A-Rosa Silva

V júli 2012 vstúpila do služby nová loď spoločnosti A-Rosa, A-Rosa Silva. Loď ponúka ubytovanie pre 186 pasažierov, pre ktoré si pripravila zaujímavé itineráre, ale aj pohodlné kajuty a rad spoločenských priestorov.

Ideálnym miestom na trávenie voľného času je za priaznivého počasia slnečné paluba s vyhrievaným bazénom, ležadlami, slnečníkmi a barom. Spoločenský priestor Panorama Lounge je centrom lodi, kde je pri poháriku niečoho dobrého možné spoznať nových priateľov alebo sa na parkete pretancovať až do rána. Pre potešenie tela i duše sú tu kúpele Spa-Rosa s neobmedzenou škálou procedúr, masážami a bio saunou, ale aj malým, ale dobre vybaveným fitness centrom s modernými kardio prístrojmi. Priaznivci aktívneho trávenia voľného času ocenia tiež minigolf alebo cvičné golfové odpalisko.

Na palube A-Rosa Silva sú dve reštaurácie, ktoré sa o žalúdky svojich klientov starajú vskutku kráľovsky. V hľadáčiku tej vnútornej je stredomorská kuchyňa a regionálne a lokálne pokrmy, vonkajšie potom na menu pridáva grilované špeciality. Nechýba regionálne víno a tiež dva dobre zásobené bary.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovania a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Za drobný poplatok je priamo na palube možné rezervovať exkluzívnu 4 chodovú večeru A-ROSA Dining. Hostia Premium all inclusive majú v cene aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

1,8t výtlak lode
135m dĺžka lode
11,4m šírka lode
12 rýchlosť v uzloch
186 max. počet pasažierov
95 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode
07.2012 Rok výroby

Kajuty

A-Rosa Flora disponuje celkom 89 kajutami. Vonkajšie kajuty ponúkajú priestor 14,5 m2 a časť z nich má balkón. Kto si chce užiť trochu luxusu, môže zvoliť niektorý z apartmánov. Junior suita má plochu 21 m2 a vlastný balkón, dvoma balkónmi potom disponujú apartmány Balcony s plochou 29 m2. Pre rodiny alebo väčšie skupiny cestujúcich sú určené rodinné kajuty o ploche 18 m2. Všetci hostia apartmánov majú v cene plavby minibar, práčovňu a službu žehlenia, šampanské na privítanie alebo čerstvé kvety a ovocie.

Medzi štandardné vybavenie patrí dvojposteľ rozložiteľná na dve samostatné lôžka, samostatná kúpeľňa so sprchou, trezor, klimatizácia, televízia, sieť proti komárom, sušič vlasov, uterák, vlnená deka, telefón a župany (na požiadanie).


Zábava

Napriek menšej veľkosti lode sa na palubu A-Rosa Silva vošiel dostatok spoločenských priestorov a príležitostí k tráveniu voľných chvíl je veľa. Hosťom sú k dispozícii:

  • Dve (vnútorná a vonkajšia) reštaurácie a dva bary
  • Spoločenskú miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečné palubu s vyhrievaným bazénom, ležadlami a slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, minigolf, obrie šachy
  • Požičovňu bicyklov, cyklistické výlety, pešie výlety
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, masáže, relaxačná miestnosť, biosauna, sanárium
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry