A-Rosa Mia

Loď A-Rosa Mia je v službe spoločnosti A-Rosa už od apríla 2003. Priestranná riečna loď ubytuje na svojej palube maximálne 242 pasažierov, ktorým je k dispozícii profesionálna a priateľská 50 členná posádka.

Napriek tomu, že A-Rosa Mia nie je rozhodne plávajúcim mestom, jej hostia majú k dispozícii dostatok priestorov, kde môžu stráviť v priebehu plavby svoj deň (či noc). Centrom priestrannej slnečnej paluby je vyhrievaný bazén s protiprúdom, ktorý obklopuje dostatok ležadiel a slnečníkov, pod ktorými je možné relaxovať a kochať sa nádhernými výhľadmi. Tie môžu ponúknuť tiež spoločenský priestor Panorama Lounge s barom a tanečným parketom pre tých, ktorí by sa pri hudbe chceli pretancovať až do rána. Po náročnej noci prídu vhod kúpele Spa-Rosa sa širokou škálou relaxačných i liečebných procedúr, kto by snáď chcel únavu vypotiť, môže si zájsť do dobre vybaveného fitness centra alebo si odpáliť pár loptičiek.

Stravovanie na palube lode zabezpečujú dve reštaurácie, ktorých menu tvorí prevažne stredomorská kuchyňa. Vnútorná reštaurácia pripravuje regionálne a sezónne špeciality, ktoré tá vonkajšia za príjemného počasia dopĺňa o pochúťky na grile. Café a Lounge bar majú na menu kávové špeciality, víno a drobné občerstvenie.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovanie a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Exkluzívna 4 chodová večera A-ROSA Dining je za drobný poplatok a zarezervovať ju je možné priamo na palube. Hostia Premium all inclusive majú v cene aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

3,5t výtlak lode
124,5m dĺžka lode
14,4m šírka lode
13 rýchlosť v uzloch
242 max. počet pasažierov
100 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode
04.2003 Rok výroby

Kajuty


Zábava

Čo sa týka zábavy, môžu hostia využívať:

  • Vnútornú a vonkajšiu reštauráciu a dva (Café a Lounge) bary
  • Spoločenskú miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečnú palubu s vyhrievaným bazénom s protiprúdom, ležadlami a slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, obrie šachy, minigolf
  • Požičovňu bicyklov, cyklistické výlety
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, masážne sprchy a relaxačnú miestnosť, biosauna a fínska sauna
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club - klub pre deti - a detský program