X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Royal Caribbean získala titul „Celkovo najlepšej lodnej spoločnosti“, rekordný 16. rok v poradí

Royal Caribbean získala titul „Celkovo najlepšej lodnej spoločnosti“, rekordný 16. rok v poradí

Globálna lodná spoločnosť vo Veľkom Jablku zvíťazila v prestížnej sútaži čitateľov Travel Weekly.

 

Miami, 14. decembra 2018 - Už 16. rok po sebe bola Royal Caribbean International vymenovaná čitateľmi Travel Weekly "Celkovo najlepšou lodnou spoločnosťou" a "Najlepšou lodnou spoločnosťou v Karibiku“.

 Na ceremoniáli, ktorý prebehol na konci minulého roka, spoločnosť v prestížnej súťaži, oceňujúcej tých najlepších z najlepších v cestovnom biznise, dostala tiež titul "Najlepšia lodná spoločnosť v predaji a službách ", a to už 11. rok v rade. Ocenenie "Najlepšia zábava" potom svedčí o tom, že odvetvie neprestáva ohromovať ani supermoderná zábava Royal CaribbeanHarmony of the Seas si navyše odniesla cenu "Celkovo najlepšia jednotlivá výletná loď" - obe ocenenia pritom spoločnosť získala už dva roky za sebou.

"V priebehu celého roka spolupracujeme a komunikujeme s našimi cestovnými partnermi - ich spätná väzba je neoceniteľná. Zisk ocenenia vo vrcholných kategóriách v priemysle výletných lodí v cenách čitateľov Travel Weekly je pre nás veľkou cťou a potvrdením silných vzťahov, ktoré máme s našimi poradcami, "povedala Vicki Freed, viceprezidentka pre obchod, podporu trhu a služby Royal Caribbean.

 

"To, že sme od vzniku cien každoročne znovu a znovu považovaní za "Celkovo najlepšiu lodnú spoločnosť" a "Najlepšiu lodnú spoločnosť v Karibiku ", rovnako ako za najlepších v obchode a službách, zábave a jednotlivých lodiach svedčí o tom, že naše spojenie s komunitou stále rastie. Ďakujeme Travel Weekly a našim váženým poradcom za ich stálu podporu, budeme aj naďalej pokračovať v plnení našich záväzkov a sľubujeme, že to dokážeme. "

 

Travel Weekly svoje ocenenia odovzdal už šestnásty rok po sebe v Cene čitateľov, udeľovanej v New Yorku. Víťazi boli vybraní v celkom 78 kategóriách, a to v oblastiach: letectvo, automobilová a vlaková doprava, služby, globálny distribučný systém, vzdelávanie agentov, zájazdy, výletné plavby, destinácie, vernostné programy a tematické parky.  

 

Ocenenia sú postúpené dodávateľom, ktorí čitateľov Travel Weekly považujú za lídrov v oblasti produktov a služieb za uplynulý rok.

 

O Royal Caribbean International

Royal Caribbean International je oceňovanou globálnou značkou výletných plavieb so 49 ročnou históriou inovácií a do odvetvia prvýkrát uvádzaných noviniek, ktoré ešte neboli na mori spozorované. Lodná spoločnosť sa môže pochváliť širokou a bezkonkurenčnou sadou rysov a vymožeností, ktoré je možné nájsť len v Royal Caribbean, a to vrátane úžasnej zábavy a naprieč odvetvím vychvaľovaného programu, ktorý osloví ako rodiny, tak dobrodružných rekreantov. Na palube si hostia užijú medzinárodný priateľský a pútavý servis zo strany každého zo zamestnancov a členov posádky. 16 rokov po sebe bola Royal Caribbean zvolená v Cene čitateľov Travel Weekly "Celkovo najlepšou lodnou spoločnosťou". Lodná spoločnosť vlastní 25 najinovatívnejších výletných lodí sveta, ktoré plávajú do tých najobľúbenejších destinácií na Bermudách a v Karibiku, Európe, Kanade a Novom Anglicku, na Aljaške, v Južnej Amerike, Ázii, Austrálii a na Novom Zélande.

Zdroj: Royal Caribbean International Press Center

01/02/2019