X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Čína, Rusko, Japonsko z Baoshan na lodi Spectrum of the Seas
Termín: Trasa:
od 674 €/os.

Itinerár

DEŇ DÁTUM Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 02.05.2020, So 1. Baoshan (Shanghai), Čína (nalodenie) --:-- 16:30
2. 03.05.2020, Ne 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 04.05.2020, Po 3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. 05.05.2020, Ut 4. Vladivostok, Rusko 03:00 20:00
5. 06.05.2020, St 5. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
6. 07.05.2020, Št 6. Maizuru, Japonsko 06:00 18:00
7. 08.05.2020, Pi 7. Fukuoka, Japan, Japonsko 12:00 21:00
8. 09.05.2020, So 8. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
9. 10.05.2020, Ne 9. Baoshan (Shanghai), Čína (vylodenie) 07:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Baoshan (Shanghai), Čína (nalodenie) / Město „na moři“, nebo také „Perla Orientu“, tak se přezdívá nejlidnatějšímu městu světa, které vám umožní zažít minulost, přítomnost a budoucnost v jednom jediném dni. Původně rybářská vesnice je dnes nejrychleji se rozvíjející metropolí, kde najdete tradiční čínskou architekturu bok po boku supermoderních mrakodrapů s druhou nejvyšší budovou světa, 632 metrů vysokou Shanghai Tower. Obdivujte stavby nejrůznějších stylů ve dne i v noci. Navštivte Chenghung Miao, chrám Městského boha, nejvýznamnější náboženskou památku Šanghaje. Rozšiřte si obzory v Šanghajském muzeu starověké Číny a až budete unavení, odpočiňte si v parku na Náměstí Lidu.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
  Vladivostok, Rusko / Až do roku 1992 bolo mesto v juhovýchodnej časti Ruska a základňa ruskej tichomorskej flotily pre turistov prakticky uzavreté. Dnes tu návštevníci môžu nahliadnuť do zaujímavej vojenskej histórie regiónu aj peknej krajiny zálivu Zlatý roh v tesnej blízkosti hraníc s Čínou a Severnou Kóreou. Prejdite sa najdlhšou ulicou Vladivostoku a obdivujte pevnosť, ktorá bývala jednou z najsilnejších na celom svete. Kochajte sa nádhernými výhľadmi z Orlieho hniezda aj peknou scenériou Ruského ostrova, spojeného s mestom najdlhším zaveseným mostom planéty. Navštívte konečnú stanicu najdlhšej železnice sveta a ak Vladivostok opustíte, ochutnajte miestnu delikatesu, kamčatského kraba.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
  Maizuru, Japonsko / Po druhej svetovej vojne sa tadiaľ do krajiny vracali vojnoví zajatci, dnes tu na japonskú pôdu vstupujú hostia výletných lodí, mieriacich za krásami Kjóta. Prezrite si pozostatky hradu z konca 16. storočia , navštívte múzeum tehál aj vyhliadkovú plošinu Goko Sky Tower a potom už zamierte do bývalého hlavného mesta Japonska. Navštívte kamenný hrad Nijo i nádherné japonské záhrady cisárskej vily Katsura. Nechajte sa uchvátiť krásou Chrámu Zlatého pavilónu aj pohľadmi od majestátneho budhistického chrámu Kiyomizu-dera, zapísaného do Zoznamu UNESCO. Prejdite sa ulicami lemovanými tradičnými drevenými domami a vo štvrti Pontocho si užite nočný život aj skvelú kjótsku gastronómiu.
 • 7.' '.deň
  program deň za dňom
  7. deň
  Fukuoka, Japan, Japonsko / Na severnom pobreží ostrova Kjúšu nájdete piate najväčšie mesto Japonska s bohatou históriou. V 13. storočí mesto odolalo dvom vpádom Mongolskej ríše, aby sa z neho v roku 1889 stalo spojením Hakaty a Fukuoky moderné sídlo. Startupová mekka Japonska privíta 2 milióny turistov ročne, ktorí sem mieria taktiež na výletných lodiach. Pokiaľ tu zakotví tá vaša, nenechajte si ujsť návštevu parku Ohori a jeho múzea umenia. Navštívte prastarú svätyňu Kushida lemovanú tisícročným ginkom. Relaxujte na itoshimských plážach, kochajte sa kvetinovým parkom Nokonoshimy a nezabudnite ochutnať preslávený miestny ramen.
 • 9.' '.deň
  program deň za dňom
  9. deň
  Baoshan (Shanghai), Čína (vylodenie) / Město „na moři“, nebo také „Perla Orientu“, tak se přezdívá nejlidnatějšímu městu světa, které vám umožní zažít minulost, přítomnost a budoucnost v jednom jediném dni. Původně rybářská vesnice je dnes nejrychleji se rozvíjející metropolí, kde najdete tradiční čínskou architekturu bok po boku supermoderních mrakodrapů s druhou nejvyšší budovou světa, 632 metrů vysokou Shanghai Tower. Obdivujte stavby nejrůznějších stylů ve dne i v noci. Navštivte Chenghung Miao, chrám Městského boha, nejvýznamnější náboženskou památku Šanghaje. Rozšiřte si obzory v Šanghajském muzeu starověké Číny a až budete unavení, odpočiňte si v parku na Náměstí Lidu.

Ceny pre termín 02.05.2020 - 10.05.2020, 8 nocí

Varianty plavby:
Standard
Kajuta vnútorná  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 674 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 614 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 614 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 614 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 614 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 614 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 1 234 €/os.
Kajuta s oknom  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 705 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 835 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 835 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 835 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 835 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 835 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 1 296 €/os.
Kajuta s balkónom  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 762 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 835 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 835 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 835 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 835 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 835 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 1 408 €/os.
Apartmán Duplex  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 304 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 950 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 950 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 950 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 950 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 950 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 494 €/os.
Cena zahŕňa
  Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, neobmedzené vylodenie/nalodenie v navštívených prístavoch a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
  Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, nápoje - čaj, limonády, džúsy na raňajky.
  Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne. Viac o zábave na plavbách Royal Car si môžete prečítať tu.
  Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK PT Tours International proti úpadku v poisťovni Generali.
Cena nezahŕňa
 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. V prípade záujmu zabezpečíme.
 • Alkoholické nápoje, prémiové likéry a ďalšie špeciality, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Stravu v špeciálnych reštauráciách na lodi (za poplatok) a stravu mimo lode.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Na lodi možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie zašleme prehľad. Výlety bývajú v týchto jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s českým delegátom sa konajú výlety v češtine.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: 14,5 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: 17,5 USD / osoba / noc.
 • Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.
Upozornenie
 • Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie.
 • Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický.
 • Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe.
 • Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.
 • Pre vstup na územie Číny je požadované vízum. Držitelia cestovných pasov musia mať udelené vízum, ktoré je možné získať na Veľvyslanectve Čínskej ľudovej republiky v Bratislave. Poplatok za vízum je 60 €/na osobu.
  Na území Hong Kongu a Macca platí pre občanov Slovenskej republiky bezvízový 90 dňový styk.
 • Na plavbách ktoré navštevujú Čínu je veková hranica pre legálnu konzumáciu alkoholu od 21 rokov.
 • Na plavbách do Ruska je potrebné ruské vízum.
 • Ak si zakúpite výlety so sprievodcom organizované lodnou spoločnosťou alebo CK, nemusíte si vybavovať ruské vízum. Je však potrebné nalodiť a vylodiť sa výlučne so skupinou a po celý čas výletu sa skupiny držať. 
 • Kajuty s balkónom v triede 1E a 2E majú obmedzený výhľad.