MSC Musica

Výletná loď  MSC Musica je sesterskou loďou MSC Orchestra. Bola postavená v roku 2006 a na more prvýkrát vyplávala 29. júna z talianskych Benátok. 

Loď svojimi bohatými priestormi, ktoré vynikajú neobvyklou precíznosťou a detailným prevedením, otvára novú dimenziu výletných plavieb. Hneď pri vstupe očarí elegantná trojstupňová fontána s klavírom . O ďalšie luxusné interiéry nie je núdza.

Svoje plavby MSC Musica začína začiatkom roka v Stredozemí a postupne sa presúva do Južnej Ameriky, z ktorej sa na jeseň vracia späť.

Výrobná cena MSC Musica bola približne 360 mil. USD.

92 409t výtlak lode
293,8m dĺžka lode
32,2m šírka lode
22 rýchlosť v uzloch
3 223 max. počet pasažierov
1 275 celkový počet kabin

Kajuty

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha přibližně 13 - 20 m(rozpětí zahrnuje kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 5,  8, 9 a 10.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko.  Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha přibližně 13 - 20 m(rozpětí zahrnuje kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 11, 12, 14 a 15.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha přibližně 13 m2. Paluba 12.

Třída Bella

Kajuty v této třídě mají okno s omezeným výhledem. 

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 16 - 17 m (Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluba 8.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko patrové. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 16 - 17 m2 (Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 5 a 8.

Třída Wellness

Kajuty v této třídě mají okno s omezeným výhledem. 

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Kajuty mají Juliet balkón (falešný balkón, neni možné na něj vstoupit) Plocha přibližně 16 - 17 m2.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Některé kajuty mají omezený výhled. Plocha od přibližně od 17 do 34 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 8, 9 a 10.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 17 do 34 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 8, 9, 10, 11 a 12.

Třída Aurea

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 17 do 34 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 12, 14 a 15.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo patrového lůžkaKlimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 17 m2. Paluba 12.

Třída Aurea

Dvoulůžko královské velikosti, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 31 m2. Apartmá mají balkon. Paluba 15.


Zábava

O zábavu sa postará trebárs kabaret Crystal Lounge s živou hudbou, odpočinok si plnými dúškami môžete vychutnať v štýlovom Havana bare.

Kultúrnych  nadšencov poteší jedinečné La Scala divadlo, k dispozícii je aj luxusné San Remo kasíno.

Hostia na lodi môžu objavovať netradičné kuchyne zo všetkých kútov sveta. Vyskúšajte napríklad pravú taliansku pizzu alebo ochutnajte japonské špeciality z Kait Sushi Baru.

Na lodi je k dispozícii:

 • 3 reštaurácie, 9 barov (vrátane Sushi baru alebo Wine baru )
 • Kasíno, videoherňa, diskotéka, knižnica, divadlo La Scala
 • Aerobik, pilates, spinning a vodný spinning , kondičné programy na mieru, kvalifikovaný osobný tréner
 • Dráha na jogging, minigolf, basketbal, futbal, mini bowlingsquash , ping-pong, stolný futbal, tenisové kurty, volejbal
 • Detský areál
 • Butiky
 • Ordinácia lodného lekára

Na lodi sú aj unikátne MSC Aurea Spa. Tu návštevníci zažijú autentické balijské kúpele i mnoho najrôznejších kozmetických procedúr. Kúpele sa nachádzajú v exotických interiéroch tvorených z prírodných kameňov a vzácnych driev s úchvatným výhľadom na more.  

V kúpeľoch nájdete

 • Až 20 typov masáží, vrátane thajskej alebo masáže lávovými kameňmi
 • Aromaterapia, thalassoterapia, manikúra, pedikúra
 • Sauny a turecké kúpele
 • Najmodernejšie kozmetické procedúry, vrátane inovatívnych techník formovania tela
 • Salón krásy a kaderníctvo
 • Fitness centrum
 • "Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktaily ponúkané v exkluzívnom wellness bare
 • 11 unikátnych kúpeľných procedúr špeciálne navrhnutých pre tínedžerov

 

Plavby na MSC Musica

Juhoafrická republika, Juhoafrihoafrická republika z Kapského Mesta na lodi MSC Musica

Loď: MSC Musica
Trasa: Juhoafrická republika, Juhoafrihoafrická republika
Nalodenie a vylodenie: Kapské Město, Juhoafrická republika
Trvanie: 2 noci
plavba so slovenským sprievodcom

Z Benátok za poznaním úžasného Grécka so zastávkou v Čiernej Hore na lodi MSC Musica

Loď: MSC Musica
Trasa:

Taliansko, Grécko, Čierna Hora

Vylodenie: Benátky, Taliansko
Trvanie: 8 nocí

Vydajte sa za poznaním pôvabov Grécka. Obdivujte typickú architektúru Santorini, navštívte kolísku civilizácie, Atény, a všetko zakončite v čiernohorskom Kotore.

Autobusová doprava

Kajuty s balkónom Fantastica sú len na vyžiadanie.

Uskutočnenie zájazdu garantujeme.