X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Úžasné večery Azamary: ponorte sa do destinácie - počas dňa a hlavne v noci

Úžasné večery Azamary: ponorte sa do destinácie - počas dňa a hlavne v noci

Úžasné večery Azamary: ponorte sa do destinácie - cez deň a hlavne v noci

Splynúť s destináciou ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Lodná spoločnosť Azamara sa zaviazala, že svojim hosťom predstaví zastávky na svojich plavbách ďaleko za hranicou bežného turistického zážitku, a robí pre to prvé posledné. V rámci svojho programu „Destination Immersion“ svojim pasažierom ponúka hlboký zážitok z cestovania a úžasnej destinácie po celom svete - tak ako ich vidia, cítia a zažívajú miestni.

Okrem širokej škály programov v priebehu dňa spoločnosť svojich hostí do destinácie vtiahne i po zotmení: práve vtedy sa totiž podľa nej miesta prebúdzajú k životu a spolu s nimi ich skutočný charakter a pravá atmosféra.

AzAmazing Evenings, úžasné večery Azamary, prinášajú autentické zážitky a cestujúcí ešte viac priblíži k miestu, ktoré si pre svoju dovolenku vybrali, k jeho kultúre a ľuďom. A čo je na tom najlepšie: jeden úžasný večer je teraz súčasťou každej plavby spoločnosti (s výnimkou preplavieb Atlantiku a plavieb kratších než 7 dní), a to úplne zdarma.

 

ZOBRAZIT PLAVBY S AZAMARA

Kúzelné Bali a folklórne tanečné vystúpenia pod hviezdami

Poznajte rozprávkový indonézský ostrov, nie zriedkakedy prirovnávaný k raju na zemi, očami miestnych. Zúčastnite sa veľkolepého večerného vystúpenia v prekrásnom prostredí Umeleckého centra Taman Budaya. Usaďte sa pohodlne s pohárom vína alebo dobre vychladeného piva a pod hviezdnou oblohou si užite tradičný Legong, vojnový Baris a nakoniec i zábavný a tak trochu koketný tanec Joged Bambung, sprevádzaný tradičnými hudobnými nástrojmi z bambusu. Počúvajte, pozorujte a nehanbite sa pridať – ponorenie do destinácie je zaručené.

 

 

Bujarý karneval v žijúcom hlavnom meste Urugaya

 

Zažite juhoamerický temperament na vlastnej koži. Vyrazte do historického divadla Solis v Montevideu a nakazte sa prekypujúcou energií a podmanivými rytmami tradičných karnevalových slávností. Obdivujte pestré kostýmy a nechajte na seba pôsobiť silu osláv zrastených s miestom ako strom so svojimi koreňmi.

                                                  

 

Večer maltských piesní, tance a kuchyňa

Pokračujte v prenikaní do kúzelnej Valletty i po západe slnka. Nechajte sa privítať pochodom námorníkov a potom sa už pri ochutnávke tradičných pochúťok preneste do čias ázijskej nadvlády nad ostrovom pri úchvatnom hudobnom vystúpení. Zažite rytmus španielskeho flamenca, ktoré nikoho nenechá chladným, i tanec v sprievode tradičných maltských hudobných nástrojov. Spoznajte kultúru prekrásneho stredomorského ostrova ako nikdy predtým a rozlúčte sa s ním nádherným ohňostrojom.

 

ZOBRAZIT PLAVBY S AZAMARA

Aljaška očami pôvodného ľudu i ruských osadníkov

Ponorte sa do prekrásnej Aljašky, najsevernejšieho amerického čtátu. Dych vám vezmú nielen jeho jedinečná scenéria a divoká príroda, ale aj fascinujúca kultúra. Užite si večer dojemného tanečného vystúpenia pôvodného aljašského ľudu Tlingit a započúvajte sa do mystických príbehov, ktoré vám o krajine prezradia viac než sebalepší sprievodca. Zahrejte sa voňavým čajom, ochutnajte linecké pečivo s marmeládou z chalúh a potom už privítajte ruských folklórnych tanečníkov a pripomeňte si silný vplyv, ktorý kultúra ruských osadníkov v často nehostinnej, a predsa tak krásnej krajine zanechala.

Azamara vie, že poznať destináciu neznamená navštíviť pár hlavných turistických cieľov. Pasažierom svojich luxusných výletných lodí sľubuje dovolenku, pri ktorej sa k srdcu mííesta dostanú bližšie než kedykoľvek predtým a z prázdnin si odnesú zážitok, na ktorý budú ešte dlho spomínať.

 

Viac informácií a rezervácie môžu zákazníci uskutočniť prostredníctvom webových stránok PT Tours. Prehľad všetkých plavieb spoločnosti Azamara nájdete tu: https://www.pttours.cz/plavby-lodi?company=156802&view=default

06/08/2019