimatizace, velká skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Velký balkon. Plocha přibližně 32-49 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Apartmá se soukromou vířivkou

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3., 4. a 5. lůžko formou rozkládací pohovky a/nebo vyklápěcího lůžka. Klimatizace, velká skříň, koupelna s vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Velký balkon se soukromou vířivkou. Plocha přibližně 35 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmá

Dvoulůžko královské velikosti, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací pohovkyKlimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 21 do 47 m2. Některá apartmá mají balkon, jiná panoramatická okna. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.


Zábava

Vybavenie MSC Seaview je prísľubom takmer neobmezenej zábavy. Loď ponúka:

 • reštauráciía 20 barov
 • Obchody (kozmetika, parfémy, športové vybavenie a ďalšie), butiky, umelecká galéria, továreň na čokoládu, fotogaléria
 • Kasíno, biliard, herné miestnosti, športové turnaje, kvízy a ďalšie
 • Kúpele MSC Aurea Spa– luxusné balijské kúpele so saunou, parnou komorou, salónom krásy, kaderníctvom a radom liečebných a relaxačných procedúr
 • Posilňovna MSC gym- vybavená kardio a posilňovacími strojmi značky Technogym a ponúkajúca tiež  hodiny s trénerom alebo skupinové lekcie vrátane aerobiku, jógy, spinningu, kruhového tréningu a ďalších
 • Bowlingové dráhy
 • Aquaventure Park– obrovský interaktívny vodný park s piatimi šmykľavkami, detskou zónou AquaPlay a dobrodružným chodníčkom, päť bazénov a nespočetne víriviek
 • Dvojposchodové divadlo na palubách 6 a 7, šou v štýle muzikálov z Broadwaya, 4D-kino a ďalšie
 • Uvítacia párty s kapitánom, živá hudba, koncerty klasickej hudby, karaoke
 • Kurzy – lekcie fotografie, workshop degustácie vína, umelecké lekcie, kurzy tanca a ďalšie
 • Detský klub– miesto, na ktorom si deti od 1 do 3 rokov môžu užiť mnoho aktivít a hier vzniknutých na základe partnerstva so spoločnosťou Chicco
 • Mini a juniorský klub– klub pre deti od 3 do 11 rokov plný bezpočtu zábavných aktivít a prvkov, ktoré prináša partnerstvo so spoločnosťou LEGO, a to vrátane špeciálnej akcie LEGO® Experience On Board – dňa venovaného zábavným LEGO aktivitám pre celú rodinu
 • Kluby pre tínedžerov – dva kluby pre deti od 12 do 14 a od 15 do 17 rokov, naviac špeciálny priestor iba pre násťročných, ktorý slúži ako kino, hracia miestnosť a diskotéka, špeciálna kreditná karta pre násťročných, ktorú môžu používať pre úhradu menších súm
 • Detské menu, reštaurácie len pre deti, detský maskot Do-Re-Mi, oblasť na palube 18 vyhradená len pre deti.

 

Plavby na MSC Seaview

Taliansko, Francúzsko, Španielsko z Civitavechie na lodi MSC Seaview

Loď: MSC Seaview
Trasa: Taliansko, Francúzsko, Španielsko
Nalodenie: Civitavecchia, Taliansko
Vylodenie: Barcelona, Španielsko
Trvanie: 3 noci
plavba so slovenským sprievodcom

Krížom krážom nádherným Stredomorím IV na lodi MSC Seaview

Loď: MSC Seaview
Trasa:

Taliansko, Francúzsko, Španielsko

Trvanie: 9 nocí

Vydajte sa s nami za krásami Talianska, Francúzska a Španielska. Spoznajte kolísku európskej civilizácie, Rím, najhornatejší ostrov Stredomoria, Korziku, i krásne pláže Mallorky.

Autobusová doprava - český sprievodca

Viaclôžkové kajuty a kajuty s oknom Bella sú na vyžiadanie.

Uskutočnenie zájazdu garantujeme.