X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Royal Caribbean Cruises Ltd. ustanovila novú štruktúru preferovaných obchodných zástupcov v ČR a SR

Royal Caribbean Cruises Ltd. ustanovila novú štruktúru preferovaných obchodných zástupcov v ČR a SR

Cestovní partneri a zákazníci v Českej republike majú aktuálne viac možností, cez koho si zarezervovať svoje prázdniny s Royal Caribbean.

 

Londýn, 11. mája 2018 - Royal Caribbean Cruises Ltd. teší, že môže oznámiť spustenie novej obchodnej štruktúry v Českej republike. Obchodní partneri a zákazníci si teraz môžu na rezerváciu vybrať jedného z dvoch preferovaných obchodných zástupcov, čo je dôkazom záväzku spoločnosti otvoriť v krajine distribúciu svojich obľúbených výletných plavieb.

PT TOURS je cestovná kancelária špecializujúca sa od roku 2010 na výletné plavby. Jej misiou je priblížiť Čechom výletné plavby a vzdelávať ich v oblasti tohto typu dovolenky. Vo svojom portfóliu má viac než 7 tisíc klientov. https://pttours.cz/ 

CRUISE & TRAVEL je spoločnosť s obrovskou skúsenosťou v priemysle výletných plavieb, a to vrátane 13-ročnej skúsenosti s prácou s Royal Caribbean Cruises Ltd. Ponúka svojim klientom a cestovným partnerom priateľské služby.

 

Stuart Leven, viceprezident pre Európu, Stredný východ a Afriku a správny riaditeľ RCL Cruises Ltd. povedal: "Toto je oblasť Európy, ktorá nás veľmi zaujíma. S rozširovaním našej flotily v Európe a aj v Karibiku plánujeme otvoriť nové trhy a náš nový prístup nám umožňuje ďalší distribučný dosah v týchto krajinách."

S tými najinovatívnejšími loďami, ktoré pôsobia po celom svete, ponúka Royal Caribbean Cruises Ltd. svojim českým hosťom skvelú príležitosť vidieť svet a užiť si zahraničnú dovolenku.

"Naozaj veríme, že toto nové partnerstvo nám pomôže rásť a prinesie vysoko kvalitnú podporu regionálnemu obchodu a zákazníkom," okomentoval Gianni Rotondo, generálny riaditeľ a medzinárodný predstaviteľ pre Európu, Stredný východ a Afriku RCL Cruises Ltd.

Naši noví partneri budú na trhu zodpovední za obchod a marketing našich troch značiek: Royal Caribbean International, Celebrity Cruises a Azamara Club Cruises.

 

O Royal Caribbean International:

Royal Caribbean International je oceňovanou globálnou značkou výletných plavieb so 49 ročnou históriou inovácií a do odvetvia prvýkrát uvádzaných noviniek, ktoré ešte neboli na mori spozorované. Lodná spoločnosť sa môže pochváliť širokou a bezkonkurenčnou sadou rysov a vymožeností, ktoré je možné nájsť len v Royal Caribbean, a to vrátane úžasnej zábavy a naprieč odvetvím vychvaľovaného programu, ktorý osloví ako rodiny, tak dobrodružných rekreantov. Na palube si hostia užijú svetový priateľský a pútavý servis zo strany každého zo zamestnancov a členov posádky. 15 rokov po sebe bola Royal Caribbean zvolená Travel Weekly Readers Choice Awards "celkovo najlepšou lodnou spoločnosťou". Lodná spoločnosť vlastní 25 najinovatívnejších výletných lodí sveta, ktoré plávajú do tých najobľúbenejších destinácií na Bermudách a v Karibiku, Európe, Kanade a Novom Anglicku, na Aljaške, v Južnej Amerike, Ázii, Austrálii a na Novom Zélande.

 

O Celebrity Cruises:

Ikonické "X" Celebrity Cruises je značkou moderného luxusu s jeho skvelým, súčasným dizajnom a vrelými prívetivými priestormi, stravovacími zážitkami, kde dizajn priestoru je rovnako dôležitý ako samotná kuchyňa, a úžasnými službami, ktoré môže ponúknuť len Celebrity, to všetko vytvorené pre poskytnutie nenapodobiteľného zážitku v drahocennom čase dovolenkárov. 12 lodí Celebrity Cruises ponúka moderné luxusné prázdniny s návštevou všetkých siedmich kontinentov. Celebrity predstavuje tiež neuveriteľné zážitky z plavieb na Aljaške a v Kanade.

 

O Azamara Club Cruises®

Azamara Club Cruises® je butiková výberová lodná spoločnosť. Široký výber značkových programov Destination Immersion® (ponorenie sa do destinácií) hosťom ponúka príležitosť objavovať ďalej (Explore Further℠) a poskytuje im tak autentické kultúrne zážitky po celom svete. V roku 2018 Azamara vezme svojich hostí do viac ako 200 prístavov v 70 krajinách vrátane 170 kotvení do neskorého večera a 114 pobytov cez noc. Záväzok Azamara k zážitkom ponorenia sa do destinácií (Destination Immersion®) spojený s výnimočnými autentickými službami a výhodami v cene sú prísľubom jedinečných zážitkov z plavby výletnou loďou.

 

O Royal Caribbean Cruises Ltd.

Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE: RCL) je globálna plavebná spoločnosť, ktorá vlastní a prevádzkuje tri globálne značky: Royal Caribbean International, Celebrity Cruises a Azamara Club Cruises. Sme 50% vlastníkom nemeckej značky TUI Cruises, 49% podielnikom španielskej značky Pullmantur a 36% podielnikom čínskej značky SkySea Cruises. Tieto značky dohromady prevádzkujú celkom 49 lodí s ďalšími 13, ktoré boli objednané k 31. decembru 2017. Obsluhujú rôzne itineráre naprieč zemeguľou, ktoré zastavujú v približne 540 destináciách na všetkých siedmich kontinentoch. Ďalšie informácie je možné nájsť na: www.royalcaribbean.com, www.celebritycruises.com, www.azamaraclubcruises.com, www.tuicruises.com, www.pullmantur.es, alebo www.rclinvestor.com.

 

 

 

Originálna správa na stiahnutie tu