X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Čína, Filipíny, Vietnam, Singapur z Hong Kongu na lodi Celebrity Millennium
Oblasť: Trasa:
od 4 824 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Hong Kong, Čína (nalodenie) --:-- --:--
2. 2. Hong Kong, Čína --:-- 17:00
3. 3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. 4. Manila, Filipíny 08:30 17:30
5. 5. Boracay, Philippines, Filipíny 1 08:00 17:00
6. 6. Puerto Princesa, Filipíny 09:00 18:00
7. 7. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
8. 8. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
9. 9. Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam 07:00 18:00
10. 10. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
11. 11. Nha Trang, Vietnam 1 07:00 16:00
12. 12. Phu My (Ho Chi Minh), Vietnam 07:30 17:30
13. 13. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
14. 14. Singapur, Singapur 18:30 --:--
15. 15. Singapur, Singapur (vylodenie) --:-- --:--
1) Tender
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Hong Kong, Čína (nalodenie) / Najvertikálnejšie mesto na svete, kde nájdete tretinu najvyšších budov sveta, je v skutočnosti autonómnou oblasťou, ktorá je oficiálne súčasťou Číny. Bývalá britská kolónia je miestom, kde sa Západ stretáva s Východom, a kde okrem supermodernej architektúry budete svedkami kultúrnych tradícií, ktoré by ste si sotva spojili s rušným finančným centrom. Navštívte Sky100, panorámu na stom poschodí medzinárodného obchodného centra, najvyššiu budovu v Hong Kongu. Vyvezte sa na Victoria Peak a vychutnajte si krásny výhľad. A napokon, dobite si energiu v kláštore Chin Lin s nádhernou kamennou záhradou.
 • 2.' '.deň
  program deň za dňom
  2. deň
  Hong Kong, Čína / Najvertikálnejšie mesto na svete, kde nájdete tretinu najvyšších budov sveta, je v skutočnosti autonómnou oblasťou, ktorá je oficiálne súčasťou Číny. Bývalá britská kolónia je miestom, kde sa Západ stretáva s Východom, a kde okrem supermodernej architektúry budete svedkami kultúrnych tradícií, ktoré by ste si sotva spojili s rušným finančným centrom. Navštívte Sky100, panorámu na stom poschodí medzinárodného obchodného centra, najvyššiu budovu v Hong Kongu. Vyvezte sa na Victoria Peak a vychutnajte si krásny výhľad. A napokon, dobite si energiu v kláštore Chin Lin s nádhernou kamennou záhradou.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
  Manila, Filipíny / Hlavné mesto Filipín sa môže pochváliť mnohými naj-, najväčší námorný prístav krajiny a najlepší prístav v Ázii, najhustejšie osídlené mesto na svete, alebo najstaršie mesto Filipín. Manila bola založená v roku 1571 španielskymi conquistadormi, začiatkom 20. storočia bola okupovaná Američanmi a počas druhej svetovej vojny takmer zrovnaná so zemou. Dnes ju navštevuje viac ako milión turistov ročne. Objavte opevnené mesto Intramuros, najstaršiu časť Manily. Obdivujte kamenný Kostol sv. Augustína, ktorý je zapísaný do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Prepadnite nákupnej horúčke v štvrti Divisoria a oddychujte od ruchu veľkomesta v parku Rizal.
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
 • 9.' '.deň
  program deň za dňom
  9. deň
  Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam / Už do doby starovekého Čamského kráľovstvo siaha história mesta Da Nang, jedného z najdôležitejších vietnamských prístavov. Jeho nádherné pláže si počas vojny vo Vietname obľúbili už americkí vojaci a blízkosť hneď niekoľkých pamiatok zapísaných do zoznamu UNESCO z neho robí miesto, ktoré by ste pri svojej návšteve Vietnamu určite nemali minúť. Objavte dlhú piesočnú pláž Khe, prejdite sa okolo rieky Han a obdivujte 666 metrov dlhý Dračí most. Navštívte Múzeum Čamského sochárstva a potom sa choďte pozrieť na bývalé kráľovské hlavné mesto My Son. Nenechajte sa ujsť prehliadku citadely v Hue ani nádhernej historické centrum mesta Hoi An.
 • 12.' '.deň
  program deň za dňom
  12. deň
  Phu My (Ho Chi Minh), Vietnam / Industriálny prístav na pobreží Juhočínskeho mora je vstupnou bránou do Ho Či Minovho mesta, až do roku 1975 známeho pod názvom Saigon. Vplyv desaťročia trvajúcej francúzskej nadvlády je v meste stále viditeľný: nenechajte si ujsť prehliadku Paláca zjednotenia, katedrály Notre-Dame alebo budovy Centrálnej pošty z konca 19. storočia. Vo vojnovom múzeu sa oboznámte s udalosťami rokov 1955-75, a potom vyrazte preskúmať fascinujúcu, 200 kilometrov dlhú sieť tunelov Cu Chi, ktorá kedysi siahala od Saigonu až ku kambodžským hraniciam.
 • 14.' '.deň
  program deň za dňom
  14. deň
  Singapur, Singapur / Samostatný mestský štát bol vo svojej modernej podobe založený v roku 1819 a už o päť rokov neskôr plne patril Británii. Tak tomu, s výnimkou krátkeho obdobia počas druhej svetovej vojny bolo až do roku 1963, kedy získal nezávislosť. Dnes jeden z najhustejšie osídlených štátov sveta navštívi 15 miliónov turistov ročne. Prejdite sa prekrásnymi záhradami na pobreží, zvezte sa na obrovskom ruskom kolese a kochajte sa nádhernými výhľadmi. Navštívte čínsku štvrť, Malú Indiu aj arabskú časť Singapuru a zažite jeho multikultúrnu atmosféru. Nakúpte na Bugis Street s viac ako 800 obchodmi a nenechajte si ujsť ani ostrov Sentosa.
 • 15.' '.deň
  program deň za dňom
  15. deň
  Singapur, Singapur (vylodenie) / Samostatný mestský štát bol vo svojej modernej podobe založený v roku 1819 a už o päť rokov neskôr plne patril Británii. Tak tomu, s výnimkou krátkeho obdobia počas druhej svetovej vojny bolo až do roku 1963, kedy získal nezávislosť. Dnes jeden z najhustejšie osídlených štátov sveta navštívi 15 miliónov turistov ročne. Prejdite sa prekrásnymi záhradami na pobreží, zvezte sa na obrovskom ruskom kolese a kochajte sa nádhernými výhľadmi. Navštívte čínsku štvrť, Malú Indiu aj arabskú časť Singapuru a zažite jeho multikultúrnu atmosféru. Nakúpte na Bugis Street s viac ako 800 obchodmi a nenechajte si ujsť ani ostrov Sentosa.