X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

A-Rosa Luna

V apríli 2005 vstúpila do služby spoločnosti A-Rosa A-Rosa Luna, riečna loď s maximálnou kapacitou 174 pasažierov. Tým ponúka plavbu so zastávkami v tých najkrajších európskych mestách, pohodlné kajuty aj dostatok príležitostí na vyžitie.

 A-Rosa Luna je dobrou voľbou pre priaznivcov aktívneho trávenia voľného času aj pre tých, ktorí dávajú prednosť relaxácii. K oddychu pozýva nielen slnečná paluba s vyhrievaným bazénom, ležadlami a slnečníkmi, ale aj prekvapivo priestranné kúpele Spa-Rosa s parnou komorou, fínskou saunou a širokou ponukou procedúr a masáží. Spoznať nových priateľov môžu hostia pri tematickom večeri v spoločenskej miestnosti s barom a tanečným parketom, únavu z predchádzajúceho dňa potom vypotiť v dobre vybavenom fitness centre alebo na cvičnom golfovom odpalisku. Program je pripravený aj pre deti.

Na palube lode sú k dispozícii dve reštaurácie: vnútorná sa zameriava na stredomorskú kuchyňu a regionálne a lokálne pokrmy, tá vonkajšia potom za priaznivého počasia servíruje grilované špeciality. Ponuka vín je priliehavá k destinácii a ponuku nápojov dopĺňajú dva dobre zásobené bary.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovania a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Za drobný poplatok je priamo na palube možné rezervovať exkluzívnu 4 chodovú večeru A-ROSA Dining. Hostia Premium all inclusive majú v cene aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

3,5t výtlak lode
125,8m dĺžka lode
11,4m šírka lode
13 rýchlosť v uzloch
174 max. počet pasažierov
86 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode
04.2005 Rok výroby

Kajuty

Hostia A-Rosa Luna si môžu vybrať niektorú z 86 priestranných a pohodlných kajút. Kajuty majú elegantný dizajn a sú zariadené kvalitnými materiálmi, väčšina z nich má balkón. Štandardom sú dvojposteľ rozložiteľná na dve samostatné lôžka, samostatná kúpeľňa so sprchou, trezor, klimatizácia, televízia, sieť proti komárom, sušič vlasov, uterák, vlnená deka, telefón a župany (na požiadanie).


Zábava

A-Rosa Luna disponuje dostatkom spoločenských priestorov a príležitostí k tráveniu voľného času medzi exkurziammi v prístavoch. Hosťom sú k dispozícii:

  • Dve (vnútorná a vonkajšia) reštaurácie a dva bary
  • Spoločenskú miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečnú palubu s vyhrievaným bazénom, ležadlami a slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, minigolf, obrie šachy
  • Požičovňu bicyklov, cyklistické výlety, pešie výlety
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, masáže, relaxačná miestnosť, biosauna, sanárium
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club - klub pre deti - a detský program