X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

MSC Meraviglia

Stavba lode MSC Meraviglia  bola zahájená v roku 2015  vo francúzskom prístave St.Nazaire. Oficiálne bude moria a oceány brázdiť od roku 2017.  Stane sa vôbec prvou loďou MSC s tromi domácimi prístavmi.

Meraviglia bude vlajkovou loďou novej generácie Vista, pre ktorej zástupcu bude charakteristická nadštandardná kapacita - počíta sa s viac ako 4 500 pasažiermi. Loď je navrhnutá tak, aby každého okamžite ohromila. Niet teda divu, že pôjde o doposiaľ najväčšiu a najviac inovatívnu výletnú loď spoločnosti MSC Cruises.

Tvorcovia MSC Meraviglia spoja najmodernejšie technológie, lásku k moru a odvážny dizajn s pohodlím a praktickosťou.

Loď svojim pasažierom ponúkne veľkolepé interiéry, dychberúce panoramatické výhľady na more, dve kryté promenády s obchodmi, barmi a reštauráciami. Alebo napríklad zábavné parky a rad ďalších podnikov, aktivít a služieb, vďaka ktorým cestujúci prežijú na palube MSC Meraviglia dovolenku svojich snov.

Čerešničkou na torte je potom "digitálne nebo" - LED obrazovka s rozlohou 480 mpokrývajúca strop vnútornej promenády. Hostia na nej budú môcť pozorovať západy a východy slnka, vychutnávať si nočnú oblohu alebo sledovať najrôznejšie významné udalosti. 

167 600t výtlak lode
315,8m dĺžka lode
43m šírka lode
22,7 rýchlosť v uzloch
5 714 max. počet pasažierov
2 244 celkový počet kabin

Kajuty

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnútorné štúdio

Jednolôžko môže byť prestavané na pohovku. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 12,2 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a 4. lôžko formou vyklápacieho lôžka. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. K dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor a klimatizácia. Plocha približne 16 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 15-18 m2. Paluby 5 a 8.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání).Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 15-18 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Super Family - Třída Fantastica

Tyto kajuty jsou schopné pohodlně ubytovat až 10 osob. 3. a 4. jsou řešená formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Zahrnují dvě nebo více propojených kajut, každá z nich má vlastní koupelnu. Paluby 9, 10 a 11.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 15-18 m2. Paluba 8.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou palandy nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 19 m2. Paluby 8, 9, 10, 11, 12 a 13.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou palandy nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 19 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Rodinné kajuty - Třída Fantastica

Tyto kajuty jsou schopné pohodlně ubytovat až 10 osob. 3. a 4. lůžko jsou řešena formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovkyZahrnují dvě nebo více propojených kajut, každá z nich má vlastní koupelnu. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou palandy nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 19 m2. Paluby 13 a 14.

Třída Aurea

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 19 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluby 13 a 14.

Některé kajuty mají větší balkon, ale mírně zhoršený výhled např.: 9235, 10278, 12125, 13150. Další kajuty najdete na plánu lodi, nebo se můžete informovat u nás.

Třída MSC Yacht Club

Královské apartmá

Dvoulůžko, prostorná skříň. Pohovka a dvoupohovka. Koupelna s vanou a sprchou. Klimatizace, interaktivní televize, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Bar, lednice a kávovar typu Nespresso. Plocha přibližně 65 m2, 40 m2 balkón s jídelním stolem a soukromou vířivkou. Paluba 15.

Apartmá Deluxe

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem. Interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, kávovar typu Nespresso, trezor a klimatizace. Některé kajuty je možné propojit v rodinné kajuty. Plocha přibližně 28 m2 s balkonem. Paluby 14, 15, 16 a 18.

Vnitřní apartmá

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Minibar, kávovar typu Nespresso a trezor, klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluby 14, 15 a 16.

Wellness apartmí Deluxe

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem. Interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, kávovar typu Nespresso, trezor a klimatizace. Zařízení Technogym Kinesis. Některé kajuty je možné propojit v rodinné kajuty. Plocha přibližně 28 ms balkonem. Paluba 14.

Třída Aurea

Apartmá Duplex

Dvoupatrová luxusní kajuta. Na hlavním patře otevřený obývací pokoj/jídelna s pohovkou, kterou je možné rozložit na dvoulůžko. Na druhém patře manželská postel s dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Klimatizace, 2 šatny, 2 koupelny (jedna s vanou, jedna se sprchovým koutem), interaktivní televize, 2 telefony, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Velký balkon s vířivkou. Plocha přibližně 52 m2. Paluby 12 a 13.

Apartmá s rohovým balkonem

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). , dvoupohovka. Klimatizace, velká skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Velký rohový balkon se soukromou vířivkou. Plocha přibližně 28-38 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.


Zábava

Exkluzívne partnerstvo s Cirque du Soleil prináša na loď MSC Meraviglia jedinečný zážitok


Cirque du Soleil na mori (Cirque du Soleil at Sea), to je unikátny kultúrny zážitok, ktorý si teraz môžu užiť hostia MSC Cruises na palube ich lode MSC Meraviglia. MSC Cruises uzatvorila výhradné partnerstvo so svetovo úspešnou spoločnosťou Cirque du Soleil, aby svojim klientom mohla ponúknuť prvotriednu zábavu, na ktorú len tak ľahko nezabudnú.  

Voľba bola jasná: okrem toho, že Cirque du Soleil patrí medzi to najlepšie, čím svetový zábavný priemysel v súčasnej dobe disponuje, zdieľa s MSC Cruises tiež rad hodnôt: poskytuje vysoko kvalitné služby, pôsobí v multikultúrnom prostredí a je aktívny na poli spoločenskej zodpovednosti.

Na šou Cirque du Soleil sa môžu tešiť hostia výletných lodí MSC Meraviglia 2017, 2019, 2020, 2021, a to po dobu celých 10 rokov na každej z lodí. Premiérové predstavenie prebehlo pri príležitosti krstu novej MSC Meraviglia v júni 2017 a od júla si hostia môžu užívať dve 40 minútové šou – Viaggio a Sonor – každý večer, 6 dní v týždni. Šou Cirque du Soleil prebiehajú v Carousel Lounge, otočnom priestore navrhnutom architektom Marcom de Jorio priamo na mieru týmto svetoznámym umelcom.


Bezprostredne pred predstavením sa pre 120 zo 413 možných hostí každej šou ponúka možnosť povečerať priamo v Carousel Lounge. Balíček večere s predstavením stojí 35 € (39 $) a okrem jedinečného zážitku obsahuje trojchodové menu s možnosťou výberu hlavného chodu (ryba, mäso alebo vegetariánská voľba). K dispozícii je aj nápojový balíček v hodnote 15 € (16,50 $), v rámci ktorého si hostia užijú koktejl “Stredomorský sen” (Mediterranean Dream), namiešaný na prianie buď s alkoholom, alebo ako nealkoholický nápoj.


Počet účastníkov každého predstavenia je obmezený kapacitou sály, a preto je nutná rezervácia vopred. Balíčky si hostia môžu objednať ešte pred plavbou, a to prostredníctvom webovej stránky spoločnosti (presný dátum a miesto na sedenie potom potvrdia priamo na lodi) alebo za pomoci cestovného agenta. Rezervácia predstavenia je možná aj priamo na palube: cez interaktívne obrazovky, mobilnú aplikáciu, interaktívnu televíziu v kajutách alebo informačný bod pri vstupe do Carousel Lounge na palube číslo 7.

 

 

 

 

 

Plavby na MSC Meraviglia