X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

MSC Seaside

"Loď, ktorá nasleduje slnko," tak nazvala MSC Cruises svoje nové plavidlo, ktoré posilnilo flotilu spoločnosti už v decembri 2017. MSC Seaside prepisuje všetky pravidlá, ktorými sa výletné plavby doteraz riadili, a doslova premiešava vnútorné a vonkajšie priestory, aby svojich hostí ešte viac priblížila k moru. Pozdĺž celej paluby číslo 8 sa tiahne unikátna vonkajšia promenáda lemovaná obchodmi, reštauráciami a miestami, kde sa pasažieri môžu okúpať, alebo si užiť slnko. Nádherné výhľady ponúka dvojposchodové átrium so sklenenými stenami a panoramatickými výťahmi, ale aj slnečná paluba Miami Beach, alebo bazén South Beach.

MSC Seaside je vybavená tými najmodernejšími technológiami a aplikácia "MSC for Me" (MSC pre mňa) prepája pasažierov s posádkou, ostatnými hosťami a tiež so samotnou loďou. Každý okamih svojej plavby si teda môžu užiť po svojom a na maximum.

Na palube je na výber celkovo z 9 reštaurácií, ktoré pripravujú menu zo všetkých kútov sveta. Hostia sa môžu tešiť hneď na dve reštaurácie z dielne slávneho šéfkuchára Roya Yamaguchiho - pan-ázijskú a sushi -, reštauráciu špecializujúcu sa na morské plody, alebo americký steakhouse. Na výber zo širokej škály alkoholických a nealkoholických nápojov majú pasažieri v 20 baroch s jedinečnou atmosférou. MSC Seaside ponúka nekonečné množstvo zábavy pre celú rodinu, a to v niekoľkoposchodovom vodnom parku, na dobrodužnom chodníku, alebo v rozsiahlych vonkajších kúpeľoch.

Na hostí najvyššej triedy MSC Yacht Club čakajú na MSC Seaside luxusné súkromné priestory určené výhradne pre nich.

153 516t výtlak lode
323m dĺžka lode
41m šírka lode
22 rýchlosť v uzloch
5 119 max. počet pasažierov
2 066 celkový počet kabin
Stredná Veľkosť lode
11.2017 Rok výroby

Kajuty

Ubytovanie na MSC Seaside je perfektnou kombináciou komfortu a štýlu. Okrem vnútorných kajút alebo kajút s výhľadom či balkónom, ktoré budú vyhovovať pasažierom s obmedzeným rozpočtom, sú v ponuke aj luxusné apartmány so súkromnými vírivkami a prepojiteľné kajuty pre rodiny a skupiny až 10 osôb. Plocha a vybavenie kajút zodpovedajú triede, v ktorej hostia cestujú.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnútorné štúdio

Jednolôžko môže byť prestavané na pohovku. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 12,2 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluba 5.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání).Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluba 5.

Třída Wellness

Tato třída bude dostupná do zimy 2019.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání).Některé kajuty mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluba 5.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 14 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 14 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluby 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Rodinné kajuty - Třída Fantastica

Tyto kajuty jsou schopné pohodlně ubytovat až 10 osob. 3. a 4. lůžko jsou řešena formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovkyZahrnují dvě nebo více propojených kajut, každá z nich má vlastní koupelnu.

Třída Aurea

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 14 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluby 9, 14 a 15.

Třída Wellness

Kategorie bude dostupná do zimy 2019

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 14 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluba 13.

Většina balkonů na lodi MSC Seaside mají prosklené zábradlí, ale některé balkony na přídi a na zádi mají zábradlí kovové, pro více informací se na nás můžete obrátit.

Třída MSC Yacht Club

Královské apartmá

Dvoulůžko královské velikosti, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání).  Královské apartmá má dvoupohovku, která může být rozložena a použita jako 3. a 4. lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Bar, lednice a kávovar typu Nespresso. Plocha přibližně 57 m2, 33 m2 balkón s jídelním stolem a soukromou vířivkou. Paluba 16.

Luxusní apartmá (Deluxe)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo/a vyklápěcího lůžka.  Prostorná skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem. Interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, kávovar typu Nespresso, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 21 m2 s balkonem. Paluby 16 a 18.

