Mladšia a ešte krajšia? Symphony of the Seas je na ceste

Mladšia a ešte krajšia? Symphony of the Seas je na ceste

Už na jar budúceho roka očakáva Royal Caribbean ďalší prírastok do svojej početnej flotily luxusných výletných lodí.  Mladšou  sestrou Harmony of the Seas sa stane Symphony of the Seas, ďalšia z triedy veľkých lodí, a po "dobrodružnej šmykľavke" tak príde "nový zvuk dobrodružstva".

Zábava bez hraníc

Rovnako ako Harmony,  aj Symphony sľubuje poriadnu porciu zábavy. Aj na nej nájdete 10 palúb, vysokú šmykľavku Ultimate Abyss, simulátor surfovania Flow Rider alebo Rock Walls, horolezecké steny, po ktorých možno vyliezť do výšky 12 metrov nad palubu. Chýbať nebude  ani trojšmykľavka Perfect Storm a Splashway Bay, obrovský vodný park pre deti. Symphony si pre vás, podobne ako jej súrodenci, chystá niečo navyše. Niečo, čo by ste na výletnej lodi skutočne nečakali: klzisko, na ktorom si po dni strávenom vo vodnom parku môžete vykrútiť pár ľadových piruet.

Zobraziť plavby na Symphony of the Seas

Loď, z ktorej sa vám bude krížiť zrak

Máte chuť na štipku New Yorku na palube výletnej lode? Prejdite sa po cestičkách Central Parku, lemovaných tisíckami stromov a živými rastlinami. Pripravení na zábavu? Vyrazte smer Boardwalk a nudiť sa nebudete, či už máte 5, 25 alebo 50. Na Kráľovskej promenáde na vás budú čakať bary a reštaurácie rovnako, ako aj prvotriedne nakupovanie. V kúpeľoch a fitness Vitality potom naberiete nové sily do ďalšieho dobrodružstva. Tieto miesta spolu s bazénmi a športovou zónou, zábavnou zónou s kinom a kasínom a zónou pre deti a tínedžerov sa postarajú o to, že si budete priať, aby vaša plavba nikdy neskončila.

To najlepšie pre vaše chuťové bunky

Royal Caribbean sľubuje, že Symphony bude pripravená potešiť nielen vášho dobrodružného ducha, ale aj vaše chuťové bunky. Na viac ako dvadsiatich rôznych miestach tu pre vás tí najlepší šéfkuchári pripravia všetko, čo vám uvidia na očiach.

Tak napríklad:

  • Chops Grille - Nový americký steakhouse, kde sa vám budú zbiehať sliny nad výbornými stejkmi z toho najkvalitnejšieho mäsa.
  • Jamie's Italian - V reštaurácii inšpirovanej Jamie Oliverom vám pripravia talianske špeciality, na ktoré budete ešte dlho spomínať.
  • Izumi - Ak ste fanúšikmi ázijskej kuchyne, užijete si tu to najčerstvejšie sushi a sashimi, rovnako ako exotické špeciality, ktoré si sami pripravíte na horúcich kameňoch.
  • Sabor - Tú pravú fiestu zažijete v mexickej reštaurácii, kde si z menu plného tradičných špecialít bude ťažké vybrať tú pravú.

Okrem toho sa môžete tešiť na vínny bar Vintages alebo bistro Solarium, tam si pochutíte na zdravých pokrmoch, ktoré zalichotia aj vašej línii.

 

Zobraziť plavby na Symphony of the Seas

Luxus aj v štandarde

Čo sa týka ubytovania bude môcť Symphony so svojou staršou sestrou smelo súperiť. Vaša kajuta (a to aj v prípade, že dáte prednosť tej najzákladnejšej, vnútornej) bude mať buď skutočný, alebo aspoň virtuálny balkón a vy si tak budete môcť vychutnať výhľady na oceán v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu. 

Pre tých najnáročnejších budú v ponuke apartmány triedy Royal Suite, ktoré budú nielen svojím vybavením, ale predovšetkým službami, zárukou toho najluxusnejšieho zážitku. 

Coming soon ... už o chvíľu

Symphony of The Seas vyrazí na svoju prvú plavbu už na jar 2018 a bude brázdiť Stredozemné more. Na svojej krátkej trojdňovej plavbe navštívi Rím, Neapol a Barcelonu, sedem a osemdňová plavba sa zastaví v Barcelone, Palma de Mallorce, Marseille, Florencii, Ríme a Neapole a deväťdňový variant k týmto prístavom  pridá ešte Valenciu.

Na jeseň 2018 potom Symphony svojou prítomnosťou poctí Karibik. Počas sedemdňovej plavby východným Karibikom navštívi Miami a ostrovy Svätý Kitts, Svätý Tomáš a Bahamy, prípadne Svätý Martin, Portoriko a Haiti. Štvordňová plavba západným Karibikom zastaví vo floridskom Miami a mexickom Cozumeli,  sedemdňová potom navyše v mexickom Puerto Costa Maya, v Hondurase a na Bahamách.

Ak už dáte prednosť Stredomoriu alebo ostrovom večného leta, nepremeškajte príležitosť a zarezervujte si svoju kajutu už dnes.