X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Čo tento rok pod stromček? Darujte plavbu na výletnej lodi, zážitok, na ktorý sa nezabúda

Do Vianoc zostáva už len mesiac, a tak (ak ste to ešte neurobili) je ten pravý čas pozrieť sa na to, čo sa u vás o pár týždňov objaví pod stromčekom. Či už premýšľate nad darčekom pre rodičov na dôchodku, lámete si hlavu nad tým, čo zabezpečiť deťom, alebo jednoducho tento rok chcete potešiť hlavne seba, máme pre vás riešenie. Darujte plavbu na výletnej lodi! 

 

Ponuka výletných plavieb je široká a vyberie si z nej úplne každý - jednotlivci, páry aj veľké skupiny, rodiny s malými deťmi i seniori, milovníci exotiky a trópov aj priaznivci polárnych destinácií, ľudia s obmedzeným rozpočtom aj tí, ktorí si už konečne chcú raz užiť poriadny luxus.  

Pozrite sa dnes s nami na tri dôvody, prečo je plavba na výletnej lodi tým najlepším vianočným darčekom.  

 

  1. Žiadny jazyk? Žiadny problém! 

Radi by ste vyrazili za poznaním, ale brzdí vás neznalosť cudzích jazykov? Na dovolenku za hranicami na vlastnú päsť si netrúfate, ale organizované zájazdy autobusom vás desia? Jednoduché riešenie: vydajte sa na výletnú plavbu s českým sprievodcom. Ten sa s vami stretne už v prístave (prípadne na letisku) a bude vám k dispozícii po celú dobu plavby, zároveň vám ale dopraje presne toľko slobody, koľko sami budete chcieť. V každom z prístavov pre vás navyše zorganizuje jednu exkurziu v slovenčine, a tak ak budete mať záujem o bližšie poznanie destinácií, nemusíte sa báť, že vám niečo utečie.  

Plavba s českým sprievodcom je ideálna pre tých, ktorí si nie sú istí, že sa v cudzine dohovoria, aj pre tých, ktorí sa počas dovolenky jednoducho nechcú o nič starať. Už v januári sa môžu vydať napríklad na veľký okruh Karibikom na lodi MSC Divina, na jar si užiť východné Stredomorie a celé dva dni v Izraeli na Costa Victoria či plavbu čarovným Pobaltím so zastávkou v cárskom Rusku na MSC Poesia.  

Kompletný prehľad plavieb s českým sprievodcom nájdete tu .    

 

  1. Letná dovolenka pod stromčekom alebo dve muchy jednou ranou 

Myslieť už v zime na to, ako strávite budúce letné prázdniny, sa oplatí. Darujte k Vianociam výletnú plavbu a využite napríklad veľkú akciu MSC Cruises, ktorá v rámci letných plavieb na všetkých svojich lodiach (vrátane tých najnovších!) ponúka nápojový balíček Dine & Drink s vybranými nápojmi počas obeda a večere v hlavných a bufetových reštauráciách v cene plavby. Hosťom vo vyšších triedach kajút potom ponuku kompenzuje extra kredit na nákupy na palube.  

Pohárik vína alebo dobre vychladeného piva si budúci rok môžete užiť trebárs na palube očarujúcej MSC Grandiosa, spustenej na more až v novembri, a to na plavbu do západného Stredomoria. Kto dáva prednosť chladnejším kútom planéty, nepohrdne plavbou na MSC Meraviglia do prekrásneho Pobaltia a pozdĺž dramatických nórskych fjordov, a aj plavba na ostrovy večného leta, do Karibiku, na MSC Seaside a MSC Armonia určite bude stáť zato.   

Pre využitie letnej akcie je možné rezervovať si plavby už teraz (najneskôr však do 23. februára 2020), a to z nich robí skvelý darček práve na Vianoce.  

Viac o akcii sa dozviete tu , rezervovať plavby potom môžete tu .   

 

  1. Darujte zážitok, na ktorý sa nezabúda  

Hovorí sa, že darovať zážitok ďaleko predčí aj drahší fyzický dar. Plavba na výletnej lodi je zážitkami doslova nabitá, a to nielen v jednotlivých prístavoch a nádherných destináciách, ale tiež na palube. Lode spoločnosti Royal Caribbean si pravidelne odnášajú ocenenie za najlepšiu zábavu na mori, a tak ak sa chystáte darovať zážitok, na ktorý vaša rodina len tak nezabudne, určite neurobíte chybu, keď siahnete po jej plavbách.    

Vyrazte napríklad do Karibiku na palube Allure of the Seas. Chyťte vlnu na jedinečnom simulátore surfovania, prejdite sa na zipline naprieč celou loďou,  pretekajte na dvojitom tobogáne, užite si veľa zábavy na autodrome a pri skvelých šou z Broadwaya aj adrenalín s dychvyrážajúcimi kaskadérskymi kúskami v unikátnom Vodnom divadle. Alebo sa s Voyager of the Seas odvezte až na južnú pologuľu a pri plavbe po Austrálii a Tichomorských ostrovoch si zašportujte na prvom klzisku na mori.  

Royal Caribbean je jednoznačne priekopníkom v oblasti zábavy na palube a plavba na jej lodiach bude darčekom, ktorý vlnené ponožky od babičky tromfnú len ťažko.    

--- 

Odpočet do Vianoc začal. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si z našej ponuky plavieb tú, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať. Neviete si rady? Radi vám s pomôžeme. Spojte sa s nami ešte dnes a darujte svojim blízkym zážitok, na ktorý budú ešte dlho spomínať.