Vnitřní apartmá

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Minibar, kávovar typu Nespresso a trezor, klimatizace. Plocha přibližně 21 m2. Paluby 16 a 18.

Třída Aurea

Velké apartmá se dvěma ložnicemi

Tento typ kajut bude dostupná od léta 2019.

Toto apartmá disponuje dvěma ložnicemi. V první ložnice je s dvoulůžkem, druhá se dvěmi jednolůžkovými postelemi. Klimatizace, prostorná skříň, 2 koupelny (jedna s vanou, jedna se sprchovým koutem), interaktivní televize, 2 telefony, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Plocha přibližně 49 m2 plus prostorný balkon s plocou přibližně 17m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Velké apartmá

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3., 4. a 5. lůžko formou rozkládací dvoupohovky a/nebo vyklápěcího lůžka. Klimatizace, velká skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Velký balkon. Plocha přibližně 32-49 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Apartmá se soukromou vířivkou

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3., 4. a 5. lůžko formou rozkládací pohovky a/nebo vyklápěcího lůžka. Klimatizace, velká skříň, koupelna s vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Velký balkon se soukromou vířivkou. Plocha přibližně 35 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmá

Dvoulůžko královské velikosti, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací pohovkyKlimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 21 do 47 m2. Některá apartmá mají balkon, jiná panoramatická okna. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.


Zábava

Hostia MSC Seaside si užijú mnoho zábavy nielen v prístavoch, ale aj na palube. Na lodi je im k dispozícii:

 • reštauráciía 20 barov
 • Obchody (kozmetika, parfuméria, šperky a hodinky a ďalšie), butiky, umelecká galéria, fotogaléria, knižnica
 • Kasíno, biliard, herné miestnosti, športové turnaje, kvízy a ďalšie
 • Kúpele MSC Aurea Spa– luxusné balijské kúpele so saunou, parnou komorou, salónom krásy, kaderníctvom a množstvom liečebných a relaxačných procedúr
 • Posilňovňa MSC Gym- vybavená kardio a posiľňovacími strojmi značky Technogym, ponúkajúca aj hodiny s trénerom alebo skupinové lekcie vrátane aerobiku, jógy, spinningu, kruhového tréningu a ďalších
 • Bowlingové dráhy, simulátory F1
 • Najdlhšia (130 metrov) zip line na mori
 • Forest Aquaventure Park– niekoľkoposchodový vodný park so štyrmi šmykľavkami, detskou zónou AquaPlay a dobrodružným chodníkom, po prvýkrát na mori sa objaví taktiež Slide-boardingová technológia kombinujúca videohry, hudbu a osvetlenie s obrou šmykľavkou
 • Adventure Park – adrenalínový lanový park s vodnými prvkami
 • Metropolitné divadlo vybavené tými najmodernejšími technológiami, v ktorom si hostia každý večer užijú tie najlepšie predstavenia vrátane show v štýle Broadwaya, 5D kino
 • Uvítacia párty s kapitánom, živá hudba, koncerty klasickej hudby, karaoke
 • Kurzy – lekcie fotografovania, workshop degustácie vína, umelecké lekcie, kurzy tanca a ďalšie
 • Detský klub– miesto, kde si deti od 1 do 3 rokov môžu užiť množstvo aktivít a hier vzniknutých na základe partnerstva so spoločnosťou Chicco
 • Mini a juniorský klub– klub pre deti od 3 do 11 rokov plný nepreberného množstva zábavných aktivít a prvkov, ktoré prináša partnerstvo so spoločnosťou LEGO, a to vrátane špeciálnej akcie LEGO® Experience On Board – dňa venovaného zábavným LEGO aktivitám pre celú rodinu
 • Kluby pre tínedžerov – dva kluby pre deti od 12 do 14 a od 15 do 17 rokov, naviac špeciálny priestor výlučne pre násťročných, ktorý slúži ako kino, hracia miestnosť a diskotéka, špeciálna kreditná karta pre násťročných, ktorú môžu používať na úhradu menších súm
 • Bufet len pre deti, detský maskot Do-Re-Mi, oblasť na palube 18 vyhradená len pre deti

 

Plavby na MSC Seaside