X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Urobte niečo "divoké" s Benom Fogle a Celebrity Cruises

Urobte niečo "divoké" s Benom Fogle a Celebrity Cruises

Nové vzrušujúce výlety boli navrhnuté pre odvážneho dobrodruha hľadajúceho moderný luxus.

Pokorte sopku, pretekajte na jachte alebo preskúmajte dažďový prales v rámci nového radu vzrušujúcich, príležitosti otvárajúcich zážitkov Celebrity Cruises, vytvorených v spolupráci so svetoznámym dobrodruhom Benom Fogle. Nové exkurzie sú rozšírením vysoko hodnotenej série výprav Ben Fogle's Great Adventures (Veľké dobrodružstvo Bena Fogle), ktorá sa aktuálne ponúka v Európe.

 

 

Program Ben Fogle's Great Adventures umožňuje hosťom preskúmať destináciu očami miestneho človeka, v prístavoch naprieč celou Európou a novo v Karibiku a tiež na Aljaške, kde môžu zažiť kultúru, históriu, známe pamiatky, divokú prírodu a dobrodružstvo.

"Nikto nerozumie dobrodružstvu tak ako Ben Fogle, a preto ďalej rozširujeme našimi hosťami obľúbený program Ben Fogle's Great Adventures z 9 na 20 výprav po celom svete," povedala Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generálna riaditeľka Celebrity Cruises. "Destinácie sú pilierom našej značky a tieto výlety na tom budú stavať a zároveň rozšíria naše víťazné portfólio exkurzií na pobreží a vezmú hostí do nových výšok - od vrchola nečinnej sopky v Karibiku po trblietajúce sa ľadovce Aljašky - a otvoria im svet ako nikdy predtým.

Nedávno zvolený veľvyslanec pre globálne destinácie Celebrity Cruises, Fogle prvýkrát navrhol tieto nové vzrušujúce cesty naprieč Karibikom a Aljaškou, rovnako ako nové doplnky v Európe.

 

 

"Som taký nadšený, že môžem zdieľať svoje najobľúbenejšie destinácie ako súčasť novej série Great Adventures," povedal Ben Fogle, veľvyslanec pre globálne destinácie Celebrity Cruises. "Moja nová rola veľvyslanca pre globálne destinácie mi dovoľuje vychutnať si svoju vášeň otvárania sveta s neuveriteľnými zážitkami, ktorú zdieľam s Celebity Cruises. Niektoré z nich, ako napríklad lezenie na vrchol sopky vo výške 1 156 metrov nad morom, nie sú nič pre zbabelcov, ale scenérie a zvuky dažďového pralesa po ceste hore a výhľady z vrchola stoja za ten výstup. "

 

 

Foglove cesty po svete inšpirovali týchto 11 nových a inšpirujúcich aktivít, pridaných do programu Ben Fogle's Great Adventures, v niektorých z najúžasnejších miest planéty, vrátane:

  • Pretekov morských jácht na Antigue - vychutnajte si súťaživého ducha a vyplávajte a vyskúšajte si to v praxi tak veľmi, ako sami chcete - obsluhujte navijaky, skráťte hlavnú plachtu alebo sa dokonca chopte kormidla a priveďte jachtu k víťazstvu. Alebo sa proste len posaďte a užite si neuveriteľné výhľady a vyhrievajte sa na slnku.
  • Výstup na sopku Mount Liamuiga na St. Kitts - užite si fantastickú flóru a faunu a pritom šplhajte do úctyhodných nových výšok a stúpajte cez tropický dažďový prales na okraj krátera nečinnej sopky. Akonáhle budete na vrchole, užite si odmenu v podobe úchvatných panoramatických výhľadov počas jasného dňa dokonca až na susedné ostrovy.
  • Dobrodružstvo na kajaku pri Icy Strait Point na Aljaške - nechajte sa pohltiť prírodou a pádlujte surovo krásnou krajinou aljašskej divočiny. Preskúmajte vzdialené zátoky a pozorujte miestne divoké zvieratá vrátane uškatcov, orlov a dokonca medveďov hnedých na pobreží.

 

 

Nové Great Adventures vytvorené v spolupráci s Benom Fogle je možné si rezervovať už teraz, pre viac informácií a celý zoznam nových vzrušujúcich exkurzií navštívte www.celebritycruises.com/pcp-excursions/search-results?interests=benfogle. Viac informácií o rozširujúcim sa portfóliu exkurzií v prístavoch Celebrity Cruises, a to vrátane nedávno uvedenej Celebrity Discovery Collection a víťazných výprav Chef's Market Discoveries, nájdete na www.celebritycruises.com/shore-excursions

 

zdroj: Celebrity Cruises Press Center

Preložila: Svatava Čoupková