X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Celebrity Apex prináša vrcholný európsky zážitok

Celebrity Apex prináša vrcholný európsky zážitok

Celebrity Apex prináša vrcholný európsky zážitok

 

Nové, striedavo 10 a 11dňové prieskumné plavby po Európe vezmú hostí až na samú hranu jedinečného zážitku z európskej dovolenky na palube výletnej lode.

 

Miami – 22. august 2019 – Európska sezóna v roku 2020 Celebrity Cruises bude tou „najrevolučnejšou“ – pred pár dňami spoločnosť odhalila štyri nové európske plavby na palube jej najnovšej lode, Celebrity Apex, druhého plavidla inovatívnej triedy Edge.

 

„Rovnako ako jej sesterská loď, Celebrity Edge, ktorá do priemyslu výletných lodí priniesla revolúciu – a ktorú časopis TIME zaradil medzi jedno z najlepších miest sveta roku 2019 -, sa i Celebrity Apex pochváli inovatívnym, vpred smerujúcim dizajnom a transformatívnym ubytovaním, v ktorom budú hostia môcť nasať dychberúci svet okolo nich,“ povedala Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generálna riaditeľka Celebrity Cruises. „Vďaka štyrom novým a predĺženým plavbám po Stredozemnom mori si teraz hostia budú môcť užiť vrcholný zážitok v tom pravom štýle Celebrity.“

 

Medzi novými plavbami na palube Celebrity Apex sú tri 10 a 11dňové plavby po východnom Stredomorí a nová 11dňová plavba po Stredomorí západnom. Dve 11dňové plavby so zastávkami v Grécku, na Malte a v Turecku vyplávajú z talianskeho Ríma, navštívia turecký Istanbul a Efez (Kusadasi), grécke Santorini, Mykonos, Athény, Vallettu na Malte a nakoniec španielsku Barcelonu. Na 10dňových plavbách po Grécku, Malte a Turecku sa potom hostia budú môcť ponoriť hneď do ôsmich nádherných prístavov vrátane španielskej Barcelony, Kréty, Santorini a Mykonosu v Grécku, tureckého Bodrumu, gréckých Athén a nakoniec aj Neapola a Ríma v Taliansku. Jedinečná 11dňová expedícia po Španielsku, Francúzsku a Taliansku vezme svojich pasažérov na okružnú plavbu zo španielskej Barcelony a zastaví vo francúzskej Provence (Marseille), monackom Monte Carle, francúzskom Nice, Santa Margherita, Ríme a Neapole v Taliansku a nakoniec na Palma de Mallorca a vo Valencii v Španielsku.

 

Celebrity Apex nechýba nič - od dokonalého ubytovania vrátane kajút Edge s nekonečnými verandami a dvojposchodových víl Edge s vonkajším bazénom po 29 prvotriednych miest na občerstvenie. Po svojej premiérovej plavbe z britského Southamptonu ponúkne Celebrity Apex päť mini plavieb do európskych destinácií, medzi ktorými budú nórske fjordy alebo severné pobrežie Španielska a Portugalska. Na palube nového plavidla, ktoré mení pravidlá hry, môžu hostia zažiť novú, 10dňovú plavbu po hlavných mestách, ktorá navštívi ikonické prístavy ako Amsterdam, Kodaň, Oslo a Paríž.

 

Po svojej mini sezóne v severnej Európe vyplní Celebrity Apex zvyšok svojej premiérovej letnej sezóny 7-12dňovými plavbami po Stredomorí a návštevami destinácií, ktoré by mal aspoň raz v živote navštíviť každý – portugalského Lisabonu, tureckého Istanbulu, Monte Carla v Monaku, francúzskeho Cannes a mnohých ďalších. Záujemci o objavovanie Európy na jednej z najskvelejších lodí sveta si môžu svoju plavbu zarezervovať už teraz. Detaily o Celebrity Apex a vzrušujúcich plavbách na jej palube je možné nájsť tu.

 

K Celebrity Apex sa v Európe pripoja aj jej oceňovaná sestra Celebrity Edge a revolučná premenu práve absolvujúca Celebrity Silhouette a Celebrity Constellation s novými kajutami a apartmánmi, verejnými priestormi a novým, luxusným dizajnom. Vzrušujúcim prírastkom do európskych itinerárov bude taliansky Terst a vôbec prvá mini sezóna plavieb z Lisabonu, zahŕňajúca prenocovanie v tomto prekrásnom meste.

 

Novinkou budú aj plavby, vďaka ktorým sa hostia ponoria do destinácií: zameria sa na Taliansko a Grécko a budú navrhnuté tak, že pasažierom ponúknu ešte lepší a hlbší zážitok. Celebrity sa bude vracať do tureckého Istanbulu a Kusadasi a nórskeho Osla a prinesie nočné pobyty v krajine polnočného slnka i prenocovanie v najobľúbenejších mestách hostí, jako sú írsky Dublin alebo Reykjavík na Islande. Európske itineráre Celebrity ponúknu neuveriteľný výber z viac než 90 destinácií s 48 pobytmi cez noc, takže cestujúci budú mať ešte viac možností preskúmať Európu ako nikdy predtým – to všetko na palube moderných luxusných lodí oceňovanej triedy. Detaily o európskych plavbách je možné nájsť tu .

 

O Celebrity Cruises

 

Ikonické „X“ Celebrity Cruises je značkou moderného luxusu s jeho skvelým, súčasným dizajnom a vrúcnymi prívetivými miestami, stravovacími zážitkami, kde dizajn priestoru je rovnako tak dôležitý jako kuchyňa samotná, a úžasnými službami, ktoré môže ponúknuť len Celebrity, to všetko pre vytvorenie nenapodobiteľného zážitku v drahocennom čase pasažierov. 13 lodí Celebrity Cruises ponúka moderné luxusné prázdniny s návštevou všetkých siedmich kontinentov. Celebrity predstavuje taktiež neuveriteľné zážitky z plavieb po Aljaške a v Kanade. Celebrity je jednou zo šiestich značiek výletných lodí prevádzkovaných lodnou spoločností Royal Caribbean Cruises Ltd.

Nájsť viac informácií a rezervovať vybrané plavby je možné už teraz na webových stránkach PT Tours. Prehľad všetkých plavieb spoločnosti Celebrity Cruises je dispozícii tu.