X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

MSC Seascape

Na jar 2023 rozšíri flotilu MSC Cruises MSC Seascape. Nová loď triedy Seaside EVO bude ešte väčšia a bohatšia ako jej staršie sestry triedy Seaside Class. Táto loď, dlhá 339 metrov, je vybavená najpokročilejšou technológiou šetrnou k životnému prostrediu – od čistenia výfukových plynov po systémy nakladania s odpadmi a recyklácii – a tiež technológiou, ktorá ešte zvýši jej energetickú efektivitu.

Objavte nové obzory na mori na palube MSC Seascape, ktorá vzdáva hold kráse oceánu celým radom inovatívnych dizajnových prvkov, ktoré hosťom umožňujú vychutnať si nové obzory na mori prostredníctvom svojich pôsobivých vonkajších priestorov určených na relaxáciu, stolovanie a zábavu.

Dizajnové prvky, verejné priestory a názvy miest na palube sú inšpirované metropolou New York City. Patrí medzi ne impozantná 3 metre vysoká replika Sochy Slobody v srdci kasína a novo navrhnutá rozsiahla obchodná a zábavná zóna s príhodným názvom Times Square. Dominantou je pôsobivá 8,5 metra vysoká LED stena pokrývajúca štyri paluby s projekciou ikonickej panorámy zábavného centra na Manhattane, ktoré sa môže meniť zo dňa na noc.

MSC Seascape ponúka 13 000 m² vonkajšieho priestoru. Medzi výnimočné dizajnové prvky patrí veľkolepý Most vzdychov so sklenenou podlahou umiestnený na jedinečnom vyhliadkovom mieste, úchvatné panoramatické zadné výťahy a štýlové móla so sklenenou podlahou po oboch stranách lode na nábrežnej promenáde.

169 380t výtlak lode
339m dĺžka lode
41m šírka lode
21,8 rýchlosť v uzloch
5 632 max. počet pasažierov
2 270 celkový počet kabin
Veľká Veľkosť lode
01.2023 Rok výroby

Kajuty

Ubytování je rozděleno do několika kategorií, k dispozici jsou apartmány, kajuty s výhledem na moře nebo s vlastním balkónem a vnitřní kajuty

Plocha kajuty je približne 14 – 28 m2. Dvojlôžko môže byť prerobené na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. alebo aj 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. V kajute je priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, toaletný kút s fénom, klimatizácia, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), interaktívna TV, telefón, minibar a trezor. V niektorých kajutách je možné ubytovať až 5 osôb.

Trieda Fantastica (IL1, IR2, IR1):
IL1 - paluba 10 - plocha 28 m2
IR2 - paluby 11, 12, 13, 14, 15 - plocha 14-16 m2
IR1 - paluby 5, 9, 10 - plocha 14 m2

Trieda Bella (IB):
Kajuty triedy Bella sú garantované tzn. že nie je možné určiť konkrétne umiestnenie, číslo kajuty určí lodná spoločnosť, tá garantuje rovnaký alebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajút s oknom je 17 m2. Dvojlôžkovú posteľ je možné rozdeliť na 2 samostatné (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. alebo aj 4. lôžko formou poschodovej postele alebo rozkladacej pohovky. V kajute sa nachádza relaxačné kreslo, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletný kút s fénom. Ďalej je k dispozícii interaktívna TV, telefón, klimatizácia, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), trezor či minibar. V kajutách Premium je možné ubytovať až 6 osôb.

Trieda Fantastica (OR1):
OR1 - paluba 5 - plocha 17 m2

Trieda Bella (OB):
Kajuty triedy Bella sú garantované tzn. že nie je možné určiť konkrétne umiestnenie, číslo kajuty určí lodná spoločnosť, tá garantuje rovnaký alebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajút je 16 - 17 m2 s balkónom 5 - 9 m2. Dvojlôžko môže byť prerobené na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. alebo aj 4. lôžko poschodové alebo formou rozkladacej pohovky. V kajute sa nachádza posedenie s pohovkou, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a toaletný kút s fénom. Samozrejmosťou je klimatizácia, interaktívna TV, telefón, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), minibar a trezor. Niektoré balkóny majú kovovú balustrádu miesto presklené.

Trieda Aurea (BA):
BA - paluby 9, 14, 15 - plocha 17 m2, balkón 5-9 m2

Trieda Fantastica (BR4, BR3, BR2, BR1):
BR4 - paluba 15 - plocha 17 m2, balkón 5-6 m2
BR3 - paluby 13 a 14 - plocha 16-17 m2, balkón 5-6 m2
BR2 - paluby 11 a 12 - plocha 16-17 m2, balkón 5-6 m2
BR1 - paluby 9 a 10 - plocha 16-17 m2, balkón 5-9 m2


Trieda Bella (BB):
Kajuty triedy Bella sú garantované tzn. že nie je možné určiť konkrétne umiestnenie, číslo kajuty určí lodná spoločnosť, tá garantuje rovnaký alebo vyšší typ kajuty.

MSC Yacht Club

Apartmán Owner´s Suite (YC4)
Apartmán s plochou 98 m2 disponujú veľkým balkónom o ploche 25 m2, privátnou vírivkou a vonkajším obývacím priestorom. Ďalej ponúka jedinečné výhľady prostredníctvom panoramatických okien od podlahy k stropu a sklenenými dverami. Súčasťou interiéru je pohodlná manželská posteľ, oddelená jedáleň a obývacia izba, kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom a imperiálnou vaňou, toaletný kút s fénom, veľká šatníková skriňa s priestorom pre batožinu. Samozrejmosťou je klimatizácia, interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (v cene), telefón a trezor. Je možné ubytovať až 4 osoby. Paluba 19.

Apartmán Royal Suite (YC3)
Plocha apartmánov je 62 m2 s veľkým balkónom o ploche 33 m2, privátnou vírivkou a vonkajším jedálenským stolom. Súčasťou apartmánu je pohodlná manželská posteľ, 3. a 4. lôžko je možné formou rozkladacej dvojpohovky. Ďalej je k dispozícii šatníková skriňa, kúpeľňa s veľkou sprchou a vaňou (niektoré kajuty majú iba veľkú vaňu), toaletný kút s fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (v cene), telefón, trezor a klimatizácia. Paluba 16.

Apartmán Grand Suite (YCP)
Plocha je 25 - 43 m2 s vlastným balkónom o ploche 8 - 12 m2, je možné tu ubytovať až 5 osôb. Ponúka pohodlnú manželskú posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Ďalej je k dispozícii priestranná šatníková skriňa, kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom a fénom, interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (v cene), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Apartmány sa nachádzajú na hornej palube okrem: 18019, 18018, 16027, 16020. Paluby 16, 18 a 19.

Apartmán Deluxe Suite (YC1)
Plocha je približne 25 - 34 m2 s vlastným balkónom o ploche približne 8 m2, je možné tu ubytovať až 5 osôb. Ponúka pohodlnú manželskú posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Ďalej je k dispozícii posedenie s pohovkou, priestranná šatníková skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (v cene), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 16, 18 a 19.

Apartmán vnútorný (YIN)
Plocha vnútorného apartmánu je 21 m2. Ponúka pohodlnú manželskú posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Ďalej je k dispozícii šatníková skriňa, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (v cene), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 16, 18 a 19.

Trieda Aurea

Apartmán Grand Suite s dvoma spálňami (SD)
Plocha je 49 m2 s balkónom o ploche 17 m2. Apartmán ponúka 2 spálne, a to prvú s manželskou posteľou a druhú s dvoma samostatnými lôžkami. V danej kategórii apartmán je možné ubytovať až 6 osôb. Súčasťou sú aj 2 kúpeľne, jedna s vaňou a druhá so sprchou, toaletné kúty a fény. Ďalej je k dispozícii priestranná šatníková skriňa, interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 11, 12, 13 a 14.

Apartmán Grand Suite Aurea (SX)
Plocha je 35 - 49 m2 s veľkým balkónom o ploche približne 10 - 21 m2. Súčasťou apartmánu je dvojlôžko, ktoré je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), je možné ubytovať až 5 osôb. Ďalej ponúka posedenie s pohovkou alebo oddelený obývací priestor, šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Apartmán Premium Suite Aurea s vírivkou (SLW)
Plocha je 28 m2 s balkónom o ploche 7 m2 a privátnou vírivkou. Súčasťou apartmánu je dvojlôžko, ktoré je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), je možné ubytovať až 5 osôb. Ďalej ponúka posedenie s pohovkou, priestrannú šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmán Premium Suite Aurea s terasou (SLT)
Plocha apartmánu je približne 28 m2 s terasou o ploche cca 38 m2. Súčasťou apartmánu je pohodlná manželská posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Ďalej ponúka posedenie s pohovkou, priestrannú šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluba 9.

Apartmán Premium Suite Aurea (SL1)
Plocha apartmánu je približne 26 - 32 m2 s balkónom o ploche cca 9 - 14 m2. Súčasťou apartmánu je pohodlná manželská posteľ, ktorú je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), Nachádza sa tu aj dvojpohovka, ktorú je možné rozložiť a použiť ako 3. a 4. lôžko. Ďalej je k dispozícii priestranná šatníková skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletný kút s fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmán Junior Suite Aurea (SM)
Plocha je približne 17 m2 s balkónom približne 16 m2. Súčasťou apartmánu je dvojlôžko, ktoré je možné prerobiť na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Ďalej ponúka priestrannú šatníkovú skriňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletným kútom a fénom. Samozrejmosťou je interaktívna TV, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), telefón a trezor, minibar a klimatizácia. Paluba 9.


Zábava

MSC Seascape ponúka:

 • 11 reštaurácií - 3 hlavné reštaurácie, ďalej reštaurácia patriaca triede Aurea a Yacht Club, bufet s kapacitou 1 169 miest a 5 špeciálnych reštaurácií: Butcher's Cut, rybia reštaurácia Ocean Cay, HOLA! Tacos & Cantina a Kaito Teppanyaki a Sushi Bar.
 • 20 tematických barov pre všetky príležitosť počas dňa až do noci, ktoré ponúkajú široký výber vonkajších miest na relaxáciu a vychutnanie si výhľadov na more, od Sky baru s úžasným výhľadom na Most vzdychov až po Cocktail bar v Chef's Court a mnoho ďalších.
 • Chora divadlo - ideálne miesto, kde si diváci môžu užiť vzrušujúci program rozmanitých predstavení ponúkaných každý večer plavby, vrátane šiestich úplne nových.
 • Robotron - dychberúce vzrušenie z horskej dráhy na mori v kombinácii s hudbou. Konkrétne sa jedná o najmodernejšiu robotickú ruku s pripojenou gondolou, na ktorej sa usadia traja hostia. Robotron letí vo výške 53 metrov nad morom a poskytuje jedinečný 360 ° pohľad na horizont, ktorý jazdca prevracia hlavou dole a rôznymi smermi.
 • Pirates Cove Aquapark - špičkový aquapark a jedna z najväčších a najinteraktívnejších vodných atrakcií na mori.
 • Marina Pool - na palube 18 má hlavný bazén dve rôzne hĺbky, novo navrhnutá oblasť zahŕňa 360st. ostrov s vodnou fontánou v centre. Bazén je prepojený s aquaparkom a vytvára tak rozsiahlu vodnú plochu.
 • Jungle Pool - ktorý je možné v prípade potreby zavrieť a vytvoriť tak vnútorný bazén. Táto obľúbená oblasť bola rozšírená a poskytuje nové priestory pre hostí na sedenie a relaxáciu.
 • vzrušujúce zážitky ako XD Cinema, letecký a formulový simulátor.
 • Baby klub - určený pre deti od 1 do 3 rokov, ktoré sa môžu tešiť na aktivity a hry navrhnuté v spolupráci s Chicco®.
 • Mini a Junior kluby - pre deti od 3 do 11 rokov, ktoré sa môžu zúčastniť celého radu zábavných aktivít. Okrem iného každá plavba zahŕňa špeciálnu a neprehliadnuteľnú udalosť: „LEGO® Experience On Board“, a to celý deň venovaný LEGO® kockám a aktivitám, ktoré si užije celá rodina.
 • Teens kluby - pre 12 - 14-ročné a pre 15-17-ročné, priestor pre dospievajúcich slúži ako kino, herňa a diskotéka.
 • Aurea Spa - ponúkajú široký výber balijských masáží a ďalších wellness a kozmetických procedúr pre revitalizáciu tela i duše.
 • Casino
 • MSC Yacht Club - rozprestiera sa na štyroch predných palubách a poskytuje úžasný výhľad na more. Zahŕňa takmer 3 000 m2 priestoru vrátane väčšieho solária a panoramatickej vírivej vane.

Plavby na MSC Seascape