PT Tours sa stáva preferovaným zástupcom lodných spoločností Royal Caribbean Cruises

PT Tours sa stáva preferovaným zástupcom lodných spoločností Royal Caribbean Cruises

 

PT Tours slávi ďalší úspech a stáva sa takzvaným PSR (preferred sales representative) – preferovaným obchodným zástupcom spoločností Royal Caribbean InternationalCelebrity Cruises a Azamara Club Cruises. Tie spolu s ďalšími tromi lodnými spoločnosťami spadajú do skupiny Royal Caribbean Cruises, ktorá bola založená už pred 40 rokmi a ktorá už o pár dní spustí v španielskej Barcelone na more svoju najnovšiu loď, Symphony of the Seas.  

 

V tejto chvíli sme teda jedným z dvoch oficiálnych zástupcov skupiny v Českej republike a jedným zo štyroch na Slovensku. Záujemci už teraz na našich webových stránkách nájdu všetky na trhu dostupné plavby na lodiach zmienených spoločností. Okrem nich je  k dispozícii aj ponuka ďalších dvoch velikánov na poli výletných plavieb – MSC Cruises a Costa Cruises. Kto by si ani tu plavbu svojich snov nevybral, môže si prejsť itineráre ďalších 11 lodných spoločností, s ktorými má PT Tours nielen uzavretú zmluvu o spolupráci, ale taktiež priamy prístup do rezervačného systému, ktorého prostredníctvom je možné si plavby zakúpiť.

Lodná spoločnosť Royal Caribbean International je často spájaná s pokrokom a inováciami na mori. Od svojho vzniku v roku 1969 spúšťa na more jednu väčšiu a technologicky dokonalejšiu loď za druhou - dnes ich prevádzkuje hneď 26. Royal Caribbean International je v priemysle výletných plavieb podpísaná pod mnohými prvenstvami: za všetky je možné spomenúť napríklad horolezeckú stenu, klzisko alebo dokonalý simulátor surfovania. Všetko potom dopĺňa napríklad obria šmykľavka, simulátor voľného pádu, vodná akrobatická show a množstvo reštaurácií, medzi ktorými je aj tá známeho britského šéfkuchára Jamieho Olivera. Skupina svojim hosťom ponúka zaujímavé itineráre vrátane tých najpopulárnejších svetových destinácií v 77 krajinách na 6 kontinentoch a priateľský servis. Všetky plavby tejto lodnej spoločnosti nájdete tu. 

 


Celebrity Cruises patrí medzi najmladšie lodné spoločnosti na svete. Vznikla v roku 1988 a dnes je súčasťou skupiny Royal Caribbean Cruises. Celebrity Cruises prevádzkuje obrovské výletné lode s kapacitou tisícov pasažierov, ale jej hostia si môžu užiť aj oveľa viac súkromia na malých lodiach plaviacich na Galapágske ostrovy. Spoločnosť kladie dôraz na prvotriednu gastronómiu a na palubách svojich lodí servíruje tú najlepšiu americkú, ázijskú, ale aj medzinárodnú kuchyňu, skvelé sushi, zdravé pokrmy a vysoko kvalitné vína. Samozrejmosťou sú fitness centrá a kúpele, kultúrny a zábavný program alebo rad aktivít pre deti. V ponuke destinácií nechýbajú transatlantické plavby a viac ako 200 prístavov po celom svete. Všetky plavby tejto lodnej spoločnosti nájdete tu.

 


Najnovším členom skupiny Royal Caribbean Cruises je Azamara Club Cruises. Spoločnosť prevádzkuje tri luxusné lode s kapacitou okolo 700 ľudí, ktoré svojich hostí dopravujú do jedinečných destinácií. Azamara je preslávená svojím zameraním na detaily, ako sú čerstvé rezané kvety alebo sladkosť na dobrú noc, s doručením až do kajuty. Spoločnosť si starostlivo vyberá svoj personál, ktorý sa k svojim hosťom správa profesionálne, ale zároveň priateľsky. Špecialitou sú potom tiež programy v prístavoch, ktoré majú návštevníkom priblížiť históriu, kultúru, ale predovšetkým neopakovateľnú atmosféru oblasti prostredníctvom nevšedných zážitkov a programu šitého na mieru. Všetky plavby tejto lodnej spoločnosti nájdete tu.  

Získanie štatútu preferovaného obchodného zástupcu spoločnosťou Royal Caribbean Cruises je pre nás veľkým úspechom, ktorý len korunuje našu dlhodobú snahu o poskytovanie tých najprofesionálnejších služieb. Zákazníci si dnes prostredníctvom nás môžu vybrať z viac ako tisícich trás a 6 tisíc jednotlivých termínov plavieb od Antarktídy až po Ďaleký východ.

Napísal kolektív PT Tours