Plavba s Royal Caribbean: top zábava, ktorú sa oplatí zažiť na vlastnej koži

Plavba s Royal Caribbean: top zábava, ktorú sa oplatí zažiť na vlastnej koži

Nie len dni nabité poznávaním prekrásnych destinácií po celom svete, ale tiež nikdy nekončiaca zábava na palube, to je dovolenka pod "plachtami" lodí Royal Caribbean. Spoločnosť si pre hostí svojich luxusných lodí pripravila aktivity a program, ktoré na mori nemajú obdobu.

 

Show z Broadwaya: večery, ktoré vás roztancujú

Po náročnom dni v prístave pozýva Royal Caribbean všetkých pasažierov do pohodlných sedadiel elegantného divadla, kde na nich čaká zábava, na ktorú budú ešte dlho spomínať. Vo vlastnej produkcii spoločnosť vytvorila celú sériu úžasných show z Broadwaya a licencované originály ponúka svojim hosťom v cene plavby (len pre predstavu: cena vstupenky na tieto show sa v USA pohybuje okolo 100 dolárov, teda v prepočte cca 90 €). Kým Liberty of the Seas predstavuje "Horúčku sobotňajšej noci", Anthem of the Seas sa rozoznieva skvelými hitmi rockovej show "We Will Rock You". Legendárnu kapelu Abba pripomína "Mamma Mia!" Na Allure of the Seas, Oasis of the Seas ponúka známe "Mačky", Symphony of the Seas potom muzikál "Hairspray". A hostia na lodiach Harmony a Independence of the Seas sa môžu tešiť na nesmrteľnú "Pomáda".

Zobraziť plavby s Royal Caribbean international

Ohromujúca akrobatická show v AquaTheater

Vybrať si pre svoju dovolenku jednu z lodí triedy Oasis (Oasis, Allure, Harmony alebo Symphony of the Seas) má ďalší skvelý dôvod - Vodné divadlo. Najhlbšie bazény na mori sa môžu pochváliť dvoma až 10 metrovými skokanskými platformami, ktoré sú základom úchvatného divadla, aké by si nikto nemal nechať ujsť. Dych berúce akrobácie a kaskadérske kúsky sú doplnené magickým hudobným sprievodom a svetelnými efektmi.

Jedinečné predstavenie na lodi ľade.

Nie, nejde o preklep: Royal Caribbean posunula hranice výletných plavieb zase o poriadny kus ďalej a pre svojich hostí na lodiach triedy Oasis, Voyager (Voyager, Adventure, Explorer, Mariner a Navigator of the Seas) a Freedom (Freedom, Liberty a Independence of the Seas) si pripravila zážitok naozaj výnimočný - prvé klzisko na mori! Okrem toho, že si tu - bez ohľadu na vek či schopností - sami zakorčuľujú (korčule sú k dispozícii), môžu sa tešiť aj na čarovné predstavenia v podaní talentovaných umelcov Studia B a multimediálnu obrazovú a zvukovú show, v ktorej je ťažké rozpoznať fantáziu od reality.

Zobraziť plavby s Royal Caribbean international

Zábava bez hraníc a zadarmo

Bazény, vodné parky s tobogánmi, šmýkačkami a  ďalšími atrakciami, bungee trampolína s virtuálnou realitou, simulátor surfovania, živá hudba alebo tematické párty ..., to je len ukážka z obrovského množstva zábavných aktivít a programov na lodiach Royal Caribbean, ktoré si jej hostia užijú bez akéhokoľvek ďalšieho poplatku - v cene plavby. Spoločnosť je za svoju zábavu pravidelne oceňovaná a niet sa čomu diviť - lepšie miesto ako palubu jej lodí by ste pre svoju ďalšiu dovolenku hľadali len ťažko.

Ponuka plavieb je široká a vybrať si z nej môžete už teraz.