X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

MSC Seashore

Na jar 2021 rozšíri flotilu MSC Cruises MSC Seashore. Nová a v poradí prvá (z dvoch) loď triedy Seaside EVO bude ešte väčšia a bohatšia ako jej staršie sestry triedy Seaside Class.

339 metrov dlhá loď je vybavená najpokročilejšou technológiou šetrnou k životnému prostrediu - od čistenia výfukových plynov po systémy nakladania s odpadmi a recykláciu - a tiež technológiou, ktorá ešte zvýši jej energetickú efektivitu.

Na zadnej časti pribudol dodatočný spoločenský priestor, naopak na prove hneď troch palúb má svoj domov rozšírený MSC Yacht Club, určený výhradne pre hostí najvyšších tried apartmáne.

MSC Seashore obsluhuje itineráre v pokojných a teplých vodách a tomu je prispôsobený tiež celý jej dizajn. Dominantou 8. paluby je vonkajšia Promenáda (Promenade), lemovaná obchodmi, barmi a špecializovanými reštauráciami s možnosťou občerstvenia na čerstvom vzduchu s nádhernými výhľadmi na oceán.

Naprieč loďou sú rozosiate vonkajšie vírivky, ktorých je viac ako kedykoľvek predtým: z dobrého dôvodu - na palubu MSC Seashore sa totiž zmestilo o 200 kajút viac ako na jej (dovtedy) najväčšieho súrodenca. Na maximálne 5 632 pasažierov čakajú tiež priestrannejšie verejné priestory, a tak klaustrofóbiou v plávajúcom meste rozhodne nikto trpieť nebude.

169 380t výtlak lode
339m dĺžka lode
41m šírka lode
21,8 rýchlosť v uzloch
5 632 max. počet pasažierov
2 270 celkový počet kabin
Veľká Veľkosť lode
01.2021 Rok výroby

Kajuty

Trieda Bella:

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie), a to s výnimkou kajút pre hostí s telesným hendikepom, alebo zníženou pohyblivosťou, kde sú lôžka oddelené. Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko poschodové. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2 (21 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom, alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 7, 8 a 9.

Trieda Fantastica:

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie), a to s výnimkou kajút pre hostí s telesným hendikepom, alebo zníženou pohyblivosťou, kde sú lôžka oddelené. Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko poschodové. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2 (21 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom, alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 7, 8, 9 a 10.

Trieda Wellness:

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2. Paluba 9.

Trieda Bella:

Kajuty v tejto triede majú okno s obmedzeným výhľadom.

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2. Paluba 7.

Trieda Fantastica:

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Rodinné kajuty zahŕňajú spálňu a obývací priestor až so štyrmi lôžkami. Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko poschodové. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13-22 m2. Paluby 7, 8, 9 a 10.

Trieda Wellness:

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko poschodové. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2. Paluba 9.

Trieda Fantastica:

Kajuty so súkromným balkónom cca 3,5 m2 a dvojlôžkom, ktoré môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. poschodovú posteľ. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 15-16 m2. Paluby 9 a 10.

Trieda Wellness:

Kajuty so súkromným balkónom cca 3,5 m2 a dvojlôžkom, ktoré môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. poschodovú posteľ. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 15-16 m2. Paluba 9.

Trieda Fantastica:

Apartmán so súkromným balkónom a dvojlôžkom, ktoré môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). 3. lôžko je dostupné v podobe rozkladacieho gauča. Priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 27 m2. Paluba 10.

Trieda Aurea:

Apartmán so súkromným balkónom a dvojlôžkom, ktoré môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). 3. lôžko je dostupné v podobe rozkladacieho gauča. Priestranná skriňa, kúpeľňa s vaňou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 27 m2. Paluby 10 a 12.


Zábava

Plavby na MSC Seashore

Taliansko, Malta, Španielsko, Francúzsko z Messiny na lodi MSC Seashore

Loď: MSC Seashore
Trasa: Taliansko, Malta, Španielsko, Francúzsko
Nalodenie: Messina, Taliansko
Vylodenie: Janov, Taliansko
Trvanie: 5 nocí

Španielsko, Portugalsko, Antigua a Barbuda, Svatý Martin, USA z Barcelony na lodi MSC Seashore

Loď: MSC Seashore
Trasa: Španielsko, Portugalsko, Antigua a Barbuda, Svatý Martin, USA
Nalodenie: Barcelona, Španielsko
Vylodenie: Miami, USA
Trvanie: 16 nocí