A-Rosa Viva

V roku 2010 prvýkrát vyplávala A-Rosa Viva, loď, ktorá pri plnej obsadenosti ubytuje 202 hostí. Vzhľadom k svojej kapacite loď ponúka priateľskú atmosféru a osobný servis, zároveň však dostatok priestoru, stravovacích možností a príležitostí na trávenie voľného času.

Na priestrannej slnečnej palube sú ležadlá a slnečníky, nechýba ani vírivka. Priaznivcom aktívneho vyžitia sú k dispozícii fitness centrum, cvičné odpalisko na golf a obrovský šach, kto chce relaxovať, môže stráviť deň v kúpeľoch Spa-Rosa. Spoločenská miestnosť je vybavená posedením a tanečným parketom, večery tu spestruje hudba a ďalší zábavný program či hry.

Na palube sú k dispozícii tri reštaurácie a dva bary. Vnútorné reštaurácie servíruje regionálne a sezónne špeciality a sústredí sa predovšetkým na stredomorskú kuchyňu. Lokálne prispôsobený je tiež vínny lístok vo vínnej reštaurácii. V reštaurácii na zadnej časti lode prebieha za priaznivého počasia grilovanie.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovania a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Exkluzívnu 4 chodovú večeru A-ROSA Dining je možné zarezervovať za drobný poplatok priamo na palube. Hostia Premium all inclusive majú v cene zahrnutý aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

3,5t výtlak lode
135m dĺžka lode
11,4m šírka lode
11,9 rýchlosť v uzloch
202 max. počet pasažierov
99 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode

Kajuty

A-Rosa Viva disponuje 99 pohodlnými priestrannými kajutami, väčšina z nich má balkón. Dizajn kajút je elegantný a použité sú kvalitné materiály. Čo sa týka výbavy, nechýba dvojlôžko na želanie rozložiteľné na dve samostatné lôžka, samostatná kúpeľňa so sprchou, trezor, klimatizácia, televízia, sieť proti komárom, sušič vlasov, uterák, vlnená deka, telefón a župany (na požiadanie).

Niektoré z kajút majú tri lôžka, čo ocenia predovšetkým rodiny.


Zábava

Napriek svojej veľkosti má A-Rosa čo ponúknuť, aj čo sa týka trávenia voľného času. Hostia si môžu užiť:

  • Tri reštaurácie (vonkajšie, vnútorné a vínna reštaurácie) a dva bary
  • Spoločenskú miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečné palubu s vírivkou, ležadlami a slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, šach, minigolf
  • Požičovňu bicyklov, cyklistické výlety, pešie výlety
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, sanárium s panoramatickými výhľadmi, zážitková sprcha, masáže, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, relaxačná miestnosť, vonkajší časť s vírivkou, ležadlami a nádhernými výhľadmi
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club - klub pre deti - a detský